Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła
...
Meble
Krzesła
Krzesła · Marckeric
Krzesła do jadalni
Krzesła i fotele biurowe
Krzesła barowe
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Design
Dekor
Rodzaj
+ Więcej (7)
Marckeric
102 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Holly
4 szt., tapicerowane, brązowe
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 113 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
327,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Holly
4 szt., tapicerowane, jasnoszare
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 113 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
327,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Holly
4 szt., tapicerowane, musztardowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 113 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
327,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Holly
4 szt., tapicerowane, czarne
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 130 zł
z kodem
1 329 zł bez kodu
332,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Milu
4 szt., tapicerowane, łososiowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 325 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
389,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, beżowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 334 zł
z kodem
1 569 zł bez kodu
392,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Milu
4 szt., tapicerowane, jasnoszare
(3)
Dostawa od 23.10.2026
1 334 zł
z kodem
1 569 zł bez kodu
392,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, czarne
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 359 zł
z kodem
1 599 zł bez kodu
399,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, w kolorze khaki
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 359 zł
z kodem
1 599 zł bez kodu
399,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Muli
4 szt., tapicerowane, jasnoszare
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 368 zł
z kodem
1 609 zł bez kodu
402,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Ansu
4 szt., tapicerowane, jasnoszare
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 376 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
404,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Ansu
4 szt., tapicerowane, kremowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 376 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
404,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Ansu
4 szt., tapicerowane, zielone
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 376 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
404,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Abba
2 szt., ceglaste, wysokość siedziska 65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Abba
2 szt., czarne, wysokość siedziska 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Abba
2 szt., kremowe, wysokość siedziska 65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Abba
2 szt., zielone, wysokość siedziska 65 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Muli
4 szt., tapicerowane, jasnobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 402 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
412,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Milu
4 szt., tapicerowane, ceglaste
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 427 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
419,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, miętowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 427 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
419,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Malila
4 szt., tapicerowane, jasnoróżowe
Dostawa od 23.10.2026
1 453 zł
z kodem
1 709 zł bez kodu
427,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Muli
2 szt., tapicerowane, jasnobrązowe, wysokość siedziska 65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, miętowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, szare
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Muli
2 szt., tapicerowane, zielone, wysokość siedziska 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Muli
2 szt., tapicerowane, beżowe, wysokość siedziska 65 cm
(4)
Dostawa od 23.10.2026
883 zł
z kodem
1 039 zł bez kodu
519,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Muli
2 szt., tapicerowane, szare, wysokość siedziska 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
883 zł
z kodem
1 039 zł bez kodu
519,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Mani
4 szt., tapicerowane, ciemnoszare
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
559,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Mani
4 szt., tapicerowane, żółte
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
559,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, beżowe/w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
960 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
564,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, czarne/szarobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
960 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
564,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Megan
4 szt., tapicerowane, sztruksowe, beżowe
Dostawa od 27.10.2026
1 980 zł
z kodem
2 329 zł bez kodu
582,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Saula
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
994 zł
z kodem
1 169 zł bez kodu
584,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Saula
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnozielone
(1)
Dostawa od 23.10.2026
994 zł
z kodem
1 169 zł bez kodu
584,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Adriana
2 szt., tapicerowane, czarne/szarobrązowe, wysokość siedziska 66 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 002 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
589,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, czarne, wysokość siedziska 66 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 019 zł
z kodem
1 199 zł bez kodu
599,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Megan
4 szt., tapicerowane, sztruksowe, pomarańczowe
(1)
Dostawa od 27.10.2026
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
599,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Aira
2 szt., czarne
Dostawa od 23.10.2026
1 028 zł
z kodem
1 209 zł bez kodu
604,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Adriana
2 szt., tapicerowane, niebieskie/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 66 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 028 zł
z kodem
1 209 zł bez kodu
604,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Saula
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe, wysokość siedziska 65,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Saula
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnozielone, wysokość siedziska 65,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, czerwone/w naturalnym kolorze
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, jasnoszare, wysokość siedziska 66 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, niebieskie, wysokość siedziska 66 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, zielone/w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Lia
2 szt., tapicerowane, jasnoszare
Dostawa od 23.10.2026
1 053 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
619,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Lia
2 szt., tapicerowane, zielone
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 053 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
619,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Krzesła i fotele biurowe
Ławki
Biurka
Stoliki i biurka dla dzieci
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła w stylu retro
Krzesła z regulowaną wysokością