20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Metamorfoza smutnych wnętrz w dom pełen radości

Pani Małgorzata po rozwodzie musiała wrócić do domu rodzinnego – pełnego bolesnych wspomnień, a także niepraktycznych rozwiązań sprzed lat.

Zainspiruj się przemianą zaniedbanego wnętrza w dom pełen optymizmu.

Powrót do domu z dzieciństwa

Pielęgniarka Małgorzata i jej dwoje dzieci po rozwodzie zamieszkały w domu dziadka. Kobieta nie miała łatwego dzieciństwa – jej mama była alkoholiczką, a małą Małgosią opiekował się jedynie tata i jej babcia.

Pani Małgosi trudno było wracać do domu ze względu na złe wspomnienia. Projektanci zdecydowali, że wyproszą z domu złą energię, aby rodzina mogła zacząć pisać swoją historię na nowo.

Kuchnia „przed“ i „po“:

Sypialnia w pastelowych kolorach

Pai Małgosia jeszcze do niedawna spała na kanapie w salonie, teraz dostała duży pokój z wygodnym łóżkiem. W pomieszczeniu dominuje tapeta z roślinnym motywem, która w połączeniu z pudrowymi dodatkami i fotelem wnoszą do wnętrza trochę optymizmu.

Sypialnia „przed“ i „po“:

Pokój dla przyszłej projektantki

14-letnia córka Pani Małgosi, Lucynka, uwielbia szkicowanie i projektowanie mody, stąd właśnie dobór dekoracji i charakterystyczna tapeta na ścianie za łóżkiem.

Czarne elementy we wnętrzu zostały złagodzone delikatnymi, różowymi akcesoriami i dekoracjami. Oba kolory pięknie się uzupełniają, dzięki czemu przestrzeń wygląda niecodziennie, ale harmonijnie.

Pokój dziewczynki „przed“ i „po“:

Przytulny pokój dla chłopca

Kącik dla 8-letniego Józka został urządzony w praktycznym duchu, aby pokój „rósł” razem z nim. Długie zasłony i przyjemne dywaniki w kolorze tapety i pościeli odpowiadają za przytulną atmosferę.

Pokój chłopca „przed“ i „po“:

Pokój dla dziadka

Tata Pani Małgosi zajmuje wąski pokoik. Projektanci zachowali minimalistyczny charakter pomieszczenia dzięki stonowanym kolorom, meblom i dodatkom. Dywan i długie zasłony sprawiają, że wnętrze jest bardzo przytulne.