Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
13 539 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Garden Pleasure
Huśtawka dziecięca Guri
Drewniana, nośność 100 kg
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Dodatek do łóżka dziecięcego Pino
Z litego drewna sosnowego, biały, 21x79 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Półka łazienkowa Takamtsu
Stalowa, biała
(52)
W magazynie
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Puqa Design
Panel z wieszakami do przedpokoju Carina
W dekorze orzecha, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, brązowy, szerokość 70 cm, wysokość 70 cm, głębokość 15 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
272,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Parasolnik Square
Metalowy, biały, 17x17 cm, wysokość 45,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
218 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Regał Cube
Z płyty MDF, powłoka: laminowanie, biały, szerokość 30 cm, wysokość 106 cm, głębokość 24 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
218 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Stojak na ubrania Under Stairs
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, czarny, 92x42 cm, wysokość 170 cm
(20)
W magazynie
218 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Micadoni
Poduszka do sofy modułowej Martina
Beżowa, szerokość 55 cm
W magazynie
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
+ Rozmiar poduszki (2)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak ścienny Tower
Metalowy, biały, szerokość 38,5 cm, wysokość 162 cm, głębokość 47 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Puf Estela
Aksamitny, ze schowkiem, ciemnoszary, szerokość 76 cm, głębokość 38 cm, wysokość 38 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak ścienny Tower
Metalowy, czarny, szerokość 38,5 cm, wysokość 162 cm, głębokość 47 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Puf Estela
Aksamitny, ze schowkiem, jasnobrązowy, szerokość 76 cm, głębokość 38 cm, wysokość 38 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Little Nice Things
Piankowy plac zabaw Bloque Montessori
Sztruksowy, liczba sztuk w opakowaniu 1 szt., jasnoróżowy, 75x41 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Micadoni
Poduszka do sofy modułowej Martina
Szara, szerokość 55 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Puf Estela
Aksamitny, ze schowkiem, jasnoszary, szerokość 76 cm, głębokość 38 cm, wysokość 38 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Micadoni
Poduszka do sofy modułowej Martina
Zielona, szerokość 55 cm
Dostawa od 02.12.2026
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
House Nordic
Puf Alford
Z imitacji futra, beżowy, ø 35,5 cm, wysokość 37 cm
(5)
W magazynie
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wieszak
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 54 cm, głębokość 54 cm, wysokość 170 cm
Dostawa od 20.10.2026
223 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Wieszak ścienny Dama
Metalowy, czarny, szerokość 82 cm, wysokość 60 cm, głębokość 10 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
223 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Komponent – drzwiczki Prima
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biały, szerokość 84 cmwysokość 105 cmgłębokość 1,5 cm
Dostawa od 15.10.2026
224 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Krzesło dziecięce
Z litego drewna topolowego, różowe, nośność 50 kg
Dostawa od 29.10.2026
224 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Biurko Vita
45x100 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Parasolnik Square
Metalowy, czarny, 17x17 cm, wysokość 45,5 cm
(48)
W magazynie
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Komponent – drzwiczki Prima
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 84 cmwysokość 105 cmgłębokość 1,5 cm
Dostawa od 15.10.2026
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Halden
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
282 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rowico
Wieszak ścienny Confetti
Z litego drewna dębowego, czarny, szerokość 50 cm, wysokość 7 cm, głębokość 2 cm
(22)
Dostawa od 20.10.2026
226 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bonami Essentials
Regał łazienkowy Skaren
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 154 cm, głębokość 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Stelaż
90x200 cm, listwowy/do łóżek dziecięcych, nieregulowany, nośność 110 kg
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
226 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Becca
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, aksamitne, antracytowe
(2)
Dostawa od 15.10.2026
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
284,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Kelly
2 szt., tapicerowane, aksamitne, szare
Dostawa od 15.10.2026
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
284,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Regał
Bambusowy, powłoka: malowanie proszkowe, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 30 cm, wysokość 70 cm, głębokość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania All In
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, czarny, 90x43 cm, wysokość 169 cm
(135)
W magazynie
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Półka
Z litego drewna dębowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 12 cm, głębokość 12 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Regał łazienkowy Yago
Szary, szerokość 40 cm, wysokość 74 cm, głębokość 30 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Keter
Krzesło ogrodowe Aruba
Plastikowe, ciemnoszare, nośność 110 kg, szerokość 72 cm, wysokość 110 cm, głębokość 61 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na kapcie Tower
Metalowy, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, czarny/brązowy, liczba par butów 4 , szerokość 50 cm, wysokość 41 cm, głębokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rowico
Wieszak ścienny Confetti
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 7 cm, głębokość 2 cm
(82)
W magazynie
Ostatnia sztuka
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Roba
Przewijak Style
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biały, szerokość 60 cm, wysokość 10 cm, głębokość 73 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Wieszak Aspen
Metalowy, czarny, ø 32 cm, wysokość 170 cm
(11)
W magazynie
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Fusion
Metalowy, biały, szerokość 70 cm, wysokość 12 cm, głębokość 6 cm
(1)
W magazynie
230 zł
z kodem
287,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Dolcedo
Teleskopowa/narożna, ze stali nierdzewnej, biała
(7)
W magazynie
230 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Roba
Barierka do łóżka
Biała/beżowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
WOOOD
Półka
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 30 cm, wysokość 30 cm, głębokość 15 cm
(15)
W magazynie
230 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Hammel Furniture
Komponent – drzwiczki Mistral Kubus
2 szt., z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, biały, szerokość 32 cmwysokość 33 cmgłębokość 2 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
289,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Karup
Szafki nocne zestaw Dock
2 szt., w naturalnym kolorze, 45x34 cm, wysokość 5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
289,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stolik Barossa
Z blatem w dekorze marmuru, beżowy, 60x60 cm, wysokość 45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
232 zł
z kodem
290 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Fusion
Metalowy, łososiowy, szerokość 70 cm, wysokość 12 cm, głębokość 6 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
233 zł
z kodem
290,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Półka Salino
Wielopoziomowa, z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała, szerokość 60 cm, wysokość 21,5 cm, głębokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
13
14
15
...
283
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon