Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj

ok
Menu
20 złRejestracjaLogowanie20 złKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Podaruj sobie i bliskim nowe meble na Święta

Kupowanie mebli na prezent może być nie lada wyzwaniem. Trafienie w gust obdarowywanego oraz zapakowanie sporego krzesła to niełatwa sprawa. Jednak jeśli Ci się uda, dajesz naprawdę fantastyczny upominek, dzięki któremu bliska osoba zawsze będzie Cię wspominać z radością.

Zainspiruj się naszymi wskazówkami oraz propozycjami, które pomogą Ci w tym zadaniu. Do dzieła!

Dlaczego warto podarować meble?

To po prostu praktyczna rzecz, której każdy potrzebuje w swoim domu. Istnieje przekonanie, że prezent musi być czymś wyjątkowym, jak bon na masaż lub nowy telefon. Jednak jeśli Twoi rodzice od 20 lat śpią na tym samym materacu, a przyjaciel trzyma swój zbiór książek na podłodze, może bardziej docenią nowy materac lub regał?

Na co zwrócić uwagę?

Jeśli nie kupujesz mebli do własnego mieszkania pomyśl, w jakim stylu obdarowana osoba urządza swoje wnętrze. Czy lubi nowoczesne, minimalistyczne meble, czy może jej dom jest wypełniony oryginalnymi antykami? Zwróć uwagę także na najczęściej pojawiające się kolory.

Zdobądź pomocnika

W sprawie wyboru skonsultuj się z kimś, kto dobrze zna obdarowywaną osobę lub z nią mieszka. Będzie wiedział, gdzie sprawdzi się nowy dywan lub o jakim krześle marzy. Może być przydatny również przy dostarczaniu prezentu. My także możemy pomóc we wniesieniu mebli do mieszkania.