Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni
...
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni · Najtańsze · Marckeric
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Stoły do jadalni
Stoliki barowe
Witryny
Regały
Komody
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Dekor
Design
Kolor
Cena
+ Więcej (4)
Marckeric
211 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Cusco
Z litego drewna sosnowego, powłoka: woskowanie, biała/szara/w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(22)
Dostawa od 23.10.2026
1 640 zł
z kodem
1 929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Cequoia
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 170 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 648 zł
z kodem
1 939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, zielona, szerokość 142 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 657 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Regał Aviva
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 180 cm, głębokość 34,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 657 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 142 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 657 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Cequoia
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, biała, szerokość 170 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
1 657 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 142 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 657 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Mayra
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 657 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Campus
Z matowym wykończeniem, z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, zielona, szerokość 140 cm, wysokość 81 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 674 zł
z kodem
1 969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Cailin
Z płyty MDF, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 140 cm, wysokość 80 cm, głębokość 42 cm
(4)
Dostawa od 23.10.2026
1 682 zł
z kodem
1 979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Stół Talia
Z ceramicznym blatem, ø 119,5 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 691 zł
z kodem
1 989 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Leticia
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
Dostawa od 27.10.2026
1 699 zł
z kodem
1 999 zł bez kodu
999,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lilou
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 699 zł
z kodem
1 999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Fayna
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, bordowa, szerokość 140 cm, wysokość 90 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 708 zł
z kodem
2 009 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lucile
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 708 zł
z kodem
2 009 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Fayna
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, zielona, szerokość 140 cm, wysokość 90 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 708 zł
z kodem
2 009 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Fayna
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, szara, szerokość 140 cm, wysokość 90 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 708 zł
z kodem
2 009 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Titan
Z płyty MDF, powłoka: melamina, szara/beżowa, szerokość 200 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 725 zł
z kodem
2 029 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stół Talia
Z ceramicznym blatem, 90x180 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 733 zł
z kodem
2 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Fayna
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, kremowa, szerokość 140 cm, wysokość 90 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 750 zł
z kodem
2 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Cailin
Z płyty MDF, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 42 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 759 zł
z kodem
2 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lorenza
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 776 zł
z kodem
2 089 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Cailin
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 42 cm
(4)
Dostawa od 27.10.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., z podłokietnikami/sztaplowane, metalowe, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., z podłokietnikami/sztaplowane, metalowe, zielone
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Regał Dusan
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 144 cm, wysokość 175 cm, głębokość 30 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Elfa
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 165 cm, wysokość 81 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 818 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Amira
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Millay
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lorenza
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Titan
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, brązowa/w naturalnym kolorze, szerokość 145 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Amira
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, szarozielona, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Daira
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Marckeric
Komoda Lucile
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 83 cm, głębokość 40,5 cm
(7)
Dostawa od 27.10.2026
1 861 zł
z kodem
2 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lilou
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 869 zł
z kodem
2 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Titan
Z płyty MDF, powłoka: melamina, szara/beżowa, szerokość 145 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 878 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Miranda
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, biała, szerokość 190 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 186 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Keiko
2 szt., tapicerowane, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
1 119,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 186 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Carpi
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 146 cm, wysokość 76 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Eldia
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, zielona/szara, szerokość 200 cm, wysokość 77,5 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Eldia
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 200 cm, wysokość 77,5 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Mani
4 szt., tapicerowane, żółte
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
559,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Mani
4 szt., tapicerowane, ciemnoszare
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
559,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lucile
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Stół Ada
Z blatem w dekorze marmuru, ø 110 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Stół Comba
Z blatem w dekorze dębu, 100x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 946 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor drewna (2)
1
2
3
4
5
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Witryny
Wózki kuchenne
Stojaki na wino
Półki
Regały
Ulubione filtry
Meble do kuchni i jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne meble do kuchni i jadalni