Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Luksusowe meble według typu pomieszczenia
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
15 488 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premier Housewares
Puf Cefena
Czarno-biały, szerokość 50 cm, głębokość 50 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 29.10.2026
874 zł
Do koszyka
Do koszyka
Germania
Regał Lissabon
Z matowym wykończeniem, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowy, szerokość 45 cm, wysokość 120 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 20.10.2026
874 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Krzesło ogrodowe Brai
Metalowe, szarobrązowe, nośność 150 kg, szerokość 53 cm, wysokość 81 cm, głębokość 60 cm
Dostawa od 16.12.2026
874 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Fotel jadalniany Konna
Tapicerowany, z szenilu, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
871 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Barek Country House
Na kółkach, 40x80 cm
(25)
W magazynie
869 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Bizzotto
Pufy zestaw Sasha
2 szt., ze schowkiem, jasnoszare, ø 39 cm, wysokość 44 cm
Dostawa od 22.10.2026
869 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bizzotto
Konsola Clarisse
Kremowa, 40x90 cm, wysokość 80 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
869 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy worek do siedzenia English Garden
Ze zdejmowanym pokrowcem, różowy, szerokość 54 cm, głębokość 54 cm, waga 2 kg
(1)
Dostawa od 21.10.2026
869 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Regał łazienkowy Tower
Stalowy, w matowym białym kolorze, szerokość 48 cm, wysokość 80,5 cm, głębokość 13 cm, na kółkach
(5)
W magazynie
869 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Støraa
Szafka nocna Caitlin
Biała/w naturalnym kolorze, 51x39 cm, wysokość 53 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
869 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tvilum
Szafka nocna Ry
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 53x40 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 15.10.2026
869 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vipack
Szuflady pod łóżko dziecięce PINO
2 szt., z litego drewna sosnowego, szare, 90x200 cm
(9)
Dostawa od 19.10.2026
869 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Faye
2 szt., tapicerowane, zielone
(1)
Dostawa od 22.10.2026
869 zł
434,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bizzotto
Stolik ogrodowy Bryan
Aluminiowy, antracytowy, ø 45 cm, wysokość 39 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
864 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Krzesło biurowe Hoboken
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe/z podparciem lędźwiowym, czarne, nośność 110 kg
Dostawa od 22.10.2026
864 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Actona
Regał Seaford
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier/powłoka: malowanie proszkowe, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 77 cm, wysokość 185 cm, głębokość 35 cm
(12)
Dostawa od 02.11.2026
864 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Germania
Panel z wieszakami do przedpokoju Lissabon
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 96 cm, wysokość 147 cm, głębokość 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
864 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Dekor (2)
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy worek do siedzenia World Map
Ze zdejmowanym pokrowcem, niebieski/beżowy, waga 2 kg
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
864 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Stół District
Z litego drewna wiązu, ø 80 cm
Dostawa od 29.10.2026
864 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Stół District
Z litego drewna wiązu, ø 80 cm
Dostawa od 29.10.2026
864 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unique Furniture
Krzesło Creston
Tapicerowane, z szenilu, różowe
(2)
W magazynie
864 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tvilum
Szafka na buty Oslo
Uchylna, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: folia, w naturalnym kolorze, szerokość 70 cm, wysokość 139 cm, głębokość 24 cm
(4)
Dostawa od 15.10.2026
864 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tvilum
Szafka nocna Ry
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 43x40 cm, wysokość 60 cm
(5)
Dostawa od 15.10.2026
864 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bizzotto
Podnóżek Florel
Z materiału bouclé, kremowy, ø 65 cm, wysokość 35 cm
Dostawa od 22.10.2026
863 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tvilum
Regał Sign
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, antracytowy, szerokość 80 cm, wysokość 205 cm, głębokość 34 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
859 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Hokery zestaw Zenda
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, z szenilu, beżowe, wysokość siedziska 64 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
859 zł
429,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Actona
Biurko Seaford
45x110 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
859 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Actona
Szafa Seaford
Otwarta, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier/powłoka: malowanie proszkowe, czarna/w naturalnym kolorze, szerokość 77 cm, wysokość 165 cm, głębokość 45 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
859 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karup
Stolik Japan
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, 45x68 cm, wysokość 36 cm
Dostawa od 23.10.2026
859 zł
Do koszyka
Do koszyka
Marckeric
Krzesło Angie
Z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
Dostawa od 27.10.2026
854 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Støraa
Biurko Purdue
50x121 cm
Dostawa od 22.10.2026
854 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Regał Urban
W dekorze dębu, z płyty MDF, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 180 cm, głębokość 30 cm
Dostawa od 22.10.2026
854 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Middelfart
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnozielone
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
854 zł
427 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Fotel jadalniany Dorina
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, z szenilu, beżowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
851 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Fotel jadalniany Lexa
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, z szenilu, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
851 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Stolik ogrodowy Jenell
Z lastryko, okrągły, ø 52 cm, wysokość 30 cm
(10)
W magazynie
851 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Szafka nocna Shantay
Stalowa, czarna, 40x35 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 14.12.2026
851 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Stolik Duvani
Z litego drewna akacjowego, w naturalnym kolorze, 60x110,5 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 14.12.2026
851 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kalune Design
Szafka pod TV Sentinel
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, antracytowa, szerokość 160 cm, wysokość 42 cm, głębokość 30 cm
Dostawa od 04.11.2026
849 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premier Housewares
Biurko Sherman
38x116 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
849 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Fotel jadalniany Melilla
Z podłokietnikami, tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, brązowy
Dostawa od 26.10.2026
849 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Ławka ogrodowa Narvi
Metalowa, czarna, nośność 150 kg, szerokość 63 cm, głębokość 122 cm, wysokość 80 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
849 zł
Do koszyka
Do koszyka
Woodman
Szafka nocna Farsta
Z półką, w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 78x31 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
849 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Półka Villa
Wielopoziomowa, bambusowa, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 180 cm, głębokość 25 cm
(2)
Dostawa od 29.10.2026
849 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tvilum
Szafka na buty Naia
Uchylna, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: papier, w naturalnym kolorze, liczba par butów 12 , szerokość 109 cm, wysokość 93 cm, głębokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
849 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vipack
Łóżko dziecięce Pino
90x200 cm, bez stelaża, z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze
Dostawa od 21.10.2026
849 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bizzotto
Leżak ogrodowy Taylor
Regulowany/składany, metalowy, antracytowy, nośność 110 kg, szerokość 53 cm, wysokość 90 cm, głębokość 166,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
844 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Actona
Hoker Eleanor
Z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, beżowy, wysokość siedziska 65 cm
(4)
W magazynie
844 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
77
78
79
...
117
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon