-15% na dywany z kodem DYWANY15 | Już tylko do północy →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Odkryj trendy ogrodowe 2021 roku

Zastanawiasz się, co w tym sezonie będzie grało pierwsze skrzypce w naszych ogrodach? Mamy dla Ciebie wybór najlepszych mebli i dywanów zewnętrznych, oświetlenia i innych stylowych dodatków.

To najlepszy czas, aby przygotować się na wiosnę – kiedy pojawią się pierwsze promienie słońca, Ty będziesz już dawno odpoczywać pod chmurką na swoim balkonie ♥

Nowe „wewnątrz“ jest na zewnątrz!

Chcemy spędzać więcej i więcej czasu pod gołym niebem. Tym oczekiwaniom zaczynają odpowiadać nasze tarasy, balkony i ogrody, które robią konkurencję salonom!

Prym wiodą miękkie sofy ogrodowe i wiszące fotele. W sumie nic dziwnego – jak tylko rozsiądziesz się w nich na świeżym powietrzu, nie będziesz chciał już nigdy wracać do środka.

Urządzenie małej przestrzeni...

może być wyzwaniem! Ale przytulny i funkcjonalny balkon można zorganizować nawet na 3 m².

Stylowe składane stoliki, krzesła, doniczki ścienne i futony zmieszczą się nawet na ograniczonym metrażu.

Naturalne odcienie

Paleta odcieni mebli ogrodowych krąży głównie wokół neutralnych tonów, które wnoszą spokój, delikatność i światło we wszystkie kąty.

Wyraziste odcienie niech zabłysną na żywych roślinach oraz mniejszych dodatkach.

Home office na świeżym powietrzu

Mimo że sytuacja na świecie robi się coraz lepsza, praca z domu stanie się chlebem powszednim wielu z nas. Dlaczego nie wykorzystać okazji i przenieść się na lato do biura pod chmurką?

Stabilny stół, wygodne krzesło, porządny parasol słoneczny lub rozłożyste drzewo – nic więcej już nie potrzeba!