Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Naczynia i serwowanie
...
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Naczynia i serwowanie · Oferty i zniżki
Zestawy obiadowe
Talerze
Misy i miski
Sztućce
Pozostałe akcesoria do serwowania
Naczynia dla dzieci
Naczynia jednorazowe
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Materiał
Zestaw
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
1 444 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Casafina
Taca Taormina
33x41 cm, kamionkowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 30 szt.
Fackelmann
Jednorazowe noże zestaw Nature
30 szt., drewniane
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
0,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Łyżeczka dla dzieci
Z silikonu, pomarańczowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Brisa
Głęboki, kamionkowy, biały/niebieski
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Sztućce dla dzieci Olive Mix
3 szt., ze stali nierdzewnej/z silikonu, brązowe/beżowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Dolly
370 ml, na kakao, ceramiczny, biały
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Sailors Bay by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, biały/jasnoniebieski, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Little Farm by Little Dutch
Plastikowa, jasnozielona, 400 ml
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Mlecznik Pearl
100 ml, kamionkowy, biały
(1)
Dostawa od 21.10.2026
55 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce Pantry
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
Dostawa od 26.10.2026
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Unicorn
2 szt., plastikowe, 750 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Etażerka Glass Domes
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
310 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Butelka dla dzieci Brick
Plastikowa, żółta, 390 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Harry Potter
2 szt., plastikowe, bordowe, 390 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek dla dzieci Nini
110 ml, ceramiczny, zielony
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Little Farm by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, biały/jasnozielony, 750 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Miffy Zoo
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Butelka dla dzieci Bee
Plastikowa, fioletowa, 390 ml
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, czerwona, 250 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
LEGO®
Kubek dla dzieci Love
300 ml, ceramiczny, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/różowa, 150 ml, ø 10 cm
(2)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Mepal
Zestaw naczyń dla dzieci Deep Turquoise
3 szt., plastikowy, 1x łyżka
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Jules
Ø 28,5 cm, kamionkowy, żółty/biały/czarny
(9)
Dostawa od 21.10.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Butelka dla dzieci Rocket
Plastikowa, niebieska, 390 ml
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
ZicZac
Miska Querco
Do serwowania, korkowa, w naturalnym kolorze, 200 ml, ø 20 cm
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Paw Patrol Girls
Z widelcem, plastikowy, różowy, 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Rotho
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Memory Kids
Plastikowy, 1 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Flowers & Butterflies by Little Dutch
2 szt., plastikowe, białe/jasnoróżowe, 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kubki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., silikonowe, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Kütahya Porselen
Zestaw talerzy Waves
Dla 6 osób, 24 szt., porcelanowy, biały/w kolorze złota
(132)
Dostawa od 04.11.2026
671 zł
z kodem
839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, czarna, 250 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Rotho
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Memory Kids
Plastikowy, zielony, 1 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Disney princess
Z widelcem, plastikowy, różowy/turkusowy, 750 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, niebieskie
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, w bursztynowym kolorze
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, żółte
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, zielone
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Disney princess
Z widelcem, plastikowy, turkusowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Paw Patrol
Z widelcem, plastikowy, niebieski, 750 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci L.O.L. Surprise
Z widelcem, plastikowy, różowy/turkusowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Podkładka pod garnek Triangles
Silikonowa, 14x16 cm
(62)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Pearl
Deserowy, ø 22 cm, kamionkowy, biały
(14)
Dostawa od 21.10.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Orion
Termos dla dzieci
Ze stali nierdzewnej, zielony, 330 ml
(7)
Dostawa od 22.10.2026
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci L.O.L. Surprise
Z widelcem, plastikowy, ciemnoróżowy, 750 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
ONA
Talerz Billie
Ø 26 cm, kamionkowy, beżowy
(1)
Dostawa od 23.10.2026
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Kindsgut
Butelka dla dzieci Dachshund
Z tritanu, turkusowa, 400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerz Varla
Ø 28 cm, ceramiczny, beżowy
Dostawa od 07.12.2026
51 zł
z kodem
63,86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
...
26
27
28
...
31
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kubki
Szklanki i kieliszki
Sztućce
Ścierki kuchenne
Kawa i herbata
Dzbanki i karafki
Butelki
Naczynia dla dzieci
Ulubione filtry
Plastikowe naczynia i serwowanie
Żeliwne naczynia i serwowanie