Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
...
Kategorie
Meble
Tanie meble z kodem zniżkowym
Sofy i zestawy wypoczynkowe
Fotele
Krzesła
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Stoły i stoliki
Przechowywanie
Łóżka i materace
Meble łazienkowe
Meble dla dzieci
Meble modułowe
Meble ogrodowe
Meble według typu pomieszczenia
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
14 733 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Marckeric
Dziecięca szafka nocna Max
Z litego drewna sosnowego, biała, 46x35 cm, wysokość 65 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
BENAB
Topper Medium
80x200 cm, twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny, grubość 7 cm, nośność 120 kg
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (6)
-20% z kodem
Unique Furniture
Stolik Hassel
Ze szklanym blatem, brązowy, ø 48 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 19.10.2026
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Stolik Hassel
Ze szklanym blatem, w naturalnym kolorze, ø 48 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 19.10.2026
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Fotel dziecięcy Cade
Z materiału bouclé, biały
Dostawa od 21.10.2026
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Szafka nocna Next
Biała/w naturalnym kolorze, 52x48 cm, wysokość 45 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Półka Bekka
Wielopoziomowa, z drewna z recyklingu, powłoka: barwienie, niebieska, szerokość 70 cm, wysokość 70 cm, głębokość 10 cm
Dostawa od 21.10.2026
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Terrazzo Square
Z materiału bouclé/z tkaniny szenilowej, ze zdejmowanym pokrowcem, biały, szerokość 60 cm, głębokość 60 cm, waga 2 kg
Dostawa od 21.10.2026
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Krzesełko do karmienia Style Up Wood
Szare, nośność 15 kg
(2)
Dostawa od 20.10.2026
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak Plain
Metalowy, czarny, ø 28 cm, wysokość 177 cm
(51)
W magazynie
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak Plain
Z litego drewna sosnowego, biały, ø 28 cm, wysokość 177 cm
(64)
W magazynie
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Wieszak Glam
Metalowy, czarny, ø 26 cm, wysokość 176 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stolik Frame
Czarny/ciemnobrązowy, 18x48 cm, wysokość 44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Szafka na buty Shoes
Uchylna, z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, liczba par butów 12 , szerokość 70 cm, wysokość 85 cm, głębokość 24 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Delta
Tapicerowane, beżowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Szafka na buty Confetti
Z litego drewna dębowego, powłoka: fornir/powłoka: barwienie, czarna, liczba par butów 6 , szerokość 80 cm, wysokość 40 cm, głębokość 30 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Regał na wino Redondo
Wiszący, metalowy, czarny, liczba butelek 12, powłoka: barwienie, czarny, szerokość 80 cm, wysokość 80 cm, głębokość 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Hoker District
Z litego drewna wiązu, w naturalnym kolorze/w kolorze różowego złota, wysokość siedziska 75 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Nowość
Rowico
Szafka na buty Confetti
Z litego drewna dębowego, powłoka: lakierowanie, w ciemnym naturalnym kolorze, liczba par butów 6 , szerokość 80 cm, wysokość 40 cm, głębokość 30 cm
(77)
Dostawa od 20.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Szafka Portern
Biała, szerokość 40 cm, wysokość 160 cm, głębokość 38 cm
Dostawa od 29.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Fayna
Zielona, 40x35 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 16.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Actona
Stoliki zestaw Seaford
2 szt., stalowe, szare, 45x90 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 21.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Fayna
Bordowa, 40x35 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 16.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Fayna
Kremowa, 40x35 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 16.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Fayna
Szara, 40x35 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 16.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Garden Pleasure
Stół ogrodowy Pittsburgh
Z litego drewna eukaliptusowego, brązowy, 70x70 cm
(5)
Dostawa od 30.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bizzotto
Ławka Olga
Tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, biała, szerokość 79,5 cm, głębokość 37,5 cm, wysokość 42 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
478 zł
z kodem
597 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Unique Furniture
Hoker Whitby
Plastikowy, jasnoniebieski, wysokość siedziska 67,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Półka Graphia
Wielopoziomowa, z płyty MDF, powłoka: barwienie, szarobeżowa, szerokość 48 cm, wysokość 48 cm, głębokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Lissy
2 szt., tapicerowane, żółte
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Puf dziecięcy Agnes
Ø 50 cm, wysokość 30 cm, waga 2 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Bonita
Tapicerowany, z szenilu, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Tazia
Wiklinowy, z nadrukiem, czarny/w naturalnym kolorze, ø 37x69 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zena Home
Zestaw pod TV Matera
Z płyty MDF, powłoka: melamina, biały, szerokość 150 cm, wysokość 42 cm, głębokość 31,5 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Puf dziecięcy Lue
Aksamitny, biały, ø 37 cm, wysokość 30 cm, waga 3 kg
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Hoker Whitby
Plastikowy, w kolorze khaki, wysokość siedziska 67,5 cm
(1)
W magazynie
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Actona
Regał Seaford
Ze sklejki, powłoka: malowanie proszkowe, czarny, szerokość 77 cm, wysokość 114 cm, głębokość 35 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe
(1)
W magazynie
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Wieszak Olaf
Metalowy, w kolorze złota, szerokość 48 cm, głębokość 30 cm, wysokość 178 cm
Dostawa od 26.10.2026
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Szafka Cambridge
Z zamkiem, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, kremowa, szerokość 35 cm, wysokość 76 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło Gena
W dekorze orzecha, ciemnobrązowe
(5)
Dostawa od 07.12.2026
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Kave Home
Komponent – półka Sitra
3 szt., szklany, powłoka: hartowanie, szerokość 110 cmwysokość 1 cmgłębokość 24 cm
Dostawa od 07.12.2026
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
199,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Actona
Krzesło Eris
Tapicerowane, sztruksowe, ciemnoszare
(3)
Dostawa od 21.10.2026
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tvilum
Regał Sign
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: folia, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 124 cm, głębokość 34 cm
Dostawa od 15.10.2026
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Roba
Dziecięcy zestaw ogrodowy Outdoor+
Drewniany, 89x84,5 cm, wysokość 175 cm
Dostawa od 20.10.2026
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Regał Acero
Stalowy, czarny, szerokość 80 cm, wysokość 81 cm, głębokość 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
482 zł
z kodem
602 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bizzotto
Ławka Olga
Tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, zielona, szerokość 79,5 cm, głębokość 37,5 cm, wysokość 42 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
482 zł
z kodem
602 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Regał Acero
Stalowy, szary, szerokość 80 cm, wysokość 81 cm, głębokość 26 cm
Dostawa od 29.10.2026
482 zł
z kodem
602 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
43
44
45
...
307
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły i stoliki
Meble ogrodowe
Meble dla dzieci
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Komody i szafki
Przechowywanie i organizacja
Regały i biblioteczki
Łóżka
Meble według typu pomieszczenia
Meble na taras i balkon
Materace
Ulubione filtry
Meble w stylu industrialnym
Meble w stylu retro
Meble w stylu rustykalnym
Meble w stylu skandynawskim
Białe meble
Czarne meble