Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Akcesoria ozdobne
Akcesoria ozdobne
...
Dekoracje
Akcesoria ozdobne
Akcesoria ozdobne · Oferty i zniżki
Tace dekoracyjne
Świeczniki
Podpórki do książek
Dekoracje wiszące
Magnesy
Pojemniki na chusteczki
Pozostałe dekoracje
Wieńce
Skarbonki i szkatułki na pierwszy ząbek
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Cena
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
597 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Evaline
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wbijane zestaw
2 szt., metalowe
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
57,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Skarbonka Cube Miffy
Metalowa, 7x7,5 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świeczniki zestaw Nagel
3 szt., metalowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
712 zł
z kodem
838 zł bez kodu
279,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świecznik Nagel
Metalowy
(3)
W magazynie
249 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świeczniki zestaw BMF
3 szt., metalowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
605 zł
z kodem
712 zł bez kodu
237,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Wieniec
Bożonarodzeniowy, ø 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świecznik Nagel
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
465 zł
z kodem
547 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurki świąteczne zestaw Darryl
3 szt., z żywicy polimerowej, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świecznik Nagel
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
498 zł
z kodem
586 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Świecznik Swirl
Szklany
W magazynie
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurka świąteczna Gloria
Ceramiczna, wysokość 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pończocha świąteczna Red Pear
Tekstylna, 37 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Casa Selección
Figurka świąteczna Reindeer
Drewniana, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świecznik Nagel
Metalowy
(3)
W magazynie
195 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Tace dekoracyjne zestaw Amare
2 szt., ceramiczne, 26x35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
297 zł
z kodem
349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurka świąteczna Milan
Papierowa, wysokość 45,5 cm
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Taca dekoracyjna Oleena
Kamienna, 12,5x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Taca dekoracyjna
Szklana, 15x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Kähler Design
Figurka świąteczna Hammershøi Christmas
Porcelanowa, wysokość 12 cm
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Balvi
Podpórka do książek Lobster
Metalowa
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Ebenor
Ceramiczna, ø 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Hani
Bambusowa, ø 33 cm
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Ebenor
Ceramiczna, ø 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
317 zł
z kodem
372,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Light & Living
Taca dekoracyjna Tojera
Metalowa, 24x24 cm
W magazynie
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Taca dekoracyjna Krosna
Metalowa, ø 34,5 cm
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Taca dekoracyjna Bakku
Metalowa, 24,5x31,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
OYOY Living Design
Taca dekoracyjna Bakku
Metalowa, 10x23,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Wisząca dekoracja świąteczna Merry Christmas
Drewniana, 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Świecznik Bianu
Na świeczkę typu tealight, metalowy
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Mireni
24,5x22,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Palloa
Metalowy
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Taca dekoracyjna Tenu
Drewniana, 15x32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Świeczniki zestaw Nirela
2 szt., metalowe
W magazynie
115 zł
z kodem
134,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Palloa
Metalowy
W magazynie
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Meri Meri
Łańcuch choinkowy Mery Christmas
Papierowy, 122 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Świecznik Babimo
Metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Świecznik Zireya
Metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Świecznik Wadley
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Świecznik Alentejo
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
8
9
10
...
13
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Figurki
Magnesy
Pozostałe dekoracje
Wieńce