Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni
...
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Stoły do jadalni
Stoliki barowe
Wózki kuchenne
Witryny
Półki
Regały
Komody
Zestawy do jadalni
Szafki i stojaki na wino
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Dekor
Design
Kolor
Cena
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
2 328 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Nolan Square
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnoszare
(4)
Dostawa od 19.10.2026
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, zielony/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 65 cm
Dostawa od 16.12.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Nolan Square
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, aksamitne, szare
(4)
Dostawa od 19.10.2026
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Nolan Stripe
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnoszare
(6)
Dostawa od 19.10.2026
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., z podłokietnikami/sztaplowane, metalowe, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Fotel jadalniany Granite
Z podłokietnikami, z litego drewna jesionowego, z szenilu, brązowy
(5)
Dostawa od 16.12.2026
1 629 zł
z kodem
1 916 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Timons
Tapicerowane, z szenilu, beżowe/w naturalnym kolorze
Dostawa od 16.12.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Gena
W dekorze orzecha, ciemnobrązowe
(5)
Dostawa od 14.12.2026
542 zł
z kodem
638 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Premier Housewares
Wyspa kuchenna Harlow
Na kółkach, bambusowa, 37x67 cm
Dostawa od 29.10.2026
760 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wyspa kuchenna Frankfurt
Na kółkach, 46x86 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 079 zł
z kodem
1 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Ławka Tarsel
Metalowa/ze sklejki, brązowa, szerokość 142,5 cm, głębokość 45,5 cm, wysokość 44,5 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 720 zł
z kodem
2 023 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Półka Grid
Wielopoziomowa, z litego drewna jesionowego, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 42,5 cm, wysokość 89 cm, głębokość 15,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
645 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., z podłokietnikami/sztaplowane, metalowe, zielone
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Wyspa kuchenna Frankfurt
Na kółkach, z litego drewna kauczukowego, 48x105 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 062 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Regał Acero
Stalowy, szary, szerokość 80 cm, wysokość 81 cm, głębokość 26 cm
Dostawa od 29.10.2026
512 zł
z kodem
602 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Leticia
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
Dostawa od 27.10.2026
1 699 zł
z kodem
1 999 zł bez kodu
999,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
MOME
Stół Etel
W dekorze dębu, 120x120 cm
Dostawa od 27.10.2026
2 719 zł
z kodem
3 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Półka Grid
Wielopoziomowa, z litego drewna jesionowego, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 58 cm, wysokość 130 cm, głębokość 15 cm
Dostawa od 19.10.2026
1 291 zł
z kodem
1 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Idun
Z blatem w dekorze dębu, 100x220 cm
Dostawa od 16.12.2026
5 974 zł
z kodem
7 028 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Barek Frankfurt
Na kółkach, 46x86 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 079 zł
z kodem
1 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, zielony/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
Dostawa od 16.12.2026
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Regał Heritage
Z litego drewna sosnowego, z płyty MDF, czarny, szerokość 40 cm, wysokość 81 cm, głębokość 81 cm
Dostawa od 29.10.2026
957 zł
z kodem
1 126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Regał Heritage
Z litego drewna sosnowego, z płyty MDF, czarny, szerokość 120 cm, wysokość 81 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 161 zł
z kodem
1 366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Adularia
Szklany, 100x200 cm
Dostawa od 16.12.2026
2 896 zł
z kodem
3 407 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
WOOOD
Komoda Brock
W dekorze jesionu, ze sklejki, powłoka: fornir, szara, szerokość 200 cm, wysokość 85 cm, głębokość 44 cm
Dostawa od 26.10.2026
4 445 zł
z kodem
5 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Półka Bakku
Metalowa, w kolorze srebra, szerokość 80 cm, wysokość 6,5 cm, głębokość 16 cm
Dostawa od 19.10.2026
488 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Fondes
Z podłokietnikami, z litego drewna dębowego, brązowe
Dostawa od 16.12.2026
2 263 zł
z kodem
2 662 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Barek Forma
Na kółkach, w dekorze dębu, 35x40 cm
Dostawa od 02.11.2026
1 079 zł
z kodem
1 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wyspa kuchenna Frankfurt
Na kółkach, z litego drewna kauczukowego, 48x105 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 062 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, brązowy/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 65 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 629 zł
z kodem
1 916 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, w kolorze terakoty/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 65 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 629 zł
z kodem
1 916 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Rowico
Półka Westlock
Wielopoziomowa, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: olejowanie, w jasnym naturalnym kolorze, szerokość 75 cm, wysokość 48 cm, głębokość 25 cm
Dostawa od 20.10.2026
645 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Rowico
Półka Westlock
Wielopoziomowa, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: olejowanie, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 75 cm, wysokość 48 cm, głębokość 25 cm
Dostawa od 20.10.2026
645 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Stół Talia
Z ceramicznym blatem, 90x180 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 733 zł
z kodem
2 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
House Nordic
Stół Maranola
96x200 cm
Dostawa od 29.10.2026
3 561 zł
z kodem
4 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Krzesło Cheer
Sztaplowane, plastikowe, żółte
Dostawa od 26.10.2026
343 zł
z kodem
404 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maori
2 szt., tapicerowane, zielone
Dostawa od 23.10.2026
1 113 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
654,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Stół Montreux
Rozkładany, z dodatkowym blatem, w dekorze orzecha, 90x180 cm, długość po rozłożeniu 219 cm
(5)
Dostawa od 02.11.2026
2 124 zł
z kodem
2 499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, w kolorze terakoty/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 629 zł
z kodem
1 916 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Marilla
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z szenilu, szare
(3)
Dostawa od 21.10.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
1 114,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Actona
Stół Southampton
Rozkładany, z ceramicznym blatem, ø 120 cm
Dostawa od 02.11.2026
4 130 zł
z kodem
4 859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-15% z kodem
MOME
Komoda Navya
Z litego drewna mango, powłoka: lakierowanie, z półmatowym wykończeniem, czarna, szerokość 175 cm, wysokość 90 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
5 286 zł
z kodem
6 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Kosaka
2 szt., tapicerowane, aksamitne, zielone
Dostawa od 06.11.2026
1 971 zł
z kodem
2 319 zł bez kodu
1 159,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Marilla
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z szenilu, szare
(3)
Dostawa od 21.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
1 079,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Avola
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, zielone
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Dover
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, kremowe
Dostawa od 29.10.2026
1 657 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
974,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Avola
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, szare
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
1 084,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Indara
W dekorze jesionu, 100x100 cm
Dostawa od 16.12.2026
1 629 zł
z kodem
1 916 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
1
...
39
40
41
...
49
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Witryny
Wózki kuchenne
Stojaki na wino
Półki
Regały
Ulubione filtry
Meble do kuchni i jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne meble do kuchni i jadalni