Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Luksusowe meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
13 525 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak Branch
Metalowy, biały, ø 28 cm, wysokość 179 cm
(38)
W magazynie
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Retro
Metalowy, ciemnobrązowy, szerokość 75 cm, wysokość 5 cm, głębokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Yes Everyday
Krzesło biurowe Brisbane
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, czarne, nośność 110 kg
Dostawa od 22.10.2026
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Pufy zestaw Polina
2 szt., aksamitne, ze schowkiem, czarne/szare, ø 36 cm, wysokość 44 cm
Dostawa od 22.10.2026
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Yes Everyday
Krzesło biurowe Brisbane
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, jasnoszare, nośność 110 kg
W magazynie
Ostatnia sztuka
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Retro
Metalowy, niebieski, szerokość 75 cm, wysokość 5 cm, głębokość 10 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Regał Acero
Stalowy, czarny, szerokość 80 cm, wysokość 81 cm, głębokość 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
482 zł
z kodem
602 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Regał Acero
Stalowy, szary, szerokość 80 cm, wysokość 81 cm, głębokość 26 cm
Dostawa od 29.10.2026
482 zł
z kodem
602 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bizzotto
Ławka Olga
Tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, zielona, szerokość 79,5 cm, głębokość 37,5 cm, wysokość 42 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
482 zł
z kodem
602 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Zena Home
Zestaw pod TV Matera
Z płyty MDF, powłoka: melamina, biały, szerokość 150 cm, wysokość 42 cm, głębokość 31,5 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło Gena
W dekorze orzecha, ciemnobrązowe
(5)
Dostawa od 07.12.2026
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Actona
Krzesło Eris
Tapicerowane, sztruksowe, ciemnoszare
(3)
Dostawa od 21.10.2026
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Actona
Regał Seaford
Ze sklejki, powłoka: malowanie proszkowe, czarny, szerokość 77 cm, wysokość 114 cm, głębokość 35 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Puf dziecięcy Lue
Aksamitny, biały, ø 37 cm, wysokość 30 cm, waga 3 kg
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Hoker Whitby
Plastikowy, jasnoniebieski, wysokość siedziska 67,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Yes Everyday
Szafka Cambridge
Z zamkiem, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, kremowa, szerokość 35 cm, wysokość 76 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe
(1)
W magazynie
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Bonita
Tapicerowany, z szenilu, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Wieszak Olaf
Metalowy, w kolorze złota, szerokość 48 cm, głębokość 30 cm, wysokość 178 cm
Dostawa od 26.10.2026
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Hoker Whitby
Plastikowy, w kolorze khaki, wysokość siedziska 67,5 cm
(1)
W magazynie
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Puf dziecięcy Agnes
Ø 50 cm, wysokość 30 cm, waga 2 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Regał Sign
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: folia, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 124 cm, głębokość 34 cm
Dostawa od 15.10.2026
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Półka Graphia
Wielopoziomowa, z płyty MDF, powłoka: barwienie, szarobeżowa, szerokość 48 cm, wysokość 48 cm, głębokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Kave Home
Komponent – półka Sitra
3 szt., szklany, powłoka: hartowanie, szerokość 110 cmwysokość 1 cmgłębokość 24 cm
Dostawa od 07.12.2026
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
199,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Lissy
2 szt., tapicerowane, żółte
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bizzotto
Ławka Olga
Tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, biała, szerokość 79,5 cm, głębokość 37,5 cm, wysokość 42 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
478 zł
z kodem
597 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Delta
Tapicerowane, beżowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Szafka Portern
Biała, szerokość 40 cm, wysokość 160 cm, głębokość 38 cm
Dostawa od 29.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Szafka na buty Shoes
Uchylna, z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, liczba par butów 12 , szerokość 70 cm, wysokość 85 cm, głębokość 24 cm
(6)
Dostawa od 15.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak Plain
Z litego drewna sosnowego, biały, ø 28 cm, wysokość 177 cm
(64)
W magazynie
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Fayna
Bordowa, 40x35 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 16.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Rowico
Szafka na buty Confetti
Z litego drewna dębowego, powłoka: fornir/powłoka: barwienie, czarna, liczba par butów 6 , szerokość 80 cm, wysokość 40 cm, głębokość 30 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Wieszak Glam
Metalowy, czarny, ø 26 cm, wysokość 176 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak Plain
Metalowy, czarny, ø 28 cm, wysokość 177 cm
(51)
W magazynie
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Regał na wino Redondo
Wiszący, metalowy, czarny, liczba butelek 12, powłoka: barwienie, czarny, szerokość 80 cm, wysokość 80 cm, głębokość 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Hoker District
Z litego drewna wiązu, w naturalnym kolorze/w kolorze różowego złota, wysokość siedziska 75 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Fayna
Kremowa, 40x35 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 16.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Nowość
Rowico
Szafka na buty Confetti
Z litego drewna dębowego, powłoka: lakierowanie, w ciemnym naturalnym kolorze, liczba par butów 6 , szerokość 80 cm, wysokość 40 cm, głębokość 30 cm
(77)
Dostawa od 20.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Fayna
Szara, 40x35 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 16.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Actona
Stoliki zestaw Seaford
2 szt., stalowe, szare, 45x90 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 21.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Fayna
Zielona, 40x35 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 16.10.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
WOOOD
Stolik Mesa
W dekorze jesionu, w naturalnym kolorze, ø 78 cm, wysokość 39 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Dziecięca szafka nocna Max
Z litego drewna sosnowego, biała, 46x35 cm, wysokość 65 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Vipack
Szafka nocna Bronxx
Metalowa, biała, 40x40 cm, wysokość 60,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Szafka pod TV Bodo
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 117 cm, wysokość 61 cm, głębokość 39 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Szafka nocna Next
Biała/w naturalnym kolorze, 52x48 cm, wysokość 45 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Terrazzo Square
Z materiału bouclé/z tkaniny szenilowej, ze zdejmowanym pokrowcem, biały, szerokość 60 cm, głębokość 60 cm, waga 2 kg
Dostawa od 21.10.2026
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Fotel dziecięcy Cade
Z materiału bouclé, biały
Dostawa od 21.10.2026
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
249
250
251
...
282
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon