Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Misy i miski
Misy i miski
...
Naczynia i serwowanie
Misy i miski
Misy i miski · Oferty i zniżki
Misy
Miski
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Kolor
Materiał
Rodzaj
Zestaw
+ Więcej (9)
Oferty i zniżki
431 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, biała, 250 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misy zestaw Margrethe
2 szt., plastikowe, czarne, ø 23 cm, pojemność 3 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, biała, 750 ml, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miski zestaw Margrethe Mini
3 szt., plastikowe, białe, 750 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, beżowa, 250 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misy zestaw Margrethe
4 szt., plastikowe, czarne, ø 23 cm, pojemność 3 l
(2)
W magazynie
306 zł
z kodem
383 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, czerwona, 250 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Premier Housewares
Misa Prescott
Na sałatkę, ze stali nierdzewnej, w kolorze miedzi/beżowa, ø 18 cm, pojemność 1,7 l
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Selma
4 szt., na zupę, kamionkowe, szare, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
26,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(2)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Miska Fuyu
Szklana, ø 16 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Misa Bonbon
Na owoce, szklana, czerwona/niebieska, ø 25 cm
(3)
W magazynie
130 zł
z kodem
162,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Misa Bonbon
Na owoce, szklana, czerwona/niebieska, ø 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Miska Fuyu
Na owoce/na sałatkę, szklana, ø 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Misa Bonbon
Na owoce, szklana, zielona/brązowa, ø 25 cm
(5)
W magazynie
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Misa Bonbon
Na owoce, szklana, zielona/brązowa, ø 15 cm
(2)
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Nautical
Kamionkowa, zielona, ø 26 cm, pojemność 2,7 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, szara, ø 24 cm, pojemność 2 l
(3)
W magazynie
138 zł
z kodem
171,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa Nautical
Kamionkowa, jasnoniebieska, ø 24 cm, pojemność 2 l
(22)
W magazynie
154 zł
z kodem
191,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Okayama
Na zupę, kamionkowa, biała/niebieska, 400 ml, ø 13,5 cm
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Miska Hezha
Na zupę, kamionkowa, niebieska, 460 ml, ø 13 cm
(76)
W magazynie
102 zł
z kodem
126,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Miska Hezha
Na zupę, kamionkowa, kremowa, 460 ml, ø 13 cm
(55)
W magazynie
102 zł
z kodem
126,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, kremowa, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę, kamionkowa, ceglasta/beżowa, 560 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
76,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, zielona, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 580 ml, ø 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 1,65 l, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, bordowa, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Costa Nova
Miski zestaw Latte
4 szt., na zupę, ceramiczne, białe, 550 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę
(2)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Brisa
Na zupę, kamionkowa, biała/jasnoniebieska, 670 ml, ø 16 cm
(7)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Miska Mango
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 14 cm
(12)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Remember
Miski zestaw Mono
3 szt., do serwowania, porcelanowe, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Misa Maya
Na sałatkę, z melaminy, ø 28 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Miska Querco
Do serwowania, korkowa, w naturalnym kolorze, 112,5 ml, ø 15 cm
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Miska Querco
Do serwowania, korkowa, w naturalnym kolorze, 200 ml, ø 20 cm
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Misy zestaw Nest
9 szt., na sałatkę, plastikowe, niebieskie/szare, ø 28,5 cm
(7)
W magazynie
231 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ladelle
Miski zestaw Heath Jade
2 szt., do serwowania, porcelanowe, turkusowe, ø 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Misa Lorson
Kamionkowa, jasnoszara, ø 29 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
249 zł
z kodem
310,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Black/Amber
Na zupę/na ramen, kamionkowa, czarna/w bursztynowym kolorze, 1,2 l, ø 18 cm
(4)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Miski zestaw
6 szt., do deseru, szklane, ø 12,5 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
10,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, beżowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Paula
Na zupę, kamionkowa, zielona/pomarańczowa, 525 ml, ø 16 cm
(4)
W magazynie
74 zł
z kodem
92,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, brązowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Miski zestaw Sand Grain
2 szt., na zupę, kamienne, białe/beżowe, ø 13,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
173,99 zł bez kodu
87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Miski zestaw Elo
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
5
6
7
8
9
Załaduj więcej