Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni
...
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Stoły do jadalni
Stoliki barowe
Wózki kuchenne
Witryny
Półki
Regały
Komody
Zestawy do jadalni
Szafki i stojaki na wino
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Dekor
Design
Kolor
Cena
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
2 335 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Rowico
Witryna Hazelton
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 203 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
6 731 zł
z kodem
7 919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Witryna Brisbane
Wisząca, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 80 cm, wysokość 80 cm, głębokość 18 cm
Dostawa od 26.10.2026
892 zł
z kodem
1 049 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Witryna Brisbane
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 40 cm, wysokość 180 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 402 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Półka Mataram
Wielopoziomowa, metalowa, czarna/w naturalnym kolorze, szerokość 35 cm, wysokość 66 cm, głębokość 14 cm
Dostawa od 29.10.2026
362 zł
z kodem
426 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Nebai
2 szt., z litego drewna dębowego, z szenilu, czarne
Dostawa od 14.12.2026
1 611 zł
z kodem
1 895 zł bez kodu
947,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Komoda Naia
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: papier, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 100 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 26.10.2026
611 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Komoda Lenon
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 200 cm, wysokość 86 cm, głębokość 45 cm
(1)
Dostawa od 16.12.2026
5 431 zł
z kodem
6 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Komoda Next
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: papier, z połyskiem, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 84 cm, głębokość 48 cm
Dostawa od 26.10.2026
654 zł
z kodem
769 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Kelly
2 szt., tapicerowane, aksamitne, szare
Dostawa od 22.10.2026
484 zł
z kodem
569 zł bez kodu
284,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker ogrodowy Galea
Tapicerowany/rattanowy, w naturalnym kolorze, nośność 260 kg, szerokość 58,5 cm, głębokość 54 cm, wysokość siedziska 75 cm
Dostawa od 16.12.2026
2 896 zł
z kodem
3 407 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wysokość siedziska (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Carpi
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 146 cm, wysokość 76 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Daira
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(5)
Dostawa od 20.10.2026
2 031 zł
z kodem
2 389 zł bez kodu
1 194,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Radaja
2 szt., metalowe, w kolorze khaki
Dostawa od 04.11.2026
1 589 zł
z kodem
1 869 zł bez kodu
934,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Blaine
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, jasnozielone
Dostawa od 06.11.2026
2 141 zł
z kodem
2 519 zł bez kodu
1 259,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Komoda Ry
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: papier, w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 72 cm, głębokość 40 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
1 504 zł
z kodem
1 769 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Yes Everyday
Szafka na wino Isaac
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna/w naturalnym kolorze, liczba butelek 20, czarna/w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 122 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 22.10.2026
607 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Witryna Lisa
Z litego drewna sosnowego, powłoka: woskowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 180 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 538 zł
z kodem
1 809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Teulat
Komoda Platt
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, ceglasta, szerokość 220 cm, wysokość 98 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 27.10.2026
4 632 zł
z kodem
5 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Becca
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, aksamitne, antracytowe
(2)
Dostawa od 22.10.2026
484 zł
z kodem
569 zł bez kodu
284,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Megan
4 szt., tapicerowane, sztruksowe, beżowe
Dostawa od 27.10.2026
1 980 zł
z kodem
2 329 zł bez kodu
582,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Komoda Shantay
Stalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 160 cm, wysokość 72 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 16.12.2026
2 715 zł
z kodem
3 194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(2)
Dostawa od 20.10.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Witryna Anita
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 148 cm, wysokość 223 cm, głębokość 34 cm
Dostawa od 26.10.2026
4 717 zł
z kodem
5 549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Barek HO
Na kółkach, metalowy, 40x60 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Mandy
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnoróżowe
Dostawa od 22.10.2026
441 zł
z kodem
519 zł bez kodu
259,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Stół Nola
Rozkładany, z dodatkowym blatem, ø 120 cm, długość po rozłożeniu 167 cm
(33)
Dostawa od 21.10.2026
3 816 zł
z kodem
4 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Funkcja rozkładania (2)
+ Kształt (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker ogrodowy Galea
Tapicerowany/rattanowy, w naturalnym kolorze, nośność 130 kg, szerokość 58,5 cm, głębokość 52 cm, wysokość siedziska 65 cm
Dostawa od 16.12.2026
2 715 zł
z kodem
3 194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wysokość siedziska (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Daira
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 546 zł
z kodem
1 819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lilou
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 55 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 249 zł
z kodem
1 469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Oita
2 szt., tapicerowane, białe
Dostawa od 26.10.2026
1 206 zł
z kodem
1 419 zł bez kodu
709,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Diora
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, kremowa, szerokość 140 cm, wysokość 90 cm, głębokość 40 cm
(6)
Dostawa od 27.10.2026
1 606 zł
z kodem
1 889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Barek HO
Na kółkach, metalowy, 40x60 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, beżowe
(3)
Dostawa od 23.10.2026
1 172 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
689,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Półka Tilo
Wielopoziomowa, z drewna z recyklingu, powłoka: woskowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 53 cm, wysokość 70 cm, głębokość 10 cm
(3)
Dostawa od 29.10.2026
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Anibal
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, ciemnoszare
Dostawa od 23.10.2026
1 172 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
689,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adaya
2 szt., tapicerowane, aksamitne/sztruksowe, czarne
Dostawa od 23.10.2026
1 104 zł
z kodem
1 299 zł bez kodu
649,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lilou
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 699 zł
z kodem
1 999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stół Arlene
Rozkładany, z dodatkowym blatem, z kamiennym blatem, 90x150 cm, długość po rozłożeniu 150 cm
Dostawa od 27.10.2026
4 105 zł
z kodem
4 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karup
Regał ścienny Groove
Z litego drewna sosnowego, powłoka: bez wykończenia (surowe), w naturalnym kolorze, szerokość 66 cm, wysokość 127 cm, głębokość 25,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
751 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Krzesła zestaw Vogue
2 szt., tapicerowane, skórzane, koniakowe
Dostawa od 26.10.2026
2 226 zł
z kodem
2 619 zł bez kodu
1 309,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(5)
Dostawa od 20.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
1 139,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Fotele jadalniane zestaw Tissiana
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, z szenilu, beżowe
(1)
Dostawa od 14.12.2026
1 854 zł
z kodem
2 181 zł bez kodu
1 090,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Ławka Macaret
Z tkaniny szenilowej, drewniana/tapicerowana, przed łóżko, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, głębokość 38 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 16.12.2026
1 516 zł
z kodem
1 783 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (3)
-15% z kodem
Unique Furniture
Komoda Veep
Z drzwiami przesuwnymi, metalowa, czarna, szerokość 160 cm, wysokość 75 cm, głębokość 46 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Teulat
Komoda Platt
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, czarna, szerokość 166 cm, wysokość 98 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 27.10.2026
3 382 zł
z kodem
3 979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Kalune Design
Krzesło Stormi Sandalye
Tapicerowane, aksamitne, zielone
Dostawa od 11.11.2026
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Barek HO
Na kółkach, metalowy, 40x60 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
43
44
45
...
49
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Witryny
Wózki kuchenne
Stojaki na wino
Półki
Regały
Ulubione filtry
Meble do kuchni i jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne meble do kuchni i jadalni