Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
...
Kategorie
Meble
Tanie meble z kodem zniżkowym
Sofy i zestawy wypoczynkowe
Fotele
Krzesła
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Stoły i stoliki
Przechowywanie
Łóżka i materace
Meble łazienkowe
Meble dla dzieci
Meble modułowe
Meble ogrodowe
Meble według typu pomieszczenia
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
14 687 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Støraa
Szafka nocna Cassie
Szara, 51x39 cm, wysokość 53 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Dora
Z podłokietnikami, tapicerowany, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Middelfart
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnozielone
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
427 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Chair
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, kremowy, szerokość 70 cm, głębokość 80 cm, waga 3 kg
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Chair
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, różowy, szerokość 70 cm, głębokość 80 cm, waga 3 kg
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Chair
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, jasnobrązowy, szerokość 70 cm, głębokość 80 cm, waga 3 kg
(5)
Dostawa od 21.10.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Materiał obicia (3)
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Chair
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, niebieski, szerokość 70 cm, głębokość 80 cm, waga 3 kg
(5)
Dostawa od 21.10.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Marckeric
Stolik Tonka
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Moonia
Topper Premium
200x120 cm, średnio twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/termoregulacyjny, z pianki z pamięcią kształtu, grubość 5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-20% z kodem
Støraa
Biurko Purdue
50x121 cm
Dostawa od 15.10.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Worek do siedzenia Keno
Wełniany, ze zdejmowanym pokrowcem, niebieski, szerokość 63 cm, głębokość 63 cm, waga 5 kg
Dostawa od 20.10.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Regał Urban
W dekorze dębu, z płyty MDF, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 180 cm, głębokość 30 cm
Dostawa od 22.10.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Chair
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, brązowy, szerokość 70 cm, głębokość 80 cm, waga 3 kg
(5)
Dostawa od 21.10.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Chair
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, zielony, szerokość 70 cm, głębokość 80 cm, waga 3 kg
(5)
Dostawa od 21.10.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Rex
Z półką, metalowy, szarobrązowy, szerokość 100 cm, wysokość 19 cm, głębokość 29 cm
(7)
Dostawa od 14.10.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Rex
Z półką, metalowy, łososiowy, szerokość 100 cm, wysokość 19 cm, głębokość 29 cm
(7)
Dostawa od 14.10.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Rex
Z półką, metalowy, biały, szerokość 100 cm, wysokość 19 cm, głębokość 29 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Roba
Piaskownica Outdoor+
Drewniana/plastikowa, 117x118 cm, wysokość 54 cm
Dostawa od 20.10.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Hokery zestaw Zenda
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, z szenilu, beżowe, wysokość siedziska 64 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
429,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Hokery zestaw Zenda
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, z szenilu, czarne, wysokość siedziska 64 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
429,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Actona
Szafa Seaford
Otwarta, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier/powłoka: malowanie proszkowe, czarna/w naturalnym kolorze, szerokość 77 cm, wysokość 165 cm, głębokość 45 cm
(22)
W magazynie
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Biurko Seaford
45x110 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Chair
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, jasnobrązowy, szerokość 70 cm, głębokość 80 cm, waga 3 kg
(3)
W magazynie
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (3)
-20% z kodem
Karup
Stolik Japan
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, 45x68 cm, wysokość 36 cm
Dostawa od 16.10.2026
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Keter
Szafa na narzędzia Detroit
Plastikowa, 65x45 cm, wysokość 182 cm
(1)
W magazynie
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Faye
2 szt., tapicerowane, jasnoszare
(1)
Dostawa od 15.10.2026
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
429,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Regał Sign
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, antracytowy, szerokość 80 cm, wysokość 205 cm, głębokość 34 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Chair
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, kremowy, szerokość 70 cm, głębokość 80 cm, waga 3 kg
(5)
Dostawa od 21.10.2026
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Marckeric
Stolik Tonka
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 80x80 cm, wysokość 45 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy ogrodowy worek do siedzenia Outdoor
Tekstylny, 80x70 cm, wysokość 50 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Podnóżek Florel
Z materiału bouclé, kremowy, ø 65 cm, wysokość 35 cm
Dostawa od 22.10.2026
690 zł
z kodem
863 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Szafka na buty Shoes
Uchylna, z płyty wiórowej, powłoka: folia, szara, liczba par butów 18 , szerokość 70 cm, wysokość 124 cm, głębokość 24 cm
(14)
W magazynie
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Parco
Z litego drewna dębowego, ciemnobrązowy, szerokość 24 cm, wysokość 50 cm, głębokość 1,5 cm
(2)
W magazynie
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bizzotto
Stolik ogrodowy Bryan
Aluminiowy, antracytowy, ø 45 cm, wysokość 39 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Creston
Tapicerowane, z szenilu, różowe
(2)
W magazynie
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Stolik Gea
Plastikowy, szarobrązowy, ø 48 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Germania
Panel z wieszakami do przedpokoju Lissabon
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 96 cm, wysokość 147 cm, głębokość 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Dekor (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Stół District
Z litego drewna wiązu, ø 80 cm
Dostawa od 29.10.2026
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Szafka nocna Whitmore
W dekorze marmuru, w naturalnym kolorze, 28x25 cm, wysokość 24 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Regał Seaford
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier/powłoka: malowanie proszkowe, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 77 cm, wysokość 185 cm, głębokość 35 cm
(12)
Dostawa od 23.10.2026
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Yes Everyday
Krzesło biurowe Hoboken
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe/z podparciem lędźwiowym, czarne, nośność 110 kg
Dostawa od 22.10.2026
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Szafka nocna Ry
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 43x40 cm, wysokość 60 cm
(5)
Dostawa od 15.10.2026
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Szafka na buty Oslo
Uchylna, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: folia, w naturalnym kolorze, szerokość 70 cm, wysokość 139 cm, głębokość 24 cm
(4)
Dostawa od 15.10.2026
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Stół District
Z litego drewna wiązu, ø 80 cm
Dostawa od 29.10.2026
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Stolik Gea
Plastikowy, żółty, ø 48 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 26.10.2026
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Stolik Gea
Plastikowy, różowy, ø 48 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 26.10.2026
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Stolik Gea
Plastikowy, morski, ø 48 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 26.10.2026
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Maceda
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
Dostawa od 19.10.2026
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
432 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
64
65
66
...
306
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły i stoliki
Meble ogrodowe
Meble dla dzieci
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Komody i szafki
Przechowywanie i organizacja
Regały i biblioteczki
Łóżka
Meble według typu pomieszczenia
Meble na taras i balkon
Materace
Ulubione filtry
Meble w stylu industrialnym
Meble w stylu retro
Meble w stylu rustykalnym
Meble w stylu skandynawskim
Białe meble
Czarne meble