Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 096 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Balvi
Skarbonka Oink
Ceramiczna, 20x17 cm, wysokość 18,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Ciao
Z plastiku z recyklingu, miętowa/pomarańczowa, 40x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Komoda Westerleigh
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, czarna, szerokość 144 cm, wysokość 85 cm, głębokość 41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 671 zł
z kodem
3 339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Talerz Billie
Deserowy, ø 20,5 cm, kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Teulat
Szafka pod TV Corvo
Z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, kremowa, szerokość 140 cm, wysokość 56 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 535 zł
z kodem
1 919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Panel z wieszakami do przedpokoju Parco
Z litego drewna dębowego, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 46 cm, wysokość 100 cm, głębokość 8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 247 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Koszyk Store-It
Druciany, metalowy, bordowy, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Totem
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, beżowa, szerokość 200 cm, wysokość 78 cm, głębokość 52 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 543 zł
z kodem
4 429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Meet Me At Jaurés – Sofia Lind
50x50 cm
(1)
W magazynie
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło ogrodowe
Drewniane, w naturalnym kolorze, nośność 130 kg, szerokość 57 cm, wysokość 85 cm, głębokość 57 cm
(1)
W magazynie
591 zł
z kodem
739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Eviaya
3 szt., ceramiczne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Drążek prysznicowy na słuchawkę
Bez wiercenia, z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 70 cm
(1)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Kubek Flower Garden
240 ml, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Deska do prasowania Leona
Stołowa, beżowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Konsola Nola
W naturalnym kolorze, 40x130 cm, wysokość 75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 343 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Frills
Szklany, różowy, ø 14 cm, wysokość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerze zestaw Patrizia
4 szt., do serwowania, kamionkowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Miuform
Fotel Lofty Lilly
Z imitacji skóry, brązowy, wysokość oparcia 38 cm, wysokość siedziska 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 663 zł
z kodem
2 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
House Nordic
Stół Serra
W dekorze jesionu, 110x210 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 551 zł
z kodem
4 439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Bosaro
Ścienne, 54x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
264 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Roost
Tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 487 zł
z kodem
1 859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 10x14 cm, wysokość 6,5 cm
(1)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Tacka na grilla Luca
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Fotel Debra
Z plecionką, sztruksowy, beżowy, wysokość oparcia 43 cm, wysokość siedziska 42 cm
(1)
W magazynie
1 247 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Stół Leyda
Z blatem w dekorze marmuru, ø 100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 471 zł
z kodem
4 339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Komoda Kyoto
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 74 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 815 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Mariko
Na owoce/na sałatkę, szklana, jasnoróżowa, ø 31 cm, pojemność 2 l
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Suszarka na pranie HangOn Tower
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 30 m
(1)
W magazynie
399 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Długość powierzchni suszenia (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Organizer File
Na dokumenty, metalowy, 18x24 cm, wysokość 26 cm
(1)
W magazynie
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Madalyon
16 szt., samoprzylepne, czarno-białe, 20x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267 zł
z kodem
334 zł bez kodu
20,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Witryna Hazelton
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: olejowanie, brązowa, szerokość 100 cm, wysokość 203 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 551 zł
z kodem
8 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Sun
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BENAB
Materac dziecięcy Magic Night
90x200 cm, ze zdejmowanym pokrowcem/dwustronny/antyalergiczny/termoregulacyjny, twardy/średnio twardy, z pianki lateksowej, piankowy/lateksowy, grubość 15 cm, nośność 90 kg
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 055 zł
z kodem
1 319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (6)
Premium
-20% z kodem
FABINI
Garnek Mattia 3.0
Do pieczenia, z pokrywką, żeliwny, 2 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka William Morris Rose
Zielona/różowa, 50x80 cm
(1)
W magazynie
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bredemeijer
Serwis do herbaty Umea
Ceramiczny, szarobeżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Christmas Mystery
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 10 cm, długość 10 cm
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Polo
Ścienny, ø 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Galati
Wolnoopadająca, 36 x 46 cm, plastikowa, beżowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki na jajka zestaw Billie
2 szt., kamionkowe, różowe
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Bee Happy
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Mae
Ręcznie malowany, ceramiczny, łososiowy/kremowy, 8,5x18,5 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat White Flowers in Striped Vase – Frankie Penwill
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Støraa
Witryna Luna
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, kremowa, szerokość 80 cm, wysokość 186 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 071 zł
z kodem
2 589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Floral Set
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Pojemnik Soft Storage Cube
Tekstylny, szary, 32x31,5x31,5 cm
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Stella
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, plastikowy, beżowy, 30x19,5 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
179
180
181
...
379
Załaduj więcej