Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 039 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Haczyk Rest
Ścienny, metalowy, w kolorze złota
(7)
W magazynie
53 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Stół Acorn
W dekorze dębu, 80x140 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
3 143 zł
z kodem
3 929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wazon Abyss
Ręcznie wykonany, szklany, niebieski, ø 20 cm, wysokość 29 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
336,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Stolik Acorn
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, ø 60 cm, wysokość 44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 375 zł
z kodem
1 719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Półka Kappu
Wielopoziomowa, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 100 cm, głębokość 15 cm
Dostawa od 02.11.2026
919 zł
z kodem
1 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Szafka na buty Collect
Uchylna/wisząca, z litego drewna dębowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 40 cm, głębokość 24 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
1 743 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wieszak na ręczniki Apply
Ścienny, metalowy, czarny, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Szafka nocna Acorn
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 40x35 cm, wysokość 70 cm
Dostawa od 02.11.2026
1 255 zł
z kodem
1 569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wazon Emerald
Ręcznie wykonany, szklany, zielony, ø 23 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Puf Contain
Ze schowkiem, zielony, ø 66 cm, wysokość 37 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
805 zł
z kodem
1 006 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Euromant
Koc Arizona
Szary, 140x180 cm
(2)
W magazynie
184 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Lampa zewnętrzna Sam
Biała, plastikowa, LED, przenośna, na USB, IP54, ø16x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Lampion LED Aston
Solarny, szklany, czarny, ø 14 cm, wysokość 16 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Sirius
Lampion LED Aston
Solarny, szklany, czarny, ø 12 cm, wysokość 26,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Lampion LED Albert
Na baterie, metalowy/szklany, biały, ø 12,5 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Clarence Floral
Pikowana, zielona/różowa, 220x230 cm
(37)
W magazynie
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Flamingo
Bawełniany, niebieski/różowy, 76x160 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Wisteria
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/fioletowa, 135x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Larsson Geo
Bawełniany, geometryczny, 33x220 cm
(6)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Larsson Geo
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, geometryczne, 30x46 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Larsson Geo
Bawełniany, szary
(4)
Dostawa od 04.11.2026
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy Football
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Szlafrok Mia Waffle
W rozmiarze L, bawełniany, szary
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Foutastic
Ręczniki zestaw
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 1x średni ręcznik (50x90)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Poszewka na poduszkę Gauze
Muślinowa, 50x70 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Narzuta Lines
Bawełniana, zielona, 240x260 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Stolik Brooksville
Marmurowy, biały/brązowy, 90x90 cm, wysokość 42 cm
Dostawa od 22.10.2026
2 559 zł
z kodem
3 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Norwell
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 703 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Inverness
Z litego drewna dębowego, ciemnobrązowy, szerokość 45 cm, wysokość 32 cm, głębokość 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
507 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Rodham
2 szt., tapicerowane, w naturalnym kolorze
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 207 zł
z kodem
1 509 zł bez kodu
754,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Stół Filippa
Rozkładany, z litego drewna dębowego, 90x140 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
2 287 zł
z kodem
2 859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor drewna (3)
-20% z kodem
Rowico
Stół Emmett
Z litego drewna dębowego, 95x240 cm
Dostawa od 22.10.2026
6 119 zł
z kodem
7 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Szafka na buty Confetti
Z siedziskiem, z litego drewna dębowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, liczba par butów 8 , szerokość 80 cm, wysokość 52 cm, głębokość 30 cm
(9)
Dostawa od 20.10.2026
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Krzesło biurowe Alison
Tapicerowane, obrotowe, szare, nośność 110 kg
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
727 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Waterton
2 szt., tapicerowane, w naturalnym kolorze
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 967 zł
z kodem
2 459 zł bez kodu
1 229,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Konsola Orwel
Z kamiennym blatem, biała/w naturalnym kolorze, 40x140 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 167 zł
z kodem
2 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Hoker Austin
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
607 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Paisley
2 szt., tapicerowane, kremowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 127 zł
z kodem
1 409 zł bez kodu
704,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Milford
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 3 cm, głębokość 7 cm
(1)
W magazynie
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Stół Calverton
Z blatem w dekorze dębu, ø 120 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
2 935 zł
z kodem
3 669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Witryna Brooklyn
Z litego drewna dębowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 130 cm, wysokość 150 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 22.10.2026
5 935 zł
z kodem
7 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Lowell
2 szt., tapicerowane, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 919 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
1 199,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Kato
2 szt., tapicerowane, szare/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 335 zł
z kodem
1 669 zł bez kodu
834,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Haczyk Milford
Ścienny, z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Stół Tyler
Rozkładany, z litego drewna dębowego, 90x180 cm
Dostawa od 22.10.2026
3 279 zł
z kodem
4 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Konsola Yumi
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 40x120 cm, wysokość 75 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 167 zł
z kodem
1 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Milford
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 19 cm, głębokość 33 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
503 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Witryna Everett
Z litego drewna dębowego, powłoka: barwienie, czarna, szerokość 95 cm, wysokość 195 cm, głębokość 41 cm
Dostawa od 22.10.2026
6 167 zł
z kodem
7 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
279
280
281
...
374
Załaduj więcej