Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 250 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Reality
Lampa stojąca Level
Czarna, aluminiowa, LED, z wyborem koloru, 43x43x141 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
326 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Lustro Modo
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
326 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Kosz na pranie Diagonal
Tekstylny, szary/kremowy, 5 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
326 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Lustro Marco
Ścienne, 30x100 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
326,42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Reality
Lampa stojąca Buddy
Czarna, metalowa, 22x35x148 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
326,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Mop Profi Compact
Z wiadrem
(23)
W magazynie
326,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Södahl
Obrus Charm
Bawełniany, kwiecisty, beżowy, 140x220 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
327 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
House Nordic
Hokery zestaw Trondheim
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, z imitacji skóry, czarne, wysokość siedziska 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
654 zł
327 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Składana taca
37,5x37,5 cm, do serwowania, drewniana
W magazynie
Ostatnia sztuka
327 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wallity
Obrazy zestaw Butterfly
34x44 cm, 5 szt., z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
327 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Plecak dziecięcy City Go Big Base
Pojemność 28 l
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
327 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Smoke
Ze szkła hartowanego, czarna, abstrakcyjny wzór, 70x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
327 zł
Do koszyka
Do koszyka
Native Natural
Koc Merino
Wełniany, ciemnoszary, 130x170 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
327 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Koc Galena
Ze sztucznego futra, szary/beżowy, 130x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
327 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
zestaw 2 szt.
Umbra
Półki zestaw Montage
2 szt., wielopoziomowe, stalowe, w kolorze matowej czerni, szerokość 62 cm, wysokość 15 cm, głębokość 46 cm
Dostawa od 26.10.2026
654 zł
327 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
JUNA
Pościel Pleasantly
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, zielona, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
327 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy kosz na zabawki Big Tree
Tekstylny, zielony, ø 25x36 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
327 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Półka dziecięca Bibiola
Wielopoziomowa, z płyty MDF, powłoka: barwienie, żółta, szerokość 60 cm, wysokość 21,5 cm, głębokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
327 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Holly
4 szt., tapicerowane, brązowe
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 309 zł
327,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Cattara
Palenisko Etna
Ø 81 cm, wysokość 45 cm
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
327,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Album na zdjęcia Wedding 2-pack - One Love
W magazynie
328 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Pościel Plain Muslin
Jednoosobowa, zapinana na suwak, muślinowa, biała, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
328 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Chlebak Bread Bin
Plastikowy, biały, 22x35,5 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
328 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bonami Essentials
Ławka Skiby
Aksamitna, tapicerowana, przed łóżko, zielona, szerokość 100 cm, głębokość 35 cm, wysokość 43 cm
(88)
W magazynie
328 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville Mini
Dziecięce kosze na zabawki Agnes
2 szt., z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, ø 32x32 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
328 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Lustro Marbella
Ścienne, 38x133 cm
(8)
Dostawa od 19.11.2026
328 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Gense
Młynek Dorotea
W kolorze matowego srebra, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
328 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Gense
Sztućce do steków zestaw Old Farmer Classic
Dla 2 osób, 4 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(1)
W magazynie
328 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
Zilverstad
Szkatułka na biżuterię Ballerina
Metalowa, z lustrem/dziecięca, 13x18 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
328 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Regał łazienkowy Allegre
W naturalnym kolorze, szerokość 32 cm, wysokość 71,5 cm, głębokość 18,5 cm, na kółkach
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
329 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Dzbanek termos Singles
600 ml, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
329 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Zestaw talerzy Malia
Dla 4 osób, 12 szt., kamionkowy, pomarańczowy
(98)
W magazynie
329 zł
Do koszyka
Do koszyka
Playmobil
Koc dziecięcy Checkerboard
Z mikrowłókna, w kratkę, 130x130 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
329 zł
Do koszyka
Do koszyka
Playmobil
Koc dziecięcy Invasion
Z mikrowłókna, 130x130 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
329 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wallity
Dekoracja ścienna Ocean
Metalowa, wysokość 52 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
329 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
noo.ma
Obrus Marr
Z mieszanki lnu, w paski, biały, 140x250 cm
Dostawa od 20.10.2026
329 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Orea
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
W magazynie
Ostatnie sztuki
329 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Doniczki zestaw
2 szt., ceramiczne, ø 22 cm, wysokość 19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
329 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Lampka dziecięca Cactus
Zielona, z płyty MDF, LED, do kontaktu, 22,5x3,5x20,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
329 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Stockholm
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(8)
Dostawa od 26.10.2026
659 zł
329,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Kosz na śmieci Time
Z pedałem, plastikowy, jasnoszary, 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
329,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Lustro Rosa
Ścienne, 50x50 cm
(12)
W magazynie
329,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Kwietnik
Metalowy, 38x19 cm, wysokość 65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
329,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Kosz na pranie Passo
Z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, 60 l
(4)
W magazynie
330 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Lampa zewnętrzna Mures
Antracytowa, z opalowego szkła, z czujnikiem ruchu, IP44, 18x19,5x28 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
330 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lustro Bosaro
Ścienne, 54x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
330 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Styler
Obraz Floral Whispers
100x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
330 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Styler
Obraz Berry Blocks
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
330 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
246
247
248
...
383
Załaduj więcej