20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk

Podaruj sobie i bliskim nowe meble na Święta

Kupowanie mebli na prezent może być nie lada wyzwaniem. Trafienie w gust obdarowywanego oraz zapakowanie sporego krzesła to niełatwa sprawa. Jednak jeśli Ci się uda, dajesz naprawdę fantastyczny upominek, dzięki któremu bliska osoba zawsze będzie Cię wspominać z radością.

Zainspiruj się naszymi wskazówkami oraz propozycjami, które pomogą Ci w tym zadaniu. Do dzieła!

Dlaczego warto podarować meble?

To po prostu praktyczna rzecz, której każdy potrzebuje w swoim domu. Istnieje przekonanie, że prezent musi być czymś wyjątkowym, jak bon na masaż lub nowy telefon. Jednak jeśli Twoi rodzice od 20 lat śpią na tym samym materacu, a przyjaciel trzyma swój zbiór książek na podłodze, może bardziej docenią nowy materac lub regał?

Na co zwrócić uwagę?

Jeśli nie kupujesz mebli do własnego mieszkania pomyśl, w jakim stylu obdarowana osoba urządza swoje wnętrze. Czy lubi nowoczesne, minimalistyczne meble, czy może jej dom jest wypełniony oryginalnymi antykami? Zwróć uwagę także na najczęściej pojawiające się kolory.

Zdobądź pomocnika

W sprawie wyboru skonsultuj się z kimś, kto dobrze zna obdarowywaną osobę lub z nią mieszka. Będzie wiedział, gdzie sprawdzi się nowy dywan lub o jakim krześle marzy. Może być przydatny również przy dostarczaniu prezentu. My także możemy pomóc we wniesieniu mebli do mieszkania.

Czego szukać?

To Ty wiesz najlepiej, które meble trzeba wymienić lub których Ci brakuje. Z pewnością warto zainwestować w te, które najbardziej służą Twojemu komfortowi. Na przykład materac i łóżko powinny być jak najwyższej jakości. Możesz także skupić się na meblach, dzięki którym często spędzasz czas z rodziną. Na przykład sofa, fotele, szafka pod TV czy stół do jadalni.

Zwróć uwagę na dostępność produktów

Pamiętaj, że niektóre meble wykonywane są na zamówienie, dlatego czas realizacji może się nieco wydłużyć. Zawsze sprawdzaj w szczegółach produktu, na kiedy przewidywana jest dostawa. Jeśli robisz zakupy na ostatnią chwilę i chcesz zdążyć z prezentem pod choinkę, wybieraj tylko te modele, które są dostępne w magazynie.