Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
...
Kategorie
Meble
Meble z kodem zniżkowym
Sofy i zestawy wypoczynkowe
Fotele
Krzesła
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Stoły i stoliki
Przechowywanie
Łóżka i materace
Meble łazienkowe
Meble dla dzieci
Meble modułowe
Meble ogrodowe
Meble według typu pomieszczenia
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
14 656 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
PT LIVING
Regał na wino Dual Floor
Metalowy, w kolorze złota, liczba butelek 10, powłoka: barwienie, w kolorze złota, szerokość 25 cm, wysokość 57 cm, głębokość 22,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Stolik Pensacola
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, ø 50 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Stolik Pensacola
Czarny, ø 50 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 19.10.2026
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Wireworks
Półka łazienkowa Yoku
Ścienna, z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Dziecięca szafka nocna Kiddy
Różowa, 40x36 cm, wysokość 41 cm
(3)
Dostawa od 19.10.2026
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Szafka na buty Padova
Z siedziskiem, szara, szerokość 100 cm, wysokość 50 cm, głębokość 34 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Dziecięca szafka nocna Kiddy
Szara, 40x36 cm, wysokość 41 cm
(5)
Dostawa od 19.10.2026
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Stołek District
Z litego drewna wiązu, szary/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość 62 cm, nośność 120 kg
Dostawa od 29.10.2026
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Faye
2 szt., tapicerowane, zielone
(1)
Dostawa od 15.10.2026
695 zł
z kodem
869 zł bez kodu
434,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bizzotto
Stolik ogrodowy Taylor
Aluminiowy, składany, 43x44 cm, wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bizzotto
Stolik ogrodowy Taylor
Aluminiowy, składany, 43x44 cm, wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
House Nordic
Puf Brooklyn
Z materiału bouclé, ze schowkiem, beżowy, szerokość 44 cm, głębokość 44 cm, wysokość 44 cm
(3)
Dostawa od 19.10.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Szuflada pod łóżko dziecięce Jumper
Z litego drewna sosnowego, biała, 90x140 cm
Dostawa od 19.10.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Hamak Croatia
Długość 305 cm, szerokość 105 cm
(79)
W magazynie
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gazzda
Półka Hook
Metalowa, powłoka: olejowanie/powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 60 cm, wysokość 13 cm, głębokość 16 cm
(1)
Dostawa od 23.12.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Hamak Cruz
Długość 300 cm, szerokość 100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
TemaHome
Półka Balda
W dekorze dębu, z płyty komórkowej, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 5 cm, głębokość 22 cm
(4)
Dostawa od 19.11.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Puf dziecięcy
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, jasnobrązowy, ø 39,5 cm, wysokość 25 cm, waga 1 kg
Dostawa od 21.10.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Puf dziecięcy
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, kremowy, ø 39,5 cm, wysokość 25 cm, waga 1 kg
Dostawa od 21.10.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Wieszak Avento
Metalowy, w kolorze złota, ø 33 cm, wysokość 170 cm
Dostawa od 29.10.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Madre Selva
Poduszka do siedzenia Flores Salvajes
Ze zdejmowanym pokrowcem, szerokość 75 cm, waga 2 kg
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Deco Pleasure
Ławka dziecięca
Drewniana/z płyty wiórowej, ze schowkiem, różowa, szerokość 60 cm, głębokość 30 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Puf dziecięcy
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, różowy, ø 39,5 cm, wysokość 25 cm, waga 1 kg
Dostawa od 21.10.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Stołek District
Z litego drewna wiązu, w naturalnym kolorze/w kolorze różowego złota, wysokość 47,5 cm, nośność 30 kg
Dostawa od 29.10.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Puf dziecięcy
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, zielony, ø 39,5 cm, wysokość 25 cm, waga 1 kg
Dostawa od 21.10.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tomasucci
Krzesła zestaw Faffy
2 szt., tapicerowane, aksamitne, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
703 zł
z kodem
879 zł bez kodu
439,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bizzotto
