Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Misy i miski
Misy i miski
...
Naczynia i serwowanie
Misy i miski
Misy i miski · Oferty i zniżki
Misy
Miski
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Kolor
Materiał
Rodzaj
Zestaw
+ Więcej (9)
Oferty i zniżki
438 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mepal
Misa Chef It
Do ubijania, plastikowa, szałwiowa, ø 22 cm, pojemność 3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
S|P Collection
Misa Manon
Na owoce, kamionkowa, bordowa, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Lacey
4 szt., na zupę, kamionkowe, kremowe, 625 ml, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
132,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(2)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi
Na zupę, porcelanowa, biała/zielona/różowa, 600 ml, ø 12 cm
(10)
Dostawa od 19.10.2026
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Miska Naive
Na zupę/na sałatkę, ceramiczna, kremowa, 460 ml, ø 20 cm
(2)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Masami
Na ramen, kamionkowa, ciemnoniebieska, 580 ml, ø 13 cm
(5)
W magazynie
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Misa Beaufort
Na sałatkę, szklana, ø 25 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miski zestaw Maya
3 szt., na zupę, kamionkowe, niebieskie/różowe/fioletowe, 350 ml, ø 11,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Misa Kara
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 27 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, zielona, ø 21 cm, pojemność 1,1 l
(352)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Miska Eau
Na sałatkę, porcelanowa, kremowa, 1,4 l, ø 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kütahya Porselen
Miski zestaw Lux
2 szt., białe, 90 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
149,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, brązowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Balvi
Miska Chips
Do serwowania, ceramiczna, czarna, 1 l, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Miska Querco
Do serwowania, korkowa, w naturalnym kolorze, 200 ml, ø 20 cm
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, beżowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Misa Kara
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 27 cm
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Waza
Na zupę, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 26 cm, pojemność 4,5 l
Dostawa od 22.10.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Pixie
Na sałatkę, kamionkowa, zielona, ø 24 cm, pojemność 2,2 l
(4)
Dostawa od 21.10.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mason Cash
Misa Fruits Strawberry
Kamionkowa, czerwona, ø 21 cm, pojemność 1,1 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Mariko
Na owoce/na sałatkę, szklana, jasnoróżowa, ø 31 cm, pojemność 2 l
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Balvi
Miska Hungry Bird
Do serwowania, ceramiczna, żółta/biała, 250 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kütahya Porselen
Miski zestaw Lux
2 szt., niebieskie, 90 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
161,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Misa Bonbon
Na owoce, szklana, czerwona/niebieska, ø 25 cm
(3)
W magazynie
130 zł
z kodem
162,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, czerwona, ø 21 cm, pojemność 1,1 l
(121)
W magazynie
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Misa Poterie
Kamionkowa, ciemnobrązowa, pojemność 1,95 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
163,40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
ONA
Misa Duna
Na sałatkę, bordowa, ø 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
z kodem
163,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 21 cm, pojemność 1,1 l
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Misa Ginnie
Do serwowania, ceramiczna, biała, pojemność 110 ml
(1)
W magazynie
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Miska
Do serwowania, porcelanowa/bambusowa, biała, ø 28 cm
(71)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Misa Knossos
Na sałatkę, drewniana, biała, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
170,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Yes Everyday
Misa Thara
Na sałatkę, drewniana, zielona, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
170,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, szara, ø 24 cm, pojemność 2 l
(3)
W magazynie
138 zł
z kodem
171,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Miska Aslaug
Na sałatkę, porcelanowa, biała/szara, 500 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Miska Maise
Na sałatkę, porcelanowa, biała, 400 ml, ø 13,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Misa Pandora
Na owoce, szklana, ø 31 cm
Dostawa od 21.10.2026
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Miski zestaw Hors D'Ouvre
6 szt., do serwowania, porcelanowe/bambusowe, białe, ø 24 cm
(261)
W magazynie
138 zł
z kodem
172,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miski zestaw Jolly
2 szt., na zupę, kamionkowe, kremowe, 500 ml, ø 14 cm
(6)
W magazynie
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, żółta, ø 26 cm, pojemność 2,7 l
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 24 cm, pojemność 2 l
(35)
W magazynie
141 zł
z kodem
175,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa In The Meadow
Ceramiczna, jasnożółta, ø 24 cm, pojemność 1,1 l
(1)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Pixie
Na sałatkę, kamionkowa, zielona, ø 28,5 cm, pojemność 3,4 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Miska Kylie
Na zupę, kamionkowa, biała, 600 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
...
6
7
8
9
10
Załaduj więcej