Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Przechowywanie ubrań
Organizery do szafy
Organizery do szafy
...
Przechowywanie ubrań
Organizery do szafy
Organizery do szafy · Wenko
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Materiał
Rodzaj organizera do szafy
Szerokość
+ Więcej (6)
Wenko
17 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wysuwany wieszak
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 33x47 cm, wysokość 10 cm
(274)
W magazynie
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wysuwany wieszak
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 3x58,5 cm, wysokość 6 cm
(98)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na paski i krawaty
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 36x5 cm, wysokość 4,5 cm
(169)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, wysokość 300 cm
(57)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
3 szt., na torebki, plastikowe, szare, 9x14 cm, wysokość 12,5 cm
(130)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
21,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek do zdejmowania ubrań Herkules
Metalowy/plastikowy, biały, 3x1 cm, wysokość 76 cm
(172)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Regulowana półka do szafy Herkules
Metalowa, biała, 120x42,5 cm, wysokość 4 cm
(41)
Dostawa od 26.10.2026
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Drążki teleskopowe do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe/plastikowe, białe, wysokość 120 cm
(57)
W magazynie
88 zł
z kodem
103,99 zł bez kodu
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, 8x4,5 cm, wysokość 80 cm
(197)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, 8x4,5 cm, wysokość 145 cm
(133)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki do wieszaka na ubrania zestaw Herkules
2 szt., wiszące, plastikowe, w kolorze srebra, 29x15 cm, wysokość 12,5 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer do szafy
Wiszący, metalowy, czarny, 59x14 cm, wysokość 151 cm
(20)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, szare, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
3 szt., na torebki, plastikowe, czarne, 14x9 cm, wysokość 12,5 cm
(14)
Dostawa od 26.10.2026
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
18,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer do szafy Herkules
Metalowy, czarny, 120x42 cm, wysokość 4 cm
(9)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, czarne, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(8)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Drążek do zdejmowania ubrań Herkules
Metalowy/plastikowy, czarny, 3x1 cm, wysokość 76 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Wenko
1