Krzesła ogrodowe zestaw Clover
4 szt., metalowe/plastikowe, zielone, nośność 110 kg, szerokość 54 cm, wysokość 80 cm, głębokość 52 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 407 zł
z kodem
1 759 zł bez kodu
439,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Regał dziecięcy Dolly
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, beżowy, szerokość 30,5 cm, wysokość 30 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 21.10.2026
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Barierka do łóżka
Biała
(1)
Dostawa od 19.10.2026
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Hoker Tina
Tapicerowany, z imitacji skóry, biały, wysokość siedziska 76 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Actona
Stolik Barossa
Z blatem w dekorze marmuru, biały, 55x110 cm, wysokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
House Nordic
Regał ścienny Horne
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, ciemnoszary, szerokość 30 cm, wysokość 69 cm, głębokość 69 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Puf dziecięcy Cloud
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, jasnobrązowy, szerokość 56 cm, głębokość 46 cm, wysokość 25 cm, waga 1 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (3)
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Rosolina
Zielony, ø 33,5 cm, wysokość 40,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Rosolina
Brązowy, ø 35,5 cm, wysokość 44 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Wiszący stolik balkonowy Berkeley
Z litego drewna eukaliptusowego, wiszący/z opuszczanym blatem, w naturalnym kolorze, 64x65 cm, wysokość 44 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Hokery zestaw Middelfart
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, brązowe, wysokość siedziska 63 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
711 zł
z kodem
889 zł bez kodu
444,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Brabantia
Stojak na ubrania Linn
Stalowy, biały, 34x48 cm, wysokość 170 cm
(12)
W magazynie
356 zł
z kodem
444,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Marckeric
Szafka nocna Romantica
Z litego drewna sosnowego, biała/szara, 46x35 cm, wysokość 49,5 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
357 zł
z kodem
445,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Wieszak Avento
Metalowy, w kolorze złota, ø 33 cm, wysokość 170 cm
(1)
W magazynie
357 zł
z kodem
445,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kalune Design
Krzesła zestaw Yildiz
2 szt., metalowe, aksamitne, antracytowe
Dostawa od 04.11.2026
715 zł
z kodem
894 zł bez kodu
447 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Hokery zestaw Middelfart
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, aksamitne, czarne, wysokość siedziska 63 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
715 zł
z kodem
894 zł bez kodu
447 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Dodatkowe blaty do stołu Aston
2 szt., w dekorze dębu, 90x50 cm
Dostawa od 21.10.2026
715 zł
z kodem
894 zł bez kodu
447 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Hokery zestaw Wilma
2 szt., tapicerowane, jasnoszare, wysokość siedziska 65 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
715 zł
z kodem
894 zł bez kodu
447 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Szafka nocna Trento
Biała, 30x30 cm, wysokość 48 cm
(3)
Dostawa od 15.10.2026
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Actona
Regał Seaford
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier/powłoka: malowanie proszkowe, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 37 cm, wysokość 120 cm, głębokość 35 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Light & Living
Regał na wino Salbris
Metalowy, czarny, liczba butelek 12, czarny, szerokość 30 cm, wysokość 46 cm, głębokość 18 cm
(4)
Dostawa od 20.10.2026
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba butelek (2)
-20% z kodem
Ulubione
Actona
Regał Seaford
Szklany, powłoka: malowanie proszkowe, czarny, szerokość 35 cm, wysokość 120 cm, głębokość 37 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
32
33
34
...
306
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły i stoliki
Meble ogrodowe
Meble dla dzieci
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Komody i szafki
Przechowywanie i organizacja
Regały i biblioteczki
Łóżka
Meble według typu pomieszczenia
Meble na taras i balkon
Materace
Ulubione filtry
Meble w stylu industrialnym
Meble w stylu retro
Meble w stylu rustykalnym
Meble w stylu skandynawskim
Białe meble
Czarne meble