Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
...
Kategorie
Meble
Meble · Marckeric
Fotele
Krzesła
Stoły i stoliki
Przechowywanie
Łóżka i materace
Meble dla dzieci
Meble według typu pomieszczenia
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Marckeric
445 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Marckeric
Regał Lofty
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, ceglasty/w naturalnym kolorze, szerokość 32 cm, wysokość 167 cm, głębokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Mayra
Biała, 45x35 cm, wysokość 52 cm
Dostawa od 23.10.2026
709 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stolik Cailin
Czarny/w naturalnym kolorze, 56x90 cm, wysokość 40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
709 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Cori
2 szt., tapicerowane, beżowe
(4)
Dostawa od 23.10.2026
1 427 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
839,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Marckeric
Krzesło Angie
Z podłokietnikami, tapicerowane, w kolorze terakoty
W magazynie
Ostatnie sztuki
844 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Cori
2 szt., tapicerowane, beżowe, wysokość siedziska 65 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
844,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Cori
2 szt., tapicerowane, ceglaste, wysokość siedziska 65 cm
(6)
Dostawa od 27.10.2026
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
844,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesło biurowe Tali
Tapicerowane, z podłokietnikami/obrotowe, czarne, nośność 100 kg
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
844,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Damon
2 szt., tapicerowane, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
844,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Stolik Tonka
Z blatem w dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, 80x80 cm, wysokość 45 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
722 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Marckeric
Krzesło Angie
Z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
Dostawa od 27.10.2026
854 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Marckeric
Krzesło Angie
Z podłokietnikami, tapicerowane, jasnoszare
Dostawa od 27.10.2026
854 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Stolik Tonka
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
726 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Krzesło biurowe Rush
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, zielone, nośność 100 kg, wysokość siedziska 74-52 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
726 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Stolik Tonka
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 80x80 cm, wysokość 45 cm
(3)
Dostawa od 23.10.2026
730 zł
z kodem
859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Damon
2 szt., tapicerowane, brązowe
Dostawa od 27.10.2026
1 495 zł
z kodem
1 759 zł bez kodu
879,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Stolik Loana
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 70x120 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
751 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Zestaw do przedpokoju Edora
Z płyty MDF, powłoka: melamina, czarny/kremowy, szerokość 53 cm, wysokość 180 cm, głębokość 32 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
760 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stolik Tonka
Z blatem w dekorze dębu, biały/w naturalnym kolorze, 80x80 cm, wysokość 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
760 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Stolik Tonka
Szary, 80x80 cm, wysokość 45 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
773 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., sztaplowane, metalowe, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 546 zł
z kodem
1 819 zł bez kodu
909,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Tamara
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, jasnoszare
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 546 zł
z kodem
1 819 zł bez kodu
909,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stolik Tonka
Z blatem w dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
781 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Regał Eladi
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 168,5 cm, głębokość 22 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
781 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Regał Ara
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 58 cm, wysokość 175 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 27.10.2026
781 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Cori
2 szt., tapicerowane, ceglaste
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 563 zł
z kodem
1 839 zł bez kodu
919,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Nadi
2 szt., tapicerowane, jasnoszare
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 572 zł
z kodem
1 849 zł bez kodu
924,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Marckeric
Regał Amara
Stalowy, powłoka: melamina, w kolorze terakoty, szerokość 60 cm, wysokość 179,5 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
794 zł
z kodem
934 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stolik Sindi
Z blatem w dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, 60x120 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 23.10.2026
819 zł
z kodem
964 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Marckeric
Regał Dusan
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 58 cm, wysokość 175 cm, głębokość 30 cm
(8)
Dostawa od 27.10.2026
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Marckeric
Stolik Sindi
Z blatem w dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 23.10.2026
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Krzesło biurowe Rush
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, jasnoróżowe, nośność 100 kg, wysokość siedziska 74-52 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Leticia
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
Dostawa od 27.10.2026
1 699 zł
z kodem
1 999 zł bez kodu
999,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stoliki zestaw Rosie
2 szt., z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze/szarozielone, 65x102,5 cm, wysokość 54 cm
Dostawa od 23.10.2026
883 zł
z kodem
1 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Stolik barowy Peru
Z blatem w dekorze dębu, 52x120 cm, wysokość 102 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
892 zł
z kodem
1 049 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., z podłokietnikami/sztaplowane, metalowe, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., z podłokietnikami/sztaplowane, metalowe, zielone
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Stoliki zestaw Rosie
2 szt., z blatem w dekorze dębu, ceglaste/w naturalnym kolorze, 65x102,5 cm, wysokość 54 cm
Dostawa od 23.10.2026
909 zł
z kodem
1 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Regał Alabama
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 58 cm, wysokość 175 cm, głębokość 35 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
909 zł
z kodem
1 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Regał Axel
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 152 cm, głębokość 29,5 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
917 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Marckeric
Komoda Romantica
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała/szara, szerokość 79 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
934 zł
z kodem
1 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Biurko dziecięce Esteban
55x110 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
951 zł
z kodem
1 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stolik barowy Peru
Z blatem w dekorze marmuru, 47x120 cm, wysokość 102 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
951 zł
z kodem
1 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Keiko
2 szt., tapicerowane, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
1 119,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Berna
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 79 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(56)
W magazynie
Ostatnia sztuka
960 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Szafka Diora
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, miętowa, szerokość 70 cm, wysokość 100 cm, głębokość 40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
968 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Inca
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
968 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stoliki zestaw Camelia
3 szt., szare/w naturalnym kolorze, 60x110 cm, wysokość 42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
968 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
...
10
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły i stoliki
Meble ogrodowe
Meble dla dzieci
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Komody i szafki
Przechowywanie i organizacja
Regały i biblioteczki
Łóżka
Meble według typu pomieszczenia
Meble na taras i balkon
Materace
Ulubione filtry
Meble w stylu industrialnym
Meble w stylu retro
Meble w stylu rustykalnym
Meble w stylu skandynawskim
Białe meble
Czarne meble