Ponad 30 000 produktów z gwarancją dostawy przed Świętami →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Lyon Béton

Francuskie designerskie studio Lyon Béton tworzy odważne meble i dodatki z betonu, który w odróżnieniu od innych materiałów wymaga specjalnego procesu twórczego. Marka czerpie inspiracje ze środowiska miejskiego i światowych designerskich stylów takich jak brutalizm, Bauhaus lub Art Deco.

3 powody, dla których warto wybrać markę Lyon Béton

Markę Lyon Béton wyróżnia beton – wszechstronny materiał o szeregu praktycznych właściwości. We współpracy z odważnymi projektantami, którzy doskonale rozumieją nastawienie marki, od ponad 10 lat Lyon Béton tworzy meble i dodatki o wyjątkowym designie, w którym główną rolę odgrywa beton.

Niecodzienny design z nutką retro
Mimo że beton może wydawać się chłodny, marka Lyon Béton tworzy z niego eleganckie, oryginalne produkty o ciekawym wyglądzie.

Zrównoważony rozwój na celowniku
Lyon Béton nie uznaje jednorazowości we wnętrzach. Od projektu, aż po konstrukcję mebli marka dba o to, by ich produkty cieszyły przez długie lata.

Inspiracja industrialnym stylem
Jean Prouvé, Frank Lloyd Wright, Le Corbusier czy Charlotte Perriand. To tylko kilka z wielu osób, z których twórczości Lyon Béton czerpie inspirację podczas projektowania swoich produktów.

Filtry i sortowanie
Kolekcja
Jakość
Cena
W magazynie
Zniżki
Filtry i sortowanie
Kolekcja
Jakość
Cena
Dostępność
Wyświetlono 40 z 40 produktów