Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia · Oferty i zniżki
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
13 685 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Nagano
Kremowy, ø 80 cm, wysokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 327 zł
z kodem
1 659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Hoker
Tapicerowany, z imitacji skóry, czarny/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 67 cm
(10)
W magazynie
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
TemaHome
Stół Papillon
Rozkładany, z dodatkowym blatem, z białym blatem, 76x28 cm, długość po rozłożeniu 103 cm
(5)
W magazynie
779 zł
z kodem
974 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Komoda Licia
Z litego drewna mango, powłoka: bielenie/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, wysokość 80 cm, głębokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 479 zł
z kodem
4 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Komoda Pensacola
W dekorze dębu, z płyty MDF, czarna, szerokość 80 cm, wysokość 75 cm, głębokość 40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
903 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, w kolorze srebra
(116)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Argo
Ze szklanym blatem, ø 119 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 319 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Biurko Araxi
W dekorze jesionu, 62x105 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 558 zł
z kodem
3 197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Misti
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, szarozielona, szerokość 110 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 143 zł
z kodem
1 429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Argo
Ze szklanym blatem, ø 120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 447 zł
z kodem
1 809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Witryna Hazem
Wisząca, z litego drewna jodłowego, powłoka: lakierowanie, niebieska, szerokość 81 cm, wysokość 91 cm, głębokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 767 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Konsola Nola
W naturalnym kolorze, 40x130 cm, wysokość 75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 343 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko jednoosobowe Avela
120x200 cm, ze schowkiem, z materacem, tapicerowane, lewostronne/prawostronne, średnio twarde, narożne, beżowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 071 zł
z kodem
3 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Ulubione
TemaHome
Regał Berlin
W dekorze betonu, z płyty komórkowej, powłoka: melamina, szary, szerokość 150 cm, wysokość 198 cm, głębokość 34 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 719 zł
z kodem
3 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
House Nordic
Ławka Watford
Z materiału bouclé, tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, brązowa, szerokość 95 cm, głębokość 37 cm, wysokość 43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
667 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Adriana
2 szt., tapicerowane, niebieskie/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 66 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
967 zł
z kodem
1 209 zł bez kodu
604,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Vipack
Szafa dziecięca Casami Bruges
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała/zielona, szerokość 58 cm, wysokość 172 cm, głębokość 37 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 111 zł
z kodem
1 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Unique Furniture
Szafka pod TV Nola
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: melamina/powłoka: lakierowanie, brązowa, szerokość 120 cm, wysokość 56 cm, głębokość 40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 231 zł
z kodem
1 539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Germania
Szafka Ameca
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, szałwiowa, szerokość 110 cm, wysokość 57 cm, głębokość 22 cm
(7)
W magazynie
1 247 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Actona
Biurko Neptun
50x110 cm
(85)
W magazynie
Ostatnie sztuki
671 zł
z kodem
839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Regał łazienkowy Tower
Metalowy, czarny, szerokość 47,5 cm, wysokość 81 cm, głębokość 13 cm, na kółkach
(72)
W magazynie
587 zł
z kodem
734 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Stolik Pensacola
Czarny, ø 80 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Roba
Komoda dziecięca Jil
Z przewijakiem, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 117 cm, wysokość 103 cm, głębokość 78 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 479 zł
z kodem
3 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Elk
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, beżowe
(2)
W magazynie
1 895 zł
z kodem
2 369 zł bez kodu
1 184,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, zielona, szerokość 142 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 559 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, beżowy/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
W magazynie
1 790 zł
z kodem
2 238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Hokery zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe, wysokość siedziska 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 607 zł
z kodem
2 009 zł bez kodu
1 004,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Miuform
Fotel Lofty Lilly
Z imitacji skóry, brązowy, wysokość oparcia 38 cm, wysokość siedziska 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 663 zł
z kodem
2 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, zielone, wysokość siedziska 65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 143 zł
z kodem
1 429 zł bez kodu
714,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Woodman
Stolik Drum
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, ø 83 cm, wysokość 42 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 151 zł
z kodem
2 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Argo
Ze szklanym blatem, ø 150 cm
(1)
W magazynie
2 015 zł
z kodem
2 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania Herkules
Teleskopowy, metalowy, biały, 215x38 cm, wysokość 300 cm
(372)
W magazynie
Ostatnie sztuki
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Teulat
Szafka nocna Corvo
Kremowa, 48x35 cm, wysokość 55 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
951 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło biurowe Madai
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, brązowe, nośność 130 kg
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 534 zł
z kodem
1 918 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Stół Serra
W dekorze jesionu, 110x210 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 551 zł
z kodem
4 439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zestaw mebli ogrodowych Flaviina
Dla 5 osób, brązowy, 2 szt.
(9)
W magazynie
6 103 zł
z kodem
7 629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Arya
Ze szklanym blatem, 90x160 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 615 zł
z kodem
2 019 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Szafka pod TV Meta
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 56 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 855 zł
z kodem
2 319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Biurko Pensacola
Z otworem na kable, 60x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 023 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Krzesło Addi
Z podłokietnikami, tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
(8)
W magazynie
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko jednoosobowe Avela
90x200 cm, ze schowkiem, z materacem, tapicerowane, lewostronne/prawostronne, średnio twarde, narożne, niebieskie
(8)
W magazynie
2 735 zł
z kodem
3 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Milano
Ścienna/narożna, stalowa, w kolorze srebra
(32)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa
Ścienna/narożna, stalowa, w kolorze srebra
(155)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Abba
2 szt., ceglaste, wysokość siedziska 65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karup
Sofa Roots
Rozkładana, typu futon, beżowa, trzyosobowa, szerokość 160 cm, głębokość 105 cm, głębokość siedziska 63 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 663 zł
z kodem
3 329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+16
+17
+ Kolor nóg (3)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Actona
Szafka pod TV Langley
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 45 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
1 631 zł
z kodem
2 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Myra Slim Line
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, z regulowaną wysokością zagłówka, ciemnoszare
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 431 zł
z kodem
4 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
-20% z kodem
Woodman
Witryna
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 88 cm, wysokość 170 cm, głębokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 791 zł
z kodem
3 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
10
11
12
...
286
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon