Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 096 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Støraa
Szafka nocna Franklin
Z cichym domykiem, w kolorze khaki, 56x40 cm, wysokość 72 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel States
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z nadrukiem, ciemnoniebieska, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Descanso
Pościel Novara
Dwuosobowa, otwarta, kwiecista, szara, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
439 zł
z kodem
549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Kobe
1,2 l, z sitkiem, żeliwny, czarny
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Rabo
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 21,5 cm, wysokość 65 cm
(3)
W magazynie
159 zł
z kodem
198,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Magnetyczny stojak na noże
Drewniany, w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wazony zestaw Sofra
3 szt., z terakoty, pomarańczowe, ø 10 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Crochet Print
Z mikropluszu, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Dzbanek do herbaty Flower Garden
1,5 l, porcelanowy, biały
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Essentials
Biurko Vojens
60x120 cm
(3)
W magazynie
644 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Renee
Z szenilu, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Puzzle Fairies in the Garden
Liczba elementów 48, rekomendowany wiek 3+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Drążek prysznicowy na słuchawkę Classic
Ścienny, z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Komoda dziecięca KIDDY
Z przewijakiem, z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 90 cm, wysokość 106 cm, głębokość 72 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 743 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Woodman
Witryna Kensal
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 170 cm, głębokość 45 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
3 511 zł
z kodem
4 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Fotel Elza
Bujany, aksamitny, szary, wysokość oparcia 62 cm, wysokość siedziska 48 cm
(3)
Dostawa od 15.10.2026
863 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa zewnętrzna Magnetics
Czarna, plastikowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP44, 8x8x4,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Puf Brooklyn
Z materiału bouclé, ze schowkiem, beżowy, szerokość 44 cm, głębokość 44 cm, wysokość 44 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Ławka Abano
Drewniana, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, głębokość 35 cm, wysokość 45 cm
(3)
Dostawa od 19.10.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Kokon dla niemowląt Roba style
Różowy, 50x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Szafka pod umywalkę
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała, szerokość 60 cm, wysokość 60 cm, głębokość 30 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
527 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Puf Islen
Z materiału bouclé, beżowy, ø 39 cm, wysokość 47 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
531 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Vila
Kamionkowa, ze spodkiem, niebieska/beżowa, 260 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107,07 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Zestaw młynków do pieprzu i soli Betty
2 szt., niebieski, ceramiczny
(1)
W magazynie
130 zł
z kodem
162,99 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Balvi
Tablica Noir
Magnetyczna, 30x42 cm
(1)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Organizery zestaw Smart
5 szt., na kable, metalowe, 1x2 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
18,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, ø 6,5 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Ociekacz Extend Steel Plus
Regulowany, plastikowy, w kolorze srebra, 35,5x38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
559 zł
z kodem
699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Stolik ogrodowy Stay
Aluminiowy, jasnoszary, ø 40 cm, wysokość 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
609 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 2x, ø 15 cm
(1)
W magazynie
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Dried Flower
Ze szkła hartowanego, beżowa, kwiecista, 52x30 cm
(1)
W magazynie
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Haczyk Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Suszarka na pranie
W kolorze srebra z połyskiem, metalowa, długość powierzchni suszenia 8 m
(1)
W magazynie
211 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Missy
Z mieszanki bawełny, ze zdejmowaną poszewką, 35x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Somma
Z mieszanki wełny, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
MOME
Stolik Lua
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
1 303 zł
z kodem
1 629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Nealy
100x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 047 zł
z kodem
6 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Hezha
Na sałatkę, ceramiczna, niebieska, ø 28 cm, pojemność 3,35 l
(1)
W magazynie
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Asimi
Na owoce, szklana, beżowa, ø 38,5 cm
(1)
W magazynie
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Camilla
2 szt., 430 ml, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Ławka ogrodowa Lizette
Metalowa, antracytowa, szerokość 123 cm, głębokość 55 cm, wysokość 84 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
711 zł
z kodem
889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Skrzynka na listy Inbox
Wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
703 zł
z kodem
879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Konsola Salino
Kremowa, 30x120 cm, wysokość 80,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 207 zł
z kodem
1 509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Szafka pod TV Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, zielona, szerokość 150 cm, wysokość 50 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 287 zł
z kodem
1 609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Artis
Rozkładany, z dodatkowym blatem, w dekorze dębu, ø 120 cm, długość po rozłożeniu 170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 115 zł
z kodem
6 394 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Lampa olejna
Z lastryko, ø 14 cm, wysokość 15,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na zupę, kamionkowe, beżowe, 650 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szczypce kuchenne GrillOut
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
178
179
180
...
380
Załaduj więcej