Black Friday | Zniżka 20% na wszystko z kodem BLACK20*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

Black Friday | Zniżka 20% na wszystko z kodem BLACK20*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Podróż bez wychodzenia z domu. Kolorowa Afryka

Dla wielu z nas kontynent afrykański nadal owiany jest aurą tajemniczości. Jeśli fascynuje Cię jego dzikość i różnorodność kultur, postaraj się wprowadzić do swojego wnętrza odrobinę tej egzotycznej atmosfery.

O czym pamiętać urządzając dom w stylu afrykańskim? Przede wszystkim o tym, aby pokazać swoją odwagę i wyjątkowość. Zainspiruj się i stwórz własną niepowtarzalną przestrzeń!

Powrót do korzeni

W dzisiejszym, przepełnionym technologią świecie, naturalność afrykańskich wnętrz będzie koić nerwy i działać uspokajająco.

Ten styl tętni życiem, ale zarazem sprawia harmonijne wrażenie. Główną rolę odgrywa tu piękne egzotyczne drewno, które doskonale komponuje się ze skórą, jutą i metalowymi akcentami.

Kontrastowe dodatki

W afrykańskim wnętrzu często kluczową rolę odgrywa czerń i ciemny brąz. Ożyw całość kolorowymi akcentami w ciepłych odcieniach żółci, czerwieni i cegły. Idealnie komponują się na poduszkach oraz dywanikach.

Ważnym elementem są też charakterystyczne, tajemnicze dekoracje. Oprócz obrazów, wazonów i figurek uzupełnij wnętrze ciekawymi lustrami.

Więcej porad i wskazówek znajdziesz tutaj