Bonami Days do -50% | Złów swoją zniżkę →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Letnie kino w ogrodzie

Czy istnieje coś bardziej romantycznego niż letnie kino? My wiemy, że tak! To własne letnie kino w ogrodzie, gdzie możesz oglądać swoje ukochane filmy z najbliższymi.

Zainspiruj się salą kinową pod chmurką w stylu boho aktorsko-reżyserskiej pary, Veroniki i Bisera Arichtevów. Kto lepiej podpowie jak urządzić maraton filmowy na świeżym powietrzu niż sami artyści?

Jak to zrobić?

Idealny będzie projektor z wbudowanymi głośnikami i zdalnym sterowaniem. Dzięki temu możesz zastopować film, kiedy skończy się popcorn. Do projektora potrzebujesz jeszcze ekranu. Veronice pomógł nasz doświadczony zespół Bonami, ale to nic trudnego. Wystarczyły cztery pary rąk, dwie belki i białe prześcieradło. Film możesz także wyświetlać na ścianie domu.

Salon pod chmurką

Aby osiągnąć efekt przytulnego pokoju na świeżym powietrzu, w którym można komfortowo cieszyć się filmem, nie mogliśmy pominąć wielofunkcyjnych foteli marki Karup Design, które w mgnieniu oka zmieniają się w wygodne leżaki. Poczucie letniego luzu wnoszą głównie dodatki – pufy, koce, lampiony i poduszki. W tym wypadku obowiązuje zasada, im więcej, tym lepiej.

Nastrojowe oświetlenie

Pomyśl także o stworzeniu odpowiedniej atmosfery na długie, letnie wieczory. Wykorzystaj lampiony i girlandy świetlne, które dają przyjemne, stłumione światło. A jeżeli dodasz także kilka świeczek, wyczarujesz iście romantyczny anturaż.

Wygodne i praktyczne

Świetnym wyborem są dywany odpowiednie na zewnątrz, które sprawdzą się w domu i ogrodzie. Są bardzo wytrzymałe, niestraszny im ewentualny deszcz czy dziecięca impreza urodzinowa. Wszelkie zabrudzenia możesz prosto usunąć wodą i ściereczką.

Veronika i Biser planują pozostawić kino na całe lato. Idealnie odnajdzie się podczas przyjęcia urodzinowego syna i przyjęć spędzanych w gronie przyjaciół. Przychodzi Ci do głowy lepszy pomysł na ciepłe wieczory niż piknik połączony z seansem?