Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 131 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Materasso
Materac Tandem
90x200 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/dwustronny/antyalergiczny/strefowy, grubość 18 cm, nośność 130 kg
(5)
W magazynie
984 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-20% z kodem
Esschert Design
Karmnik dla ptaków Acorn
Ø 10 cm, wysokość 27,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały/niebieski, 40x25x25 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Wieszak na ręczniki Grena
Bez wiercenia, metalowy, miętowy, 50x6,5 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kule na płot zestaw
3 szt., szklane, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Koc dziecięcy Paw Patrol
Polarowy, z nadrukiem, 100x150 cm
(5)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Pojemnik na proszek do prania Multi
Biały, 18x24 cm, wysokość 24 cm
(5)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Rękawice ogrodowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Blue Rose
5 szt., biały/niebieski
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Koszyk na pieczywo
Czarny/szary, metalowy/tekstylny, 16x25 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Molly Anti-dust
Antyalergiczny, 160x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Kalune Design
Regał Harmon
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 127 cm, głębokość 25 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na ubrania Tower
Metalowy, biały, 52x47 cm, wysokość 140 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
499 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wallity
Dekoracja ścienna Bon Appetit
Metalowa, ø 48 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Szafka pod TV Diora
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, ceglasta, szerokość 160 cm, wysokość 50 cm, głębokość 35 cm
(5)
Dostawa od 16.10.2026
991 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tvilum
Witryna Paris
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 96 cm, wysokość 201 cm, głębokość 42 cm
(5)
Dostawa od 19.10.2026
2 103 zł
z kodem
2 629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Szuflada pod łóżko Nikki
Powłoka: lakierowanie, zielona, 90x200 cm
(5)
Dostawa od 21.10.2026
695 zł
z kodem
869 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Papierowe torebki zestaw Holiday
4 szt., ze świątecznym motywem, 14x18 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
8,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Obrus
Kwiecisty, brązowy, 60x60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Stojak na ręczniki papierowe Monzaro
Drewniany, brązowy, ø 14 cm, wysokość 30 cm
(5)
Dostawa od 29.10.2026
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Grill Piran
Na węgiel drzewny/przenośny
(5)
Dostawa od 22.10.2026
141,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Szafka na buty Parker
Z litego cedru, w naturalnym kolorze, liczba par butów 8 , szerokość 74 cm, wysokość 30 cm, głębokość 26 cm
(15)
Dostawa od 29.10.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Purity
Bawełniany, niebieski
(11)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Garnek Litina Smalt
Z pokrywką, żeliwny, 5,2 l, ø 26 cm, odpowiedni na indukcję
(8)
W magazynie
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Floriane Garden
Fotel ogrodowy Beech
Drewniany, kremowy/w naturalnym kolorze, nośność 150 kg, szerokość 59 cm, wysokość 90 cm, głębokość 44 cm
(12)
Dostawa od 04.11.2026
489 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Golden Sunset
Bawełniany, w kolorze złota/w naturalnym kolorze, 125x150 cm
(9)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plastia
Kompostownik Urbalive
Plastikowy, szary, 30 l
(6)
W magazynie
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Colorine
Z bawełny z recyklingu, geometryczny/w kratkę, 130x160 cm
(6)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Keksówka
ø 28,5 cm, ceramika
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mazzini Beds
Łóżko dwuosobowe Juniper
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, jasnoszare
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 639 zł
z kodem
4 549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Naczynie do kiszenia
2,5 l, ceramiczne
(6)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Palermo
4 szt., 350 ml
(6)
W magazynie
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
46,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Zestaw do przedpokoju Hale
W dekorze orzecha, z płyty MDF, powłoka: melamina, brązowy, szerokość 120 cm, wysokość 162 cm, głębokość 32 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
887 zł
z kodem
1 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnie zestaw Ingenio Easy Cook & Clean L1539153
2 szt., wok, z powłoką nieprzywierającą/z odpinaną rączką, ø 26 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rodzaj (2)
-20% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC Ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 8 cm, wysokość 14 cm
(6)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Wyciskarka do cytrusów Luxy
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Kate
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, biała, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Łamigłówka Sudoku
Drewniana/plastikowa/kartonowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Patricia
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
(6)
W magazynie
983 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ego Dekor
Naczynie do zapiekania Enamel
18x34 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Lava
Wisząca, stalowa, w kolorze matowej czerni
(6)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Lampa stojąca Level
Czarna, aluminiowa, LED, z wyborem koloru, 43x43x141 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
261 zł
z kodem
326 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lustro Marco
Ścienne, 55x150,5 cm
(6)
Dostawa od 09.12.2026
767 zł
z kodem
959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Amo
2 szt., szklane, ze spodkiem/z podwójną ścianką, 250 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stojąca Madali
W kolorze złota, metalowa, ø38x185 cm
(6)
Dostawa od 07.12.2026
767 zł
z kodem
959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dozownik do mydła Spalsh
Marmurowy, w naturalnym kolorze, 200 ml, ø 10 cm, wysokość 8 cm
(6)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Fotel dziecięcy Lil Sofa
Aksamitny, jasnoróżowy
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Teleskopowa ściągaczka do szyb
Czarna, długość 26 cm
(6)
Dostawa od 19.10.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
139
140
141
...
377
Załaduj więcej