Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Misy i miski
Misy i miski
...
Naczynia i serwowanie
Misy i miski
Misy i miski · ONA
Misy
Miski
Filtry
1
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
W magazynie
Kolor
Materiał
Rodzaj
Zestaw
+ Więcej (7)
ONA
25 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na zupę, kamionkowe, beżowe, 650 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na zupę, kamionkowe, żółte, 650 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na zupę, kamionkowe, różowe, 650 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Miska Gravel
Na zupę, kamionkowa, zielona/kremowa, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
29 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Misa Duna
Na sałatkę, bordowa, ø 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
z kodem
163,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na dip, kamionkowe, beżowe, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na dip, kamionkowe, żółte, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Miska Duna
Na zupę, kamionkowa, różowa, 670 ml, ø 14 cm
W magazynie
37 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na dip, kamionkowe, różowe, 110 ml, ø 9,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Miska Fika
Na zupę, porcelanowa, beżowa, 500 ml, ø 13 cm
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Miska Fika
Porcelanowa, bordowa, 500 ml, ø 13 cm
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Miska Duo
Kamionkowa, niebieska, 710 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Miska Duna
Na zupę, kamionkowa, bordowa, 420 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Miska Duna
Na dip, kamionkowa, bordowa, 260 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Miska Gravel
Na zupę, kamionkowa, czarna/kremowa, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Miska Duna
Na sałatkę, kamionkowa, różowa, 120 ml, ø 11 cm
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Miska Duo
Na sałatkę, kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 1,2 l, ø 21 cm
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Miska Duo
Na zupę/na sałatkę, kamionkowa, zielona/fioletowa, 710 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Miska Duo
Na dip, kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 170 ml, ø 9 cm
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Miska Duna
Na sałatkę, kamionkowa, różowa, 1,63 l, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
80,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Miska Duo
Na dip, kamionkowa, zielona/pomarańczowa, 170 ml, ø 9 cm
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Miska Duo
Na zupę/na sałatkę, kamionkowa, zielona/pomarańczowa, 710 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Miska Duo
Na zupę/na sałatkę, kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 710 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Miska Duo
Na dip, kamionkowa, zielona/fioletowa, 170 ml, ø 9 cm
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Miska Duo
Kamionkowa, zielona, 710 ml, ø 15,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
ONA
1