-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

Wszystko o zakupach
Polski

Ogród w rustykalnym stylu

Chciałbyś w swoim ogrodzie odtworzyć atmosferę wakacji spędzanych u babci na wsi? Nie mamy wehikułu czasu, ale pomożemy Ci urządzić taras tak, aby emanował poczuciem beztroskiego lata.

Zainspiruj się drewnianymi meblami, tekstyliami z kwiatowymi motywami, emaliowanymi naczyniami i stylowymi dodatkami takimi jak lampiony i żeliwne dekoracje.

W przypadku wiejskich ogrodów naturalność to podstawa sukcesu. Dlatego spokojnie możesz połączyć przy jednym stole krzesła ze strychu z zupełnie nowymi.

Nowe meble najlepiej wybierać jednak z naturalnych materiałów takich jak drewno czy metal. Zrezygnuj z tworzyw sztucznych i innych nowoczesnych materiałów.

Upływ czasu widoczny na meblach i dodatkach to w stylu rustykalnym pożądana cecha. Delikatna patyna doda przedmiotom czaru i autentyczności.

Wybierz się na łowy do piwnicy dziadków, a może znajdziesz tam prawdziwe skarby. Weź jednak tylko kilka najlepszych kąsków, aby Twój ogród nie zmienił się w składowisko staroci.

Ozdób meble subtelnymi tekstyliami z motywem kwiatów, delikatnych prążków oraz prostych, naturalnych kolorów.

Len i bawełna sprawdzą się w przypadku poduszek, serwetek, obrusów i mat. Pamiętajmy, że sztuczne fartuchy naszych babć i ceraty przeszły już do lamusa.

Rozkoszuj się kawą i pysznym domowym ciastem na kocu pod gruszą. Emaliowane naczynia w pastelowych kolorach idealnie pasują do tego stylu i nie musisz się bać, że je potłuczesz.

Odkryj pozostałe inspiracje do Twojego ogrodu.