Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj

ok
Menu
20 złRejestracjaLogowanie20 złKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Niepozorni bohaterowie świątecznych wnętrz

Boże Narodzenie to rodzinny czas pełen pięknych emocji. Aby móc się cieszyć tym magicznym momentem w roku, potrzebujemy wsparcia tych elementów naszego domu, których na co dzień nawet nie zauważamy.

Zajrzyj do mieszkania Dominiki Geneji, Dominiki z profilu skandynawski.domek oraz Oli znanej jako jaklubimy i zainspiruj się ich niepozornymi bohaterami zwykłych i świątecznych dni.

Nie zapomnij, co jest najważniejsze

W naszym mieszkaniu sofa stanowi serce domu, dlatego jest naszym cichym bohaterem Świąt. Łatwo zatracić się w przedświątecznym szaleństwie i zapomnieć, co tak naprawdę jest ważne – rodzina, bliskość i relacje. Pragniemy wykorzystać ten magiczny czas na pielęgnowanie wspólnych chwil. W blasku świec, z kubkiem rozgrzewającej herbaty w dłoni będziemy grać z dzieciakami w planszówki, czytać książeczki i rozmawiać. Taki zwykły, niezwykły czas.

Kuchnia jest sercem domu

Święta to czas rodzinnych, kulinarnych celebracji. W kuchni spędzamy razem wiele godzin. To cenne chwile, bardzo potrzebne w dzisiejszym zabieganym świecie. Rozmawiamy, śmiejemy się, degustujemy pyszne dania. Pieczołowicie przygotowujemy posiłki, popełniamy kulinarne błędy i cieszymy się z udanych potraw.

Kiedy naszymi małymi pomocnikami są dzieci, szczególnej magii nabiera wspólne pieczenie. Wyjmujemy formy i akcesoria. Wycinamy pierniczki i zdobimy je we wzory, które bardzo kojarzą nam się z Bożym Narodzeniem, a kuchnię wypełnia radość, śmiech i zapachy, na które czekamy cały rok.

Wszyscy spotykamy się przy stole

Życie dużej rodziny kręci się wokół stołu. Choć w gorączce przedświątecznych przygotowań czasem ciężko spotkać się przy nim w tym samym czasie. Mimo to, staramy się zaangażować w nie wszystkich domowników.

Przy stole przygotowujemy świąteczne ozdoby, degustujemy pierwsze świąteczne wypieki, serwujemy gorące kakao i wszyscy się nim delektujemy. To nasz radosny chaos pełen dziecięcych krzyków i śmiechu. Najważniejsze jest to, że w końcu nadchodzi ten moment i wszyscy spotkamy się przy tym stole w Wigilię.