Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Poduszki
Poduszki
...
Tekstylia
Poduszki
Poduszki · Oferty i zniżki
Poduszki dekoracyjne
Poszewki na poduszki
Poduszki specjalistyczne
Wałki pod drzwi
Poduszki do sof
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Kształt
Rozmiar poduszki
+ Więcej (10)
Oferty i zniżki
998 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Meadowsweet Floral
Biała/zielona, 30x40 cm
(30)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Crushed Velvet
Aksamitna, szara, ze zdejmowaną poszewką, 55x55 cm
(14)
W magazynie
84 zł
z kodem
104,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw
4 szt., na zamek , abstrakcyjny wzór, 55x55 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Optic
4 szt., na zamek , geometryczne/3D, 43x43 cm
(24)
W magazynie
123 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Illustrated Leaves
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(29)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Optic
Na zamek , geometryczna/3D, 43x43 cm
(29)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Leaves
Na zamek , 3D, 45x45 cm
(67)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Abstract Faces
4 szt., na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Chanel
Na zamek , z napisami, 43x43 cm
(13)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(17)
W magazynie
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Alfa
Aksamitna, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(32)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw
4 szt., na zamek , 43x43 cm
(20)
W magazynie
130 zł
z kodem
161,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 43x43 cm
(31)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw
4 szt., na zamek , 55x55 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, jasnoróżowa, 38x28 cm
(29)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, ciemnoszara, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(14)
W magazynie
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Zig Zag
Na zamek , w paski/z nadrukiem, 45x45 cm
(24)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Countryside Floral
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(19)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Chanel
Na zamek , z napisami, 43x43 cm
(19)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(25)
W magazynie
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Knot
Szara, ø 30 cm
(17)
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Amy
Aksamitna, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
43,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Christmas
5 szt., beżowy
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Portobello
Lniana, kopertowa, 50x60 cm
(13)
Dostawa od 19.11.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika
5 szt., ciemnoniebieski
(18)
W magazynie
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Samy
Różowa/fioletowa, 43x43 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, żółta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 55x55 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(14)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Stripe
Aksamitna, żółta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(14)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Nutcracker
Aksamitna, ze świątecznym motywem, ciemnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(14)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen White
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(14)
Dostawa od 04.11.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Abstract Faces
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 45x45 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Joan
Aksamitna, na zamek , z ornamentami, 60x60 cm
(15)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Stripe
Aksamitna, czerwona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(10)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Lemons
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(16)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., biały/szary
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Optic
Na zamek , geometryczna/3D, 43x43 cm
(13)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Light Grey
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(13)
Dostawa od 19.11.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Really Nice Things
Poduszka dekoracyjna Prada
Czarna, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(24)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(11)
Dostawa od 19.11.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, jasnoróżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(14)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 45x45 cm
(27)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Melisse
Beżowa/w kolorze złota, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
21
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Dywany
Pościel
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki
Ulubione filtry
Poduszki ze świątecznym motywem