Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Organizery
Organizery
...
Pojemniki i organizery
Organizery
Organizery · Oferty i zniżki
Wybrane ulubione kategorie
Organizery kuchenne
Organizery łazienkowe
Organizery do biura
Organizery do szuflady
Organizery do szafy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
765 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Canvas Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Separatory na drążek do szafy Orderly
2 szt., plastikowe, beżowe, 20x3,5 cm, wysokość 3,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Haczyk do szafy
Z plastiku z recyklingu, czarny, 6x22 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Uchwyty wielofunkcyjne zestaw Film Hook
2 szt., silikonowe, czarne, 4,5x2 cm, wysokość 4,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Smart
Wiszący, metalowy, czarny, 96x5,5 cm, wysokość 100 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Tosca
Na artykuły papiernicze, metalowy, 8,5x27 cm, wysokość 13,5 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
160 zł
z kodem
187,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(3)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Bigso
Organizer Walter Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Uchwyty wielofunkcyjne zestaw Film Hook
2 szt., silikonowe, białe, 4,5x2 cm, wysokość 4,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Obrotowy, plastikowy, ø 21 cm, wysokość 21,5 cm
(4)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer Wave
Na artykuły papiernicze, drewniany, 11x22 cm, wysokość 3 cm
(2)
W magazynie
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Viktoria Restore Paper Laminate
Kartonowy, 25x10 cm, wysokość 32,5 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Ume
Na waciki, kamionkowy, jasnoszary, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na tablet Tower
Metalowy, 16x12 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer do szuflady
Plastikowy, 9,5x9,5 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer Pebble
Na artykuły papiernicze, z cementu, 10x20 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(3)
W magazynie
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Holm
Magnetyczny stojak na noże
Drewniany, w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Organizery zestaw Smart
5 szt., na kable, metalowe, 1x2 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
18,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, zielony, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Premier Housewares
Organizer na sztućce do szuflady
Drewniany, w naturalnym kolorze, 30 x 38 cm
(1)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Leopold Vienna
Uchwyt na kieliszki do wina
Ścienny, metalowy, czarny, 50,5x19 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer File
Na dokumenty, metalowy, 18x24 cm, wysokość 26 cm
(1)
W magazynie
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Oskar Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, plastikowy, beżowy, 30x19,5 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Travertine
Na waciki, kamienny, beżowy, 10x10 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizery zestaw Holger Canvas Paper Laminate
5 szt., na dokumenty, kartonowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Simon
Regulowana, plastikowa, biała, 17x38,5 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bigso
Organizery do szuflady zestaw Soft Storage
3 szt., tekstylne, 29x29 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer do szuflady Blox
Plastikowy, 26,5x44 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Bigso
Organizer Paulina Restore Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 1,5 cm
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Bigso
Organizer Olof Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 26x34,5 cm, wysokość 4 cm
(1)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Paulina Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 1,5 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Tower
Na artykuły papiernicze, metalowy, 22x31 cm, wysokość 55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Sensu
Na waciki, kamionkowy, beżowy, ø 6,5 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer do szuflady
Plastikowy, 30x20 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady Duo
Plastikowy, szary, 11 x 39,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak wielofukcyjny Smart
Metalowy, ø 17 cm, wysokość 38,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na kubki Soka
Drewniany, w naturalnym kolorze, ø 14 cm, wysokość 31 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Walter Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Bigso
Organizery zestaw Hugo Canvas Paper Laminate
4 szt., na artykuły papiernicze/na dokumenty, kartonowe
(1)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Stojak na przybory kuchenne Bellwood
Z plastiku z recyklingu, biały, 21x14 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer na maty stołowe Tower
Bez wiercenia, metalowy, biały, 2,5x50,5 cm, wysokość 36,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
307 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Nova One
Na waciki, kamionkowy, pomarańczowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy Palette Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, 10x20 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
90 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
12
13
14
15
16
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Sprzątanie i organizacja
Skrzynie
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Gazetniki
Organizery do biura
Organizery łazienkowe
Organizery do szafy
Przechowywanie ubrań
Schowki pod łóżko