Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 054 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Rowico
Stół Calverton
Z blatem w dekorze dębu, ø 120 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
2 935 zł
z kodem
3 669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Witryna Brooklyn
Z litego drewna dębowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 130 cm, wysokość 150 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 22.10.2026
5 935 zł
z kodem
7 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Lowell
2 szt., tapicerowane, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 919 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
1 199,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Kato
2 szt., tapicerowane, szare/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 335 zł
z kodem
1 669 zł bez kodu
834,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Haczyk Milford
Ścienny, z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Stół Tyler
Rozkładany, z litego drewna dębowego, 90x180 cm
Dostawa od 22.10.2026
3 279 zł
z kodem
4 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Konsola Yumi
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 40x120 cm, wysokość 75 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 167 zł
z kodem
1 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Milford
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 19 cm, głębokość 33 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
503 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Witryna Everett
Z litego drewna dębowego, powłoka: barwienie, czarna, szerokość 95 cm, wysokość 195 cm, głębokość 41 cm
Dostawa od 22.10.2026
6 167 zł
z kodem
7 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Stolik Orwel
Z kamiennym blatem, brązowy/beżowy, 60x140 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 791 zł
z kodem
3 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Panel z wieszakami do przedpokoju Lissabon
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 96 cm, wysokość 147 cm, głębokość 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Dekor (2)
-20% z kodem
Germania
Szafka na buty Lissabon
Z siedziskiem, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: laminowanie, w naturalnym kolorze, liczba par butów 8 , szerokość 96 cm, wysokość 52 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 031 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Szafa Lissabon
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 54 cm, wysokość 200 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
1 575 zł
z kodem
1 969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Dekor (2)
-20% z kodem
Ego Dekor
Koszyk
Druciany, metalowy, zielony/niebieski, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Półka Marble
Marmurowa, biała/w kolorze złota, szerokość 40 cm, wysokość 18 cm, głębokość 16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszki dekoracyjne zestaw Rome Velvet
2 szt., zielone, 50x55 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
435 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Podnóżek Rome
Niebieski, szerokość 120 cm, głębokość 120 cm, wysokość 45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 727 zł
z kodem
3 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Oparcie do sofy modułowej Rome Velvet
Aksamitne, wodoodporne/odpowiednie dla zwierząt domowych, żółte, szerokość 80 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 159 zł
z kodem
1 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Podłokietnik do sofy modułowej Rome Velvet
Aksamitny, żółty, wodoodporny/odpowiedni dla zwierząt domowych, szerokość 120 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 463 zł
z kodem
1 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Stolik ogrodowy Vistdal
Z imitacji rattanu, w naturalnym kolorze, ø 47 cm, wysokość 53,5 cm
(22)
W magazynie
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Stolik ogrodowy Vistdal
Z imitacji rattanu, w naturalnym kolorze, ø 55,5 cm, wysokość 44,5 cm
(23)
W magazynie
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Dziecięca deska sedesowa
Jasnozielona, długość 38 cm, szerokość 40 cm
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Kindsgut
Dziecięca deska sedesowa
Biała, długość 32 cm, szerokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
SMEG
Ekspres do kawy przelewowej 50's Retro Style
Czarny, przelewowy, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,4 l, moc 1050 W
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
954 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hanah Home
Fotel Lola Brejer
Typu uszak, niebieski, wysokość oparcia 98 cm, wysokość siedziska 40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 019 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Długopis Paul
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Remember
Maty stołowe zestaw Lime
2 szt., bawełniane, geometryczne, ø 38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Puf Stone
Ciemnobrązowy, ø 55 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
491 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Haden
Toster Heritage
Czarny, ze stali nierdzewnej, moc 815 W
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Noa
5 szt., metalowe, czarne, długość 44,5 cm, wysokość 17,5 cm
(6)
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
25,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wycieraczka
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Hoker Glamorous
Tapicerowany, z imitacji skóry, czarny, wysokość siedziska 77 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 007 zł
z kodem
1 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Stay
Tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(1)
Dostawa od 27.10.2026
959 zł
z kodem
1 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Cloud
Z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
943 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Zed
Z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 103 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Roost
Tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 295 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Hype
Tapicerowane, z imitacji skóry, brązowe
(10)
Dostawa od 23.10.2026
1 119 zł
z kodem
1 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Fotel jadalniany Crib
Z podłokietnikami, z imitacji skóry, czarny/w jasnym naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 319 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Szafka Pensacola
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, czarna, szerokość 80 cm, wysokość 135 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 167 zł
z kodem
1 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Hoker Whitby
Plastikowy, biały, wysokość siedziska 67,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
515 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Unique Furniture
Stolik Nola
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 60x120 cm, wysokość 45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 287 zł
z kodem
1 609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Creston
Tapicerowane, z szenilu, różowe
(2)
W magazynie
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whitby
Plastikowe, zielone
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Gain
Tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe
Dostawa od 19.10.2026
863 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Milton
Tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnobrązowe
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
527 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Ontario
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, żółte
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
539 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Witryna Carmel
Wisząca, metalowa, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 45 cm, wysokość 60 cm, głębokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Regał Malibu
Metalowy, czarny, szerokość 80 cm, wysokość 138 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 21.10.2026
935 zł
z kodem
1 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
280
281
282
...
374
Załaduj więcej