Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 146 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Green Gate
Mata stołowa
Bawełniana, odpowiednia do prania, kwiecista, 35x45 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Orion
Zestaw zakrętek do słoików
10 szt., metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
13 zł
z kodem
16 zł bez kodu
1,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Szafka Prima
Z zamkiem/na kółkach, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biała, szerokość 48 cm, wysokość 68 cm, głębokość 49 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Jacob Geo
Dwuosobowa, zapinana na guziki, strukturalna, beżowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Lékué
Akcesoria do dekoracji wypieków
Plastikowe
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Södahl
Mata stołowa Vista
Bawełniana, odpowiednia do prania, w kratkę, 33x48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Meri Meri
Serwetki zestaw Stripe Ruffle
4 szt., lniane, w paski, 46x46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
254 zł bez kodu
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Mata stołowa Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Noel
20 szt., 33x33 cm
(1)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
1 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Neo Pink
Różowa, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Krzesło dziecięce Gugga
Jasnoszare, wysokość siedziska 30 cm, nośność 150 kg
(1)
Dostawa od 21.10.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Ok
Z żywicy polimerowej, 10x7 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Szarobrązowa, 10x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mila Home
Obrus Lemons
Z nadrukiem, żółty/zielony, 140x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Senza
Metalowy, czarny, szerokość 65 cm, wysokość 63,5 cm, głębokość 28 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
863 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
PT LIVING
Wieszak ścienny Metro
Metalowy, szary, szerokość 60,5 cm, wysokość 26,5 cm, głębokość 4 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Butelka Tempa
890 ml, różowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Sagittarius
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Addis
Worki na śmieci zestaw
20 szt., 50 l
(1)
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homemania Decor
Koc dziecięcy Baby Baby
Dzianinowy, jasnoniebieski, 90x90 cm
(1)
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Vaiana
Polarowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Princess Horse
20 szt., 33x33 cm
(1)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Dawson
Antracytowa, aluminiowa, LED, IP54, 30x6x11 cm
(1)
W magazynie
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Kindsgut
Butelka dla dzieci Dachshund
Z tritanu, turkusowa, 400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Materac Juno
160x200 cm, twardy, sprężynowy, antyalergiczny/termoregulacyjny, z pianki z pamięcią kształtu/ze sprężynami kieszeniowymi/z pianki żelowej/z pianki antybakteryjnej, grubość 26 cm, nośność 250 kg
(1)
Dostawa od 09.12.2026
2 143 zł
z kodem
2 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-20% z kodem
Star Trading
Lampa zewnętrzna Valla
Czarna, plastikowa, LED, 9x20x12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural White Stripes
Lniana, na zamek , w paski, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Poduszka dziecięca Alma
Bawełniana, 40x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rojaplast
Doniczka Gigant
Drewniana, 50x120 cm, wysokość 40 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
667 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Pościel Botany 2
Jednoosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, kwiecista, w naturalnym kolorze, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Busy B
Kalendarz Pine Marble
384 str., w linie
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Leżak ogrodowy Stay
Regulowany, tapicerowany, jasnoszary, szerokość 60 cm, wysokość 75 cm, głębokość 120 cm
(1)
Dostawa od 23.11.2026
1 759 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Konsola Fera
Metalowa, biała, 35x85 cm, wysokość 80 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
1 419 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Esschert Design
Gra zewnętrzna Explorer Bag: Birds
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Poduszka dziecięca
Różowa, 32x19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę Happy Holiday
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Gamer
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czarna/niebieska, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Szafka na buty Beyla
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, liczba par butów 8 , szerokość 99 cm, wysokość 50 cm, głębokość 43 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
1 705 zł
z kodem
2 131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem/z motywem zwierzęcym, 43x43 cm
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Termofor Chilli
Z mikropluszu, czerwony, 900 ml
(1)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Simplon
Z półką, metalowy, czarny, szerokość 76 cm, wysokość 23 cm, głębokość 29 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
635 zł
z kodem
794 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Hoker Paris
Tapicerowany, aksamitny, turkusowy, wysokość siedziska 74 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Miles
Metalowy, szarozielony, szerokość 70 cm, wysokość 14 cm, głębokość 7 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
290 zł
z kodem
362,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Busy B
Notes na daty urodzin Pink Daisy
6 str., w linie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Melvar
W dekorze orzecha, 110x220 cm
(1)
Dostawa od 09.12.2026
5 627 zł
z kodem
7 034 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Teulat
Szafka nocna Doric
Z cichym domykiem, biała, 52x38 cm, wysokość 50 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
1 079 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Materasso
Stelaż KLASIK T5
90x200 cm, lamelowy, nieregulowany/z regulacją twardości, nośność 110 kg
(1)
Dostawa od 30.10.2026
341 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
1
...
211
212
213
...
380
Załaduj więcej