Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 958 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
House Nordic
Wazon Lika
Ceramiczny, zielony, ø 15 cm, wysokość 25,5 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Koc Carmel
Z mieszanki wełny, brązowy, 130x170 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Hoker Badalona
Tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, brązowy, wysokość siedziska 65 cm
(3)
W magazynie
375 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Caltra
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 3 cm, wysokość 18 cm, głębokość 40 cm
(11)
W magazynie
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Zestaw talerzy Terra Nomi
Dla 1 osoby, 3 szt., kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Terra Vira
4 szt., na zupę/na ramen, kamionkowe, beżowe, 1 l, ø 17 cm
(1)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
52,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Talerze zestaw Aura Rondo
4 szt., ø 22 cm, kamionkowe, zielone
(2)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
39,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Jacquard
Żakardowy, ciemnoszary, 180x240 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
435 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Como Striped
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, w paski, ciemnoszara, 140x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
238 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Checkered
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, w kratkę, brązowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Maison Bloom
Jednoosobowa, z prześcieradłem/6-częściowa, zapinana na suwak, z satyny bawełnianej, kwiecista, kremowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
535 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Linear Calm Geometric
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, geometryczna/w paski/w kratkę, szara, 140x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Waffle Striped
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, antracytowa, 240x220 cm
Dostawa od 21.10.2026
286 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Bieżnik Wicker
Z juty, 35x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Mata stołowa Wicker
Z juty, ø 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Ruffle Striped
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, ciemnoniebieska, 140x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Red Heritage Lines
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, w paski, biała, 140x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Mata stołowa Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel White Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, kwiecista, biała/szara, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Soft Geometry
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, geometryczna, biała/różowa, 140x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Earth-Inspired Calm
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, abstrakcyjny wzór, 140x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Whispered Serenity
Jednoosobowa, z prześcieradłem/6-częściowa, zapinana na suwak, z satyny bawełnianej, biała, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Dziecięca lampka nocna Fizz Winston
Niebieska, silikonowa, LED, nocna, na baterie/na USB, ø10x11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Dziecięca lampka nocna Fizz Wendy
Zielona, silikonowa, LED, nocna, na baterie/na USB, ø10x11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Milton
4 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/pomarańczowe, 155 ml
(4)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Cloe
3 szt., 460 ml, ceramiczne, niebieskie/beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Salobre
Z bawełny z recyklingu, czarny/beżowy, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Sheen
4 szt., 400 ml, ceramiczne, niebieskie/brązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Nigel
4 szt., ceramiczne, niebieskie, 300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
74,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Fruitta
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Półka dziecięca Bibiola
Wielopoziomowa, z płyty MDF, powłoka: barwienie, żółta, szerokość 60 cm, wysokość 21,5 cm, głębokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
z kodem
327 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Fauni
3 szt., ceramiczne, do cappuccino, 205 ml
(2)
Dostawa od 21.10.2026
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Alvira
20 szt., papierowe, kwieciste/z ornamentami, 33x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Fleur
Do serwowania, kamionkowy, niebieski/beżowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville Mini
Serwetki zestaw Colorine
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
1,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Cabrie
Kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
W magazynie
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., do serwowania, kamionkowe, 380 ml, ø 13 cm
(5)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Colorine
155 ml, ceramiczny
(1)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., na dip, kamionkowe, czerwone, 95 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Cillie
Z trawy morskiej, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 28x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Madge
1,3 l, na ciastka, ceramiczny, biały
(4)
W magazynie
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wieszak ścienny Padova
Metalowy, w kolorze złota, szerokość 57 cm, wysokość 31,5 cm, głębokość 5 cm
W magazynie
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Paula
Ceramiczny, różowy, 435 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Arni
Z bawełny z recyklingu, brązowy, 130x160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Ocean
Z mieszanki lnu, szaroniebieski, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
222 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Harriet
3 szt., 420 ml, ceramiczne, niebieskie/kremowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
55,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Celebrate
150 ml, kamionkowy, niebieski/kremowy
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Witryna Saone
Metalowa, w kolorze złota, szerokość 45 cm, wysokość 110 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
2 527 zł
z kodem
3 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
102
103
104
...
373
Załaduj więcej