Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
...
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Girlandy świetlne
Zewnętrzne oświetlenie dekoracyjne
Świąteczne oświetlenie dekoracyjne
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Umiejscowienie
Okazja
+ Więcej (3)
580 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
DecoKing
Girlanda świetlna Clip
Plastikowa, LED, na baterie, długość 335 cm
(163)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Markslöjd
Świecznik elektryczny Celine
Biały/w kolorze złota, z litego drewna, do kontaktu, 46x5x28 cm
(85)
W magazynie
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Gingko
Dekoracja świetlna Booklight
Brązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, z elastyczną konstrukcją, 12x2,5x9 cm
(102)
W magazynie
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Globini
Biała, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 475 cm
(183)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Big Circus
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 450 cm
(27)
W magazynie
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
DecoKing
Girlanda świetlna Cocco
Biała/czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 220 cm
(138)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Berry
Plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 735 cm
(35)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Biała, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 190 cm
(84)
W magazynie
121,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Star Trading
Świecznik elektryczny Julia
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 28x6x15 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Dekoracja świetlna Vikhem
Szara, metalowa, LED, na baterie, 22x8x44,5 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Circus Filament
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 855 cm
(35)
W magazynie
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Small Circus
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 855 cm
(34)
W magazynie
232,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Girlanda świetlna Bell
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 210 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, 45x21x64 cm
(55)
W magazynie
182 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Festival
Biała, tekstylna, LED, solarna, IP44, długość 270 cm
(92)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świecznik elektryczny Atle
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 40x4,5x28 cm
(19)
W magazynie
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Dew Drop
Plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 500 cm
(46)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Lampion LED Tint
Niebieski, szklany, LED, przenośny, solarny, IP44, 9x9x15 cm
(26)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Hooky
Zielona, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 570 cm
(135)
W magazynie
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Dekoracja świetlna
Brązowa, z litego drewna, LED, na baterie, 30x3,5x8,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Gingko
Dekoracja świetlna Moon
Brązowa, z litego drewna orzechowego, LED, do kontaktu, ø12x14 cm
(43)
W magazynie
689 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Star Trading
Lampion LED Jamjar
Biały/szary, szklany, LED, przenośny, solarny, 11x11x11,5 cm
(49)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Dekoracja świetlna Fauna
W naturalnym kolorze, szklana, LED, na baterie, ø8x9 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Partaj
Szara, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 180 cm
(47)
W magazynie
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Dew Drop Flower
Czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 210 cm
(23)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zasilanie (2)
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Small Hooky
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 450 cm
(39)
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Globus
Biała, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 500 cm
(31)
W magazynie
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Baze
Plastikowa, LED, na baterie, długość 190 cm
(50)
W magazynie
20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Świecznik elektryczny Hol
Czerwony, plastikowy, do kontaktu, 35x5x30 cm
(31)
W magazynie
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Ulm
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 5x43x27 cm
(19)
W magazynie
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
(54)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Star Trading
Lampion LED Flame
Biały, plastikowy, LED, przenośny, na baterie, z timerem, ø14x16 cm
(14)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 3 szt.
Ulubione
Star Trading
Świeczki LED zestaw Saul
3 szt., solarne, zewnętrzne, białe, ø 5,5 cm, wysokość 5,5 cm
(59)
W magazynie
61,99 zł
20,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 405 cm
(25)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Ulubione
Star Trading
Świeczki LED zestaw Icecube
3 szt., solarne, zewnętrzne, szare, 7x7 cm, wysokość 5,5 cm
(44)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Fauna
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 28x11x14 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Lone
4 szt., na baterie, białe, ø 3,5 cm, wysokość 2 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lina
Pomarańczowa, szklana, LED, na baterie, ø18x18 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Accordion
W naturalnym kolorze, papierowa, LED, przenośna, na USB, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem, 10x10x3,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
257 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Dot
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø54x16 cm
(16)
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Firework
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, 25x25x50 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Reinbek
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 30x6x30 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Lampion LED Calabria
Czarny, metalowy, LED, przenośny, solarny, IP44, ø18,5x20 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna Chania
Plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 280 cm
(11)
W magazynie
128,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna Small Hooky
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 450 cm
(8)
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna Serie LED
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 25 m
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Markslöjd
Girlanda świetlna Gerda
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem, długość 180 cm
(8)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Lampion LED Jamjar
Biały, szklany, LED, przenośny, solarny, IP44, 8x8x18 cm
(13)
W magazynie
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
9
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lampy stojące
Lampy sufitowe
Oświetlenie punktowe
Lampy stołowe
Abażury i klosze
Żarówki
Kable zasilające
Ulubione filtry
Zewnętrzne oświetlenie dekoracyjne
Bożonarodzeniowe oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie dekoracyjne na choinkę