Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Organizery
Organizery
...
Pojemniki i organizery
Organizery
Organizery · Oferty i zniżki
Wybrane ulubione kategorie
Organizery kuchenne
Organizery łazienkowe
Organizery do biura
Organizery do szuflady
Organizery do szafy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
764 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Metaltex
Dodatkowe półki York
2 szt., drewniane, w kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze, 27x8 cm, wysokość 16 cm
(20)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na ręczniki papierowe Duo
Plastikowy, szary, ø 16 cm, wysokość 28 cm
(10)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na ręczniki papierowe Delphine
Metalowy, w kolorze złota, ø 14 cm, wysokość 36 cm
(10)
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Stojak na przybory kuchenne
Drewniany, w naturalnym kolorze, ø 13 cm, wysokość 17 cm
(10)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Lena Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 18x23,5 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Organizery do szafy zestaw Smart
2 szt., na torebki, plastikowe, białe, 32x24 cm, wysokość 21 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
137,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Organizer do szafy Nancy
Wiszący, tekstylny, beżowy, 15x30 cm, wysokość 128 cm
(17)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Koszyk Galileo
Wiszący, ze stali nierdzewnej, czarny, 12x26 cm, wysokość 36 cm
(11)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Organizer na przyprawy York
Drewniany, w kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze, 34x8 cm, wysokość 38 cm
(16)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Organizer do lodówki Frigo
Plastikowy, wysokość 10 cm
(12)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Sapporo
Na torebki, metalowy, biały, 19x137 cm, wysokość 18 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Metalowa, czarna, 45x37 cm, wysokość 13,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
679 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy EasyStore
Plastikowy, czarny, 25x12 cm, wysokość 12 cm
(6)
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Glam
Na kosmetyki, plastikowy, biały, 27x17 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer na sztućce do szuflady
Regulowany, plastikowy, biały, 47,5 x 35 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
211 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Balvi
Organizer Mr. Tidy
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, 10x9 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wieszak na paski i krawaty The Dandy
Wiszący, drewniany, w naturalnym kolorze, wysokość 18 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer kuchenny Tower
Metalowy, biały, 50x12,5 cm, wysokość 37 cm
(6)
W magazynie
522 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy Nail Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, w kolorze matowej czerni, 20x16,5 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(6)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na telefon komórkowy My Pocket
Metalowy, 14x26 cm, wysokość 23 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Organizer na przyprawy Paprika
Bez wiercenia, w kolorze srebra, 32x8 cm, wysokość 33 cm
(6)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Organizer
Z szufladką, plastikowy, 16x16 cm, wysokość 11,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Pantone
Organizer Aubergine 229
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 27x15,5 cm, wysokość 7 cm
(6)
Dostawa od 06.11.2026
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, metalowy, biały, 31x15 cm, wysokość 16 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(7)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy EasyStore
Plastikowy, beżowy, 25x12 cm, wysokość 12 cm
(7)
W magazynie
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Na kosmetyki/obrotowy, drewniany, w naturalnym kolorze, ø 30 cm, wysokość 9 cm
(7)
W magazynie
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer do szafy Soft Storage
Tekstylny, niebieski, 60x30 cm, wysokość 50 cm
(7)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na przybory kuchenne Tower
Metalowy, biały, 7x30 cm, wysokość 14 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Pantone
Organizer Black 419
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Z plastiku z recyklingu, czarny, 20x20 cm, wysokość 50 cm
(7)
W magazynie
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Stojak na kapsułki Radka
Obrotowy, czarny, ø 13 cm
(7)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Rin
Metalowy, biały, 23x10,5 cm, wysokość 14 cm
(7)
Dostawa od 22.10.2026
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(8)
W magazynie
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Stalowa, czarna, 47,5x35 cm, wysokość 50 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
454 zł
z kodem
534 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer na jajka do lodówki
Plastikowy, wysokość 7,5 cm
(8)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na przybory kuchenne Prescott
Metalowy, w kolorze miedzi/beżowy
(8)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Antic Line
Serwetnik
Metalowy, różowy, 17x5 cm, wysokość 14 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
86,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Pirouette
Na kosmetyki/obrotowy, plastikowy, biały, ø 23 cm, wysokość 35 cm
(10)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowa, czarna, 25x12 cm, wysokość 7,5 cm
(23)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Metaltex
Uchwyty na kieliszki do wina zestaw Lava
2 szt., ścienne, ze stali nierdzewnej, czarne, 11x26 cm, wysokość 4 cm
(10)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Marble
Na waciki, marmurowy, ciemnobrązowy, 8,5x8,5 cm, wysokość 8 cm
(5)
W magazynie
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(5)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bigso
Organizer Elisa Canvas Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy EasyStore
Beżowy, 35x24 cm, wysokość 16 cm
(5)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
8
9
10
...
16
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Sprzątanie i organizacja
Skrzynie
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Gazetniki
Organizery do biura
Organizery łazienkowe
Organizery do szafy
Przechowywanie ubrań
Schowki pod łóżko