Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Pieczenie
Pieczenie
Naczynia do zapiekania
...
Pieczenie
Naczynia do zapiekania
Naczynia do zapiekania
Mogą się przydać
Blachy do pieczenia i brytfanny
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Kolor
Rodzaj
Materiał
Dostępność
+ Więcej (3)
49 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Naczynie do zapiekania Ultimate
19x30 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 270 °C
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Emile Henry
Naczynia do zapiekania zestaw
ramekin, 2 szt., ø10 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 270 °C
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Naczynie do zapiekania Ultimate
23,5x36,5 cm, ceramiczne
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Naczynie do zapiekania GrandChef
26x40 cm, szklane
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tescoma
Naczynie do zapiekania Delicia
22x34 cm, ceramiczne
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ladelle
Naczynie do zapiekania Artisan
14,5x23,5 cm, porcelanowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Naczynie do zapiekania Artisan
26,5x39 cm, porcelanowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Naczynie do zapiekania
20x32,5 cm, szklane
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Naczynie do zapiekania
ramekin, ø7 cm, porcelanowe
(4)
Dostawa od 19.10.2026
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Holm
Naczynie do zapiekania
15x21 cm, żeliwne, maksymalna temperatura 240 °C
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Naczynie do zapiekania Enamel
18x34 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Naczynia do zapiekania zestaw Statek
ramekin, 6 szt., ø11 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 200 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Naczynie do zapiekania Delícia
13x22 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 250 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Naczynie do zapiekania Fattoria
24x35 cm, kamionkowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ladelle
Naczynie do zapiekania Clyde
23,5x37 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 180 °C
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ladelle
Naczynia do zapiekania zestaw Clyde
2 szt., 14x21 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 180 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
59,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Naczynie do zapiekania Clyde
28x32 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 180 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Naczynie do zapiekania Pearl
24x38 cm, kamionkowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Naczynia do zapiekania zestaw Ovenlove
3 szt., 21x24 cm, szklane
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Naczynia do zapiekania zestaw Lorson
ramekin, 4 szt., ø9 cm, ceramiczne
(2)
W magazynie
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BonBistro
Naczynie do zapiekania Ardo
11x14 cm, kamionkowe
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Naczynia do zapiekania zestaw Clyde
4 szt., 15x17 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 180 °C
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BonBistro
Naczynie do zapiekania Ardo
14x26 cm, kamionkowe
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Casafina
Ramekin Poterie
ramekin, ø10 cm, kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Salt&Pepper
Naczynie do zapiekania Meridian
25,5x39 cm, kamionkowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
235 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Salt&Pepper
Naczynie do zapiekania Artisan
13,5x20 cm, kamionkowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tefal
Naczynia do zapiekania zestaw Air E255S255
2 szt., ø11 cm, żeliwne
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
275,99 zł
138 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Naczynie do zapiekania Ensemble
24,5x38,5 cm, kamionkowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Naczynie do zapiekania
17x27 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 250 °C
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1