Mid Season Sale | Zaoszczędź do 40% →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Odkryj kolory roku 2022

2021 był rokiem odważniejszych zestawień kolorystycznych, przede wszystkim ze względu na wyzwania, przed którymi razem stanęliśmy. Teraz wszyscy pragniemy nowego startu, który wniesie do naszych domów bezpieczeństwo, spokój, blask i dobry nastrój.

Nic więc dziwnego, że odcienie roku 2022 mają za zadanie wypełnić wnętrza komfortem, radością i dobrą energią. Przyjrzyj się 7 kolorom, które najbardziej przykuły naszą uwagę!

1. Very Peri – Pantone

Po raz pierwszy w historii "Pantone's Color of the Year" powstał nowy kolor o nazwie PANTONE 17-3938 Very Peri, inspirowany kwiatem barwinka. Jest to fioletowy z niebieskim odcieniem. Symbolizuje siłę płynącą ze zmian oraz ma wspierać kreatywność i pomysłowość.

2. Bright Skies – Dulux

Marka Dulux postawiła na subtelny szaro-niebieski odcień Bright Skies, który ma uchwycić optymizm i symbolizować nowy początek. To uniwersalny, kojący kolor, który łatwo dopasowuje się do wnętrza.

1. Olive Sprig – Dulux

Jest to uniwersalny, subtelny i neutralny kolor, który idealnie pasuje zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Działa relaksująco, rozjaśniając przestrzeń naturalną energią. Dobrze komponuje się z delikatnymi różowymi tonami.

2. Indigo Bunting – Pantone

Głęboki odcień błękitnego oceanu to barwa spokoju i stabilności. Z łatwością łączy się z innymi kolorami – w towarzystwie zimnych tonów ochłodzi wnętrze, a przy ciepłych, piaskowych odcieniach może je optycznie ogrzać.

3. Baby's Breath – Pantone

Ten subtelny, delikatny odcień sprawia ciepłe wrażenie i wprowadza świeżą, lecz relaksującą atmosferę do każdego pomieszczenia. Dzięki swojej neutralności pozwala wyróżnić się również innym kolorom.