Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Naczynia i serwowanie
...
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Naczynia i serwowanie · Oferty i zniżki
Zestawy obiadowe
Talerze
Misy i miski
Sztućce
Pozostałe akcesoria do serwowania
Naczynia dla dzieci
Naczynia jednorazowe
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Materiał
Zestaw
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
1 448 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
OYOY Living Design
Talerze zestaw Yuka
2 szt., ø 27 cm, z terakoty, jasnożółte
Dostawa od 19.10.2026
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Miski zestaw Jolly
2 szt., na zupę, kamionkowe, kremowe, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Dostawa od 21.10.2026
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Sztućce Terno
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego złota
Dostawa od 23.10.2026
375 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Taca Meridian
10x29 cm, kamionkowa
Dostawa od 23.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Ovio
Ø 27 cm, porcelanowy, brązowy
Dostawa od 23.10.2026
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Talerze zestaw Odette
2 szt., głębokie, ø 23,5 cm, new bone china, białe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Sztućce Terno
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
Dostawa od 23.10.2026
375 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Ovio
Głęboki, ø 26 cm, porcelanowy, brązowy
Dostawa od 23.10.2026
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Ora Gloss
Deserowy, ø 21 cm, new bone china, biały
Dostawa od 23.10.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (2)
-20% z kodem
Orion
Waza
Na zupę, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 26 cm, pojemność 4,5 l
Dostawa od 22.10.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Ora Gloss
Ø 26,5 cm, new bone china, biały
Dostawa od 23.10.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (2)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Ora Gloss
Głęboki, ø 22 cm, new bone china, biały
Dostawa od 23.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Etażerka Rifbjerg
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, ø 25 cm
Dostawa od 26.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Talerze zestaw Roto
2 szt., ø 28 cm, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
105 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Pucharek
Do lodów, szklany, 370 ml, ø 12,5 cm
Dostawa od 21.10.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Meridian
Do serwowania, ø 28 cm, kamionkowy, zielony/szary
Dostawa od 23.10.2026
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Lunar
Ø 27 cm, kamionkowy, czarny/beżowy
Dostawa od 23.10.2026
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Meridian
Do serwowania, kamionkowy, beżowy
Dostawa od 23.10.2026
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Etażerka Eau
Porcelanowa, kremowa, ø 24 cm
Dostawa od 26.10.2026
273 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Sztućce Bronte
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 22.10.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Sztućce Noli
Dla 1 osoby, 4 szt., ze stali nierdzewnej, jasnoniebieskie/w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Sztućce Noli
Dla 1 osoby, 4 szt., ze stali nierdzewnej, brązowe/w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Sztućce Noli
Dla 1 osoby, 4 szt., ze stali nierdzewnej, jasnożółte/w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Miski zestaw Beaufort
4 szt., do lodów, szklane, ø 12 cm
Dostawa od 29.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Zestaw naczyń dla dzieci Pullo
3 szt., plastikowy
Dostawa od 19.10.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Talerz Daryel
Do serwowania, różowy/kremowy
Dostawa od 22.10.2026
119 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Miska Riviera
Do lodów/na sałatkę, szklana, 110 ml
Dostawa od 21.10.2026
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Akcesoria stołowe Nukha
Drewniane, 9x18 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
BonBistro
Pucharek Revera
6 szt., do lodów/na sałatkę, ze szkła z recyklingu, zielony, 400 ml, ø 13,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
25,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Zestaw cukiernicy i mlecznika Odette
New bone china
Dostawa od 23.10.2026
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Jednorazowe kubki zestaw Making Magic
8 szt., papierowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
4,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Sztućce Hestia
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
(4)
Dostawa od 22.10.2026
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Jednorazowe kubki zestaw Jolly Christmas
8 szt., papierowe
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
5,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Sztućce Bronte
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
Dostawa od 22.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Costa Nova
Miski zestaw Latte
4 szt., na zupę, kamionkowe, szare, 550 ml, ø 14,5 cm
(8)
Dostawa od 21.10.2026
158 zł
z kodem
197,80 zł bez kodu
49,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
S|P Collection
Mlecznik Cyril
180 ml, porcelanowy, zielony/w kolorze kości słoniowej
(1)
Dostawa od 23.10.2026
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Podkładka pod garnek Circles
Silikonowa, ø 13 cm
Dostawa od 19.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Esschert Design
Naczynia jednorazowe
8 szt.
(14)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
5,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Talerz dla dzieci Bunny
Silikonowy, szałwiowy, 18x23 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Millie
110 ml, kamionkowy, różowy
Dostawa od 21.10.2026
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Jednorazowe kubki zestaw Gold Fringe Party
8 szt., papierowe
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastikowa, czerwona, ø 18 cm, pojemność 2 l
(1)
Dostawa od 26.10.2026
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
OYOY Mini
Sztućce dla dzieci Mellow
3 szt., z silikonu, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
Dostawa od 19.10.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Mini
Sztućce dla dzieci Pullo
2 szt., plastikowe, miętowe, 1x łyżka/1x widelec
Dostawa od 19.10.2026
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Mini
Sztućce dla dzieci Pullo
2 szt., plastikowe, pomarańczowe, 1x łyżka/1x widelec
Dostawa od 19.10.2026
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Taca Singles
23x35 cm, do serwowania, metalowa
(2)
Dostawa od 26.10.2026
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Misa Gastro Dark Blue/Black
Na sałatkę, kamionkowa, czarna/niebieska, ø 30 cm, pojemność 3,95 l
(1)
Dostawa od 26.10.2026
276 zł
z kodem
345 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Mini
Kubki dla dzieci zestaw Mellow
2 szt., silikonowe, niebieskie/brązowe
Dostawa od 19.10.2026
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
27
28
29
30
31
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kubki
Szklanki i kieliszki
Sztućce
Ścierki kuchenne
Kawa i herbata
Dzbanki i karafki
Butelki
Naczynia dla dzieci
Ulubione filtry
Plastikowe naczynia i serwowanie
Żeliwne naczynia i serwowanie