Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Naczynia i serwowanie
...
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Naczynia i serwowanie · Hendi
Sztućce
Pozostałe akcesoria do serwowania
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Materiał
Zestaw
Cena
+ Więcej (3)
Hendi
16 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do herbaty zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
5,08 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Łyżeczki deserowe zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(14)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Kitchen Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(10)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
3,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
4,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże do steków zestaw
6 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Hendi
Widelce zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Łyżki zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(15)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
8,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do kawy zestaw Kitchen Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
41,99 zł bez kodu
3,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże do steków zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do kawy zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
4,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Hendi
Długie łyżeczki zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
6,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Widelce do steków zestaw
6 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Półmisek z kloszem
30x30 cm, ze stali nierdzewnej
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do lodów zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
4,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Hendi
1
Powiązane kategorie
Kubki
Szklanki i kieliszki
Sztućce
Ścierki kuchenne
Kawa i herbata
Dzbanki i karafki
Butelki
Naczynia dla dzieci
Ulubione filtry
Plastikowe naczynia i serwowanie
Żeliwne naczynia i serwowanie