Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 132 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanki zestaw Caramella
2 szt., kamionkowe, 250 ml
(1)
W magazynie
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszek Taurin
300 ml, do koktajli
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Ellipse
200 ml/500 ml, z podziałką/na jogurt, 2 szt., plastikowy, jasnoniebieski
(142)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
MSV
Lustro Oslo
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 10,5x16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Lustro Bly
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 19x20 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Lustro Ania
Kosmetyczne, z oświetleniem, 15x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Assisi
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 17 cm
(65)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
LIND DNA
Mata stołowa Heart Hippo
Ze skóry ekologicznej, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Hexa
Ceramiczna, biała, 12x12 cm, wysokość 39,5 cm
(57)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Dziecięca lampka nocna Fizz Winston
Niebieska, silikonowa, LED, nocna, na baterie/na USB, ø10x11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Ceramic
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Belflor
Biały/w kolorze złota, 150x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Bully
W abstrakcyjny wzór, czerwony, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Lonigold
Zmywalny, z nadrukiem, biały, ø 180 cm
(5)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Star Trading
Lampa zewnętrzna Firework
Czarna, metalowa, LED, wbijana, na baterie/solarna, IP44, ø28x100 cm
(30)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zasilanie (2)
-20% z kodem
Busy B
Planer posiłków
52 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Słuchawka prysznicowa Water Saving
Plastikowa, w kolorze srebra z połyskiem, ø 12 cm
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Arctic Fox
Ze sztucznego futra, szarobeżowa, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Rosemary
2 szt., ze szkła hartowanego, ciemnoszare, z nadrukiem, 30x52 cm
(71)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Ballerina
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Mata do pieczenia
40 x 30 cm, silikonowa
(16)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia/narożna, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Ociekacz
Stalowy, jasnoszary, 46,5x31 cm
(87)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Słój na lemoniadę Kohoutek
4 l
(22)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
System do zawieszenia doniczki Macramé
Tekstylny, ø 13 cm, wysokość 100 cm
Dostawa od 21.10.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
System do zawieszenia doniczki Macramé
Tekstylny, ø 13 cm, wysokość 100 cm
Dostawa od 21.10.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Półka łazienkowa Hanoi
Wisząca, bambusowa, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Suszarka na pranie
Wisząca, szara/w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 6 m
(38)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na gąbkę Tower
Wiszący, metalowy, biały, 16x6 cm, wysokość 15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, biały/szary, 40 x 32 cm
(41)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Wycieraczka Trap
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(45)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Zasłona prysznicowa Clane
Strukturalna, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Concha
Z nadrukiem, biała/niebieska, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Pirates
Z nadrukiem, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Princess
180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Shore
Biała/w kolorze srebra, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Dziecięca lampka nocna Fizz Wendy
Zielona, silikonowa, LED, nocna, na baterie/na USB, ø10x11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Sweety
Zielony, 50x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki zestaw Black Edition
3 szt., próżniowe, plastikowe, czarne, 65x45x27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
212 zł
z kodem
265 zł bez kodu
88,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Podpórki do książek Charlie
2 szt.
(11)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
88,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 400 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
88,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Dziecięcy kosz na zabawki Mimo Dog Face
Tekstylny, z nadrukiem, biały, ø 39x48 cm
W magazynie
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Riva
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 60x60 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Durszlaki zestaw Nest Colanders
2 szt., plastikowe
(83)
W magazynie
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
Metalowy
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
WMF
Łopatka Nuova
Ze stali nierdzewnej
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Forest Fable
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 36x34 cm
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Mydelniczka Ume
Porcelanowa, jasnożółta, ø 12 cm, wysokość 3 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
1
...
113
114
115
...
380
Załaduj więcej