20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Odkryj nowe meble ogrodowe marki La Forma

Zamień swój ogród, taras lub balkon w stylowe miejsce, w którym będziesz cieszyć się ciepłymi letnimi dniami oraz wieczorami. Zacznij od wyboru wygodnych mebli ogrodowych, które nie stracą koloru od pierwszych promieni słońca ani nie zniszczą się od kilku kropel deszczu. Takich, które pomogą Ci stworzyć królestwo relaksu na świeżym powietrzu nawet na niewielkiej przestrzeni.

Zainspiruj się naszym wyborem i zbuduj swój raj na ziemi z wygodnych krzeseł, foteli, leżaków, stołów, zestawów ogrodowych oraz huśtawek marki La Forma.

Meble w skandynawskim stylu

Jeśli jesteś miłośnikiem stylu scandi, to marka La Forma z pewnością trafi w Twój gust. Design mebli nawiązuje do północnego minimalizmu, który czerpie inspirację z natury.

Jego główne elementy to prostota, naturalne materiały, subtelne linie i ciepłe, ziemiste odcienie. Z tych wszystkich cech powstały piękne i funkcjonalne meble oraz akcesoria ogrodowe.

W trosce o środowisko

Meble ogrodowe są wykonane z trwałych i ekologicznych materiałów. Dlatego są szczególnie odpowiednie dla tych, którzy pragną dobrze zaaranżować ogród, a jednocześnie myślą o środowisku. Wszystkie produkty spełniają europejskie warunki dotyczące recyklingu.

Najczęściej używanymi materiałami są niezwykle trwałe egzotyczne gatunki drewna, takie jak drewno akacjowe i eukaliptusowe. Wytrzymują wszelkie kaprysy pogody i są odporne na ataki owadów lub grzybów. Marka tworzy produkty również z nadającego się do recyklingu tworzywa sztucznego oraz stali.

Nie zapomnij o dodatkach

Dzięki dobrze dobranym akcesoriom i dekoracjom stworzysz przyjemną atmosferę relaksu. Tu możesz poszaleć z bardziej urozmaiconą paletą kolorystyczną, która będzie pięknie kontrastować z meblami w naturalnych odcieniach.

Ozdób taras dekoracyjnymi poduszkami, pledami, dywanami ogrodowymi lub plecionymi koszami i ciesz się słonecznym wypoczynkiem.