Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 169 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Spirella
Zasłona prysznicowa Pirates
Z nadrukiem, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Princess
180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Shore
Biała/w kolorze srebra, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Dziecięca lampka nocna Fizz Wendy
Zielona, silikonowa, LED, nocna, na baterie/na USB, ø10x11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Sweety
Zielony, 50x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki zestaw Black Edition
3 szt., próżniowe, plastikowe, czarne, 65x45x27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
212 zł
z kodem
265 zł bez kodu
88,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Podpórki do książek Charlie
2 szt.
(11)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
88,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 400 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
88,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Dziecięcy kosz na zabawki Mimo Dog Face
Tekstylny, z nadrukiem, biały, ø 39x48 cm
W magazynie
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Riva
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 60x60 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Durszlaki zestaw Nest Colanders
2 szt., plastikowe
(83)
W magazynie
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
Metalowy
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
WMF
Łopatka Nuova
Ze stali nierdzewnej
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Forest Fable
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 36x34 cm
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Mydelniczka Ume
Porcelanowa, jasnożółta, ø 12 cm, wysokość 3 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Hilight
Lampka dziecięca Pineapple
Biała, plastikowa, na baterie, 13x8,5x29,5 cm
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Leandra
Gumowy, biały/szary, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Blaszka
Metal, 40 x 30 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(3)
Dostawa od 26.10.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, brązowe, 90x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Luca
Brązowy, 60x60 cm
(8)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Idro
Ceramiczny, w kolorze złota
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Yoko
Na waciki, szklany, ciemnoszary, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Geo
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(6)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Salobre
Z bawełny z recyklingu, czarny/beżowy, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz Keep-Tex
Na sztućce, plastikowy, szary
(21)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Christmas Tartan Teddy Bear
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, czerwona/ciemnozielona, ze świątecznym motywem, 120x150 cm
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Domino Play Domino
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Paw Patrol
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, z mikrowłókna, 140x200 cm
(10)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Big Mouth Inc.
Koło dmuchane Rainbow
Ø 68 cm
(10)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Farbki plakatowe Aquarelle
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Kubek Light Blue 550
375 ml, porcelanowy, jasnoniebieski
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Klips do smoczka Epiphany
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampa zewnętrzna Derry
Biała, plastikowa, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru, IP44, ø13x12 cm
Dostawa od 19.10.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Rim
Ścienny, metalowy, biały
(9)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Lampion Lezuza
Metalowy, ø 9 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 5x21 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Busy B
Notes Terrazzo
128 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Busy B
Notes Spot
128 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Bal Kabagi
Pomarańczowa, 18x18 cm
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, różowa, ø 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na krzesło Romane
Z mikrowłókna, wiązana, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
89 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Gingerbread Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w naturalnym kolorze, 150x120 cm
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Lékué
Foremki do lodów zestaw
4 szt., silikonowe
(3)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy z efektem fluorescencyjnym Game Over
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(6)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, szary, 130x170 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Stojak na wino
Wiszący, metalowy, liczba butelek 6
(60)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
114
115
116
...
380
Załaduj więcej