-15% na oświetlenie z kodem LAMPY15 | Zaoszczędź jeszcze dziś →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Niepozorni bohaterowie świątecznych wnętrz

Boże Narodzenie to rodzinny czas pełen pięknych emocji. Aby móc się cieszyć tym magicznym momentem w roku, potrzebujemy wsparcia tych elementów naszego domu, których na co dzień nawet nie zauważamy.

Zajrzyj do mieszkania Dominiki Geneji, Dominiki z profilu skandynawski.domek oraz Oli znanej jako jaklubimy i zainspiruj się ich niepozornymi bohaterami zwykłych i świątecznych dni.

Nie zapomnij, co jest najważniejsze

W naszym mieszkaniu sofa stanowi serce domu, dlatego jest naszym cichym bohaterem Świąt. Łatwo zatracić się w przedświątecznym szaleństwie i zapomnieć, co tak naprawdę jest ważne – rodzina, bliskość i relacje. Pragniemy wykorzystać ten magiczny czas na pielęgnowanie wspólnych chwil. W blasku świec, z kubkiem rozgrzewającej herbaty w dłoni będziemy grać z dzieciakami w planszówki, czytać książeczki i rozmawiać. Taki zwykły, niezwykły czas.

Kuchnia jest sercem domu

Święta to czas rodzinnych, kulinarnych celebracji. W kuchni spędzamy razem wiele godzin. To cenne chwile, bardzo potrzebne w dzisiejszym zabieganym świecie. Rozmawiamy, śmiejemy się, degustujemy pyszne dania. Pieczołowicie przygotowujemy posiłki, popełniamy kulinarne błędy i cieszymy się z udanych potraw.

Kiedy naszymi małymi pomocnikami są dzieci, szczególnej magii nabiera wspólne pieczenie. Wyjmujemy formy i akcesoria. Wycinamy pierniczki i zdobimy je we wzory, które bardzo kojarzą nam się z Bożym Narodzeniem, a kuchnię wypełnia radość, śmiech i zapachy, na które czekamy cały rok.