Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kubki i filiżanki
Kubki i filiżanki
...
Kawa i herbata
Kubki i filiżanki
Kubki i filiżanki · Oferty i zniżki
Kubki
Filiżanki
Spodki pod filiżanki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Materiał
Rodzaj
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
514 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Kubek Peach Fuzz 13-1023
375 ml, porcelanowy, brzoskwiniowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 250 ml, szklane, na espresso/z podwójną ścianką
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Kili
325 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Rosalynde
4 szt., ceramiczne, białe, 400 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
94,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 360 ml, szklane, do latte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Coralie
400 ml, ceramiczny, czerwony/niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Kubek Abeille
520 ml, kamionkowy, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Carbon
2 szt., 80 ml, szklane, na espresso
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77,99 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Eviaya
3 szt., 290 ml, kamionkowe, do latte
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
80,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Warm Gray 2
Porcelanowa, do cappuccino, jasnoszara, 175 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, brązowy
(3)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Maxima
510 ml, kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Le Primizie
4 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 90 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Kubek Favourite
250 ml, porcelanowy, zielony
(9)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
S|P Collection
Filiżanka Cyril
Porcelanowa, bordowa/w kolorze kości słoniowej, 215 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Vila
400 ml, kamionkowy, czerwony/biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw
4 szt., szklane, 90 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Ewan
4 szt., kamionkowe, do cappuccino, 150 ml
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
34,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Colette
Ceramiczna, niebieska, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 80 ml, szklane, na espresso/z podwójną ścianką
(66)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, żółty
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Tulip
2 szt., szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką, 350 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Colette
Ceramiczna, turkusowa, 250 ml
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Filiżanka Retro
Porcelanowa, na espresso, biała/niebieska, 110 ml
(1)
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Pacifica
Kamionkowa, ze spodkiem, kremowa, 210 ml
(1)
W magazynie
65 zł
z kodem
81,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 40 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
40 szt., kamionkowe, na espresso, 100 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
874 zł
z kodem
1 092,20 zł bez kodu
27,31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Colette
Ceramiczna, różowa/kremowa, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Filiżanka Basic White
Porcelanowa, do cappuccino, biała, 200 ml
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Cherry
400 ml, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Pacifica
Kamionkowa, czerwona, 210 ml
W magazynie
38 zł
z kodem
47,30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Fika
Porcelanowa, beżowa, 170 ml
W magazynie
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 130 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
BonBistro
Filiżanka Squito
Porcelanowa, do cappuccino, biała, 165 ml
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Kubki zestaw Yuka
2 szt., z terakoty, niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duna
Kamionkowa, bordowa, 220 ml
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Filiżanka Ovio
Porcelanowa, do cappuccino, brązowa, 200 ml
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Berrie
420 ml, ceramiczny, kremowy
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Lobelia
2 szt., ceramiczne, niebieskie/beżowe, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
74 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Kubek Inka
Porcelanowy, jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Livio
2 szt., 350 ml, szklane, do cappuccino, różowe
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Paint
390 ml, kamionkowy, niebieski/różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
460 ml, kamionkowy, czarno-biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
S|P Collection
Kubek Arto
400 ml, kamionkowy, brązowy/beżowy
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Fika
330 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, na espresso, biała, 100 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Brisa
Kamionkowa, ze spodkiem, biała, 230 ml
(1)
W magazynie
82 zł
z kodem
102,77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
1
...
6
7
8
...
11
Załaduj więcej