Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Misy i miski
Misy i miski
...
Naczynia i serwowanie
Misy i miski
Misy i miski · Oferty i zniżki
Misy
Miski
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Kolor
Materiał
Rodzaj
Zestaw
+ Więcej (9)
Oferty i zniżki
428 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Varla
Na zupę, ceramiczna, beżowa, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
53,29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Doren
Na zupę, ceramiczna, bordowa, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
53,29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Kamionkowa, ciemnobrązowa, 870 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Vila
Na zupę, kamionkowa, czerwona/biała, 770 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
62 zł
z kodem
77,40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Costa Nova
Miski zestaw Latte
4 szt., na zupę, kamionkowe, szare, 550 ml, ø 14,5 cm
(8)
Dostawa od 21.10.2026
158 zł
z kodem
197,80 zł bez kodu
49,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Brisa
Na sałatkę, kamionkowa, biała/niebieska, 130 ml
W magazynie
39 zł
z kodem
49,02 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Summer Bliss
Na zupę, kamionkowa, biała, 820 ml, ø 16 cm
W magazynie
65 zł
z kodem
81,27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Costa Nova
Miski zestaw Latte
4 szt., na zupę, kamionkowe, jasnoróżowe, 550 ml, ø 14,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197,80 zł bez kodu
49,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Vila
Na zupę, kamionkowa, niebieska/beżowa, 770 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
62 zł
z kodem
77,40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Misa Poterie
Kamionkowa, ciemnobrązowa, pojemność 1,95 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
163,40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Misa Brisa
Na sałatkę, kamionkowa, biała/niebieska, ø 28 cm, pojemność 3,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
210,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Misa Poterie
Kamionkowa, ciemnobrązowa, pojemność 3,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
253,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 550 ml, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
68,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Brisa
Na sałatkę, kamionkowa, kremowa, 950 ml, ø 18 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
104,92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Misa Gather
Na sałatkę, szklana, ø 33 cm
Dostawa od 13.11.2026
286 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Miska Nara
Na ramen, kamionkowa, ciemnoniebieska, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Miska Animado
Do serwowania, żelazna, zielona/jasnoróżowa, ø 18,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
PT LIVING
Miska Animado
Do serwowania, żelazna, pomarańczowa/jasnoróżowa, ø 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
PT LIVING
Miska Double Funky
Do serwowania, żelazna, ciemnoniebieska, ø 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Miska Animado
Do serwowania, żelazna, zielona/jasnoróżowa, ø 15,5 cm
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
PT LIVING
Miska Animado
Do serwowania, żelazna, pomarańczowa/jasnoróżowa, ø 18,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Colorine
Kamionkowa, kremowa, ø 12 cm, pojemność 385 ml
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Misy zestaw Knossos
2 szt., na owoce/na sałatkę, drewniane, białe, ø 30,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
z kodem
244,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Misa Thara
Na sałatkę, drewniana, zielona, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
170,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Yes Everyday
Misa Knossos
Na sałatkę, drewniana, biała, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
170,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Viola
4 szt., na zupę, kamionkowe, beżowe, 1 l, ø 14,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Viola
4 szt., na zupę, kamionkowe, szarobeżowe, 1 l, ø 14,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
35,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Miski zestaw
4 szt., na zupę, ceramiczne, jasnobrązowe, 470 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Miska Flower Garden
Porcelanowa, biała, ø 12 cm
(2)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Chirp
Do serwowania, kamionkowa, zielona, 60 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Missy
4 szt., na zupę, kamionkowe, jasnobrązowe, ø 14,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
58,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Addy
Kamionkowa, ciemnozielona, ø 12 cm, pojemność 360 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Latina
Na sałatkę, kamionkowa, ciemnofioletowa, 400 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Dolly
Kamionkowa, biała/brązowa, ø 14 cm, pojemność 615 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Latina
Kamionkowa, ciemnofioletowa, 165 ml, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Celebrate
Kamionkowa, jasnoniebieska/kremowa, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Miska Verde
Szklana, zielona, 450 ml, ø 13,5 cm
W magazynie
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Imogen
Na sałatkę, ceramiczna, beżowa, ø 24 cm, pojemność 1,4 l
(1)
W magazynie
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Chip
Do serwowania, ceramiczna, żółta/kremowa, ø 24 cm, pojemność 2,85 l
Dostawa od 21.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Hezha
Na zupę, kamionkowa, zielona, 460 ml, ø 13 cm
(1)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dla dzieci Nini
Ceramiczna, jasnoniebieska, ø 9 cm, pojemność 170 ml
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Hezha
Na sałatkę, ceramiczna, zielona, ø 28 cm, pojemność 3,35 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dla dzieci Nini
Ceramiczna, niebieska, ø 9 cm, pojemność 170 ml
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Katrina
4 szt., na zupę, ceramiczne, szare, 625 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
90,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Carry
4 szt., na zupę, ceramiczne, różowe/kremowe, 295 ml, ø 13,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
90,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Linora
Na sałatkę, ceramiczna, biała/niebieska, ø 28 cm, pojemność 3,325 l
W magazynie
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Chip
Do serwowania, ceramiczna, jasnozielona/kremowa, 1,9 l, ø 17,5 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
9
Załaduj więcej