Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 059 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Justice
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Eisenhower
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(2)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Fuzz-A-Mallows Grinch Max
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Amberjack
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Junie
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Orion
Miski zestaw Statek
4 szt., na zupę, ceramiczne, kremowe, 850 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Naczynia do zapiekania zestaw Statek
ramekin, 6 szt., ø11 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 200 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Orion
Talerze zestaw Statek
4 szt., ø 27 cm, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Orion
Brytfanna Grande
26x41 cm, maksymalna temperatura 200 °C
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
307 zł
z kodem
384 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Kubek termiczny Termo
1,2 l, ze słomką, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patelnia Grande
Z powłoką nieprzywierającą, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, na espresso, kremowe, 90 ml
(2)
Dostawa od 22.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
10,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Orion
Miotełka do matchy
W naturalnym kolorze, bambusowa
(3)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Zestaw do matchy
Jasnozielony/w naturalnym kolorze, ceramiczny
(13)
W magazynie
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Stół Tablo
Z blatem z drewna dębowego, ø 120 cm
Dostawa od 07.12.2026
2 911 zł
z kodem
3 639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Stół Tablo
Z blatem z drewna dębowego, 90x220 cm
Dostawa od 07.12.2026
4 295 zł
z kodem
5 369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Szafka nocna Rune
Metalowa, w kolorze ochry, 42x42 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 19.10.2026
863 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
WOOOD
Stół Tablo
Z blatem z drewna dębowego, 90x220 cm
Dostawa od 07.12.2026
3 559 zł
z kodem
4 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Stół Tablo
Z litego drewna dębowego, 90x220 cm
Dostawa od 07.12.2026
3 871 zł
z kodem
4 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Szafka pod TV Gunnar
Z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, w kolorze matowej czerni, szerokość 154 cm, wysokość 56 cm, głębokość 44 cm
Dostawa od 19.10.2026
2 503 zł
z kodem
3 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Stół Tablo
Z litego drewna dębowego, 100x220 cm
Dostawa od 21.10.2026
4 223 zł
z kodem
5 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
WOOOD
Fotel Kube
Wypoczynkowy/obrotowy, z podnóżkiem, z tkaniny szenilowej, brązowy, wysokość oparcia 60 cm, wysokość siedziska 48 cm
Dostawa od 21.10.2026
2 791 zł
z kodem
3 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
WOOOD
Szafka pod TV Basu
Z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, zielona, szerokość 152 cm, wysokość 53 cm, głębokość 46 cm
Dostawa od 19.10.2026
2 831 zł
z kodem
3 539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
WOOOD
Stół Tablo
Z blatem z drewna dębowego, 100x220 cm
Dostawa od 07.12.2026
5 431 zł
z kodem
6 789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
WOOOD
Fotel Baggy
Jasnoszary, wysokość oparcia 44 cm, wysokość siedziska 48 cm
Dostawa od 07.12.2026
6 959 zł
z kodem
8 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
WOOOD
Lampa stojąca Loft
Beżowa, tekstylna, ø35x187 cm
Dostawa od 19.10.2026
1 255 zł
z kodem
1 569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Łóżko jednoosobowe Carter
90x200 cm, ze schowkiem, bez stelaża, z litego drewna sosnowego, z szafkami nocnymi, narożne, powłoka: barwienie, białe
Dostawa od 21.10.2026
2 383 zł
z kodem
2 979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Krzesło Form
Sztaplowane, w dekorze jesionu, w naturalnym kolorze
Dostawa od 21.10.2026
1 279 zł
z kodem
1 599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Stół Tablo
Z litego drewna dębowego, 90x200 cm
Dostawa od 07.12.2026
3 687 zł
z kodem
4 609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Witryna Exhibit
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, musztardowa, szerokość 140 cm, wysokość 200 cm, głębokość 44 cm
Dostawa od 21.10.2026
6 695 zł
z kodem
8 369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Łóżko jednoosobowe Mata
90x200 cm, ze stelażem, metalowe, powłoka: malowanie proszkowe, beżowe
(1)
Dostawa od 21.10.2026
879 zł
z kodem
1 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Szafka nocna Jena
Wisząca, w dekorze sosny, w naturalnym kolorze, 40x30 cm, wysokość 15 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Stół Tablo
Z blatem z drewna dębowego, 80x80 cm
Dostawa od 03.12.2026
1 487 zł
z kodem
1 859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Regał Riss
Z litego drewna dębowego, ciemnobrązowy, szerokość 90 cm, wysokość 186 cm, głębokość 30 cm
Dostawa od 21.10.2026
3 791 zł
z kodem
4 739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Poduszki dekoracyjne zestaw Fayden
3 szt., z szenilu, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 19.10.2026
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Szafka nocna Crumble
Z litego drewna mango, ciemnobrązowa, 40x37 cm, wysokość 66 cm
Dostawa od 19.10.2026
1 719 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Szafka pod TV New Gravure
Z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, jasnoszara, szerokość 150 cm, wysokość 56 cm, głębokość 44 cm
Dostawa od 21.10.2026
1 863 zł
z kodem
2 329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Szafka pod TV Zuma
Z litego drewna dębowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 200 cm, wysokość 52 cm, głębokość 45 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
3 567 zł
z kodem
4 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
WOOOD
Szafka nocna Karri
W dekorze sosny, w naturalnym kolorze, 38x38 cm, wysokość 46 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
539 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Fotel Vogue
Z tkaniny szenilowej, ciemnobrązowy, wysokość oparcia 35 cm, wysokość siedziska 44 cm
Dostawa od 07.12.2026
1 935 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Stół Tablo
Z blatem z drewna dębowego, ø 120 cm
Dostawa od 07.12.2026
2 911 zł
z kodem
3 639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Stoliki zestaw Stani
2 szt., w dekorze kamienia, kremowe, 42x92 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 383 zł
z kodem
1 729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Stół Arros
Rozkładany, z dodatkowym blatem, 90x180 cm, długość po rozłożeniu 220 cm
Dostawa od 21.10.2026
3 311 zł
z kodem
4 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Szafka pod TV Teun
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, szarobrązowa, szerokość 120 cm, wysokość 40 cm, głębokość 35 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
551 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Szafka pod TV Bono
Z litego drewna sosnowego, powłoka: bejcowanie, brązowa, szerokość 180 cm, wysokość 56 cm, głębokość 46 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
2 863 zł
z kodem
3 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Konsola Maan
W dekorze sosny, ciemnobrązowa, 70x150 cm, wysokość 75 cm
Dostawa od 21.10.2026
2 175 zł
z kodem
2 719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Miski dla dzieci zestaw Earth
2 szt., silikonowe, beżowe, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Śliniaki zestaw Classic Stripes Camel
2 szt., beżowe, w paski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
91
92
93
...
374
Załaduj więcej