Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła
...
Meble
Krzesła
Krzesła · Oferty i zniżki
Krzesła do jadalni
Krzesła i fotele biurowe
Krzesła barowe
Stołki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Rodzaj
+ Więcej (8)
Oferty i zniżki
1 166 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Gazzda
Krzesło Fawn
Czarne/brązowe
(3)
Dostawa od 29.12.2026
3 199 zł
z kodem
3 999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adaya
2 szt., tapicerowane, aksamitne/sztruksowe, zielone
Dostawa od 16.10.2026
1 055 zł
z kodem
1 319 zł bez kodu
659,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Easton
Z podłokietnikami, tapicerowany, musztardowy
(1)
Dostawa od 21.10.2026
823 zł
z kodem
1 029 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Nebai
2 szt., z litego drewna dębowego, z szenilu, kremowe/w naturalnym kolorze
Dostawa od 07.12.2026
1 516 zł
z kodem
1 895 zł bez kodu
947,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Nebai
2 szt., z litego drewna dębowego, z szenilu, brązowe/kremowe
Dostawa od 14.12.2026
1 516 zł
z kodem
1 895 zł bez kodu
947,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 823 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
1 139,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Sierra
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
(9)
Dostawa od 20.10.2026
1 103 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
689,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Gazzda
Krzesła zestaw Nora
2 szt., z litego drewna dębowego, skórzane, brązowe/koniakowe
(1)
Dostawa od 29.12.2026
4 231 zł
z kodem
5 289 zł bez kodu
2 644,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Analy
2 szt., z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 09.12.2026
1 880 zł
z kodem
2 350 zł bez kodu
1 175 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Geneve
2 szt., tapicerowane, aksamitne, różowe/w kolorze złota
(10)
Dostawa od 19.10.2026
559 zł
z kodem
699 zł bez kodu
349,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Hoker ogrodowy Galea
Tapicerowany/rattanowy, w naturalnym kolorze, nośność 260 kg, szerokość 58,5 cm, głębokość 54 cm, wysokość siedziska 75 cm
Dostawa od 09.12.2026
2 728 zł
z kodem
3 410 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wysokość siedziska (2)
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Delta
Z podłokietnikami, z półmatowym wykończeniem, czarne/w naturalnym kolorze
(3)
Dostawa od 27.10.2026
1 095 zł
z kodem
1 369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Nebai
2 szt., z litego drewna dębowego, z szenilu, czarne
Dostawa od 07.12.2026
1 516 zł
z kodem
1 895 zł bez kodu
947,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Radaja
2 szt., metalowe, w kolorze khaki
Dostawa od 20.10.2026
1 495 zł
z kodem
1 869 zł bez kodu
934,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Blaine
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, jasnozielone
Dostawa od 22.10.2026
2 015 zł
z kodem
2 519 zł bez kodu
1 259,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Kelly
2 szt., tapicerowane, aksamitne, szare
Dostawa od 15.10.2026
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
284,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gazzda
Krzesło Fawn
Białe/w naturalnym kolorze
(2)
Dostawa od 29.12.2026
2 591 zł
z kodem
3 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(5)
Dostawa od 20.10.2026
1 911 zł
z kodem
2 389 zł bez kodu
1 194,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Tina
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, białe/szare
(11)
Dostawa od 21.10.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 703 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gazzda
Krzesło Muna
Z podłokietnikami, tapicerowane, szare/w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 29.12.2026
2 423 zł
z kodem
3 029 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Becca
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, aksamitne, antracytowe
(2)
Dostawa od 15.10.2026
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
284,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Krzesło Cato
Tapicerowane, czarne/szare
(2)
Dostawa od 22.10.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Megan
4 szt., tapicerowane, sztruksowe, beżowe
Dostawa od 20.10.2026
1 863 zł
z kodem
2 329 zł bez kodu
582,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Hoker ogrodowy Galea
Tapicerowany/rattanowy, w naturalnym kolorze, nośność 130 kg, szerokość 58,5 cm, głębokość 52 cm, wysokość siedziska 65 cm
Dostawa od 09.12.2026
2 558 zł
z kodem
3 197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wysokość siedziska (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(2)
Dostawa od 20.10.2026
1 703 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Mandy
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnoróżowe
Dostawa od 15.10.2026
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
259,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Hoker Zahara
Tapicerowany, beżowy, wysokość siedziska 65 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
+ Wysokość siedziska (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 22.10.2026
1 711 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
1 069,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Oita
2 szt., tapicerowane, białe
Dostawa od 19.10.2026
1 135 zł
z kodem
1 419 zł bez kodu
709,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Krzesło Cato
Tapicerowane, w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 22.10.2026
847 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Krzesło Nagano
Tapicerowane, szare/w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 22.10.2026
847 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Cloud
Tapicerowane, z imitacji skóry, z półmatowym wykończeniem, koniakowe
(2)
Dostawa od 23.10.2026
967 zł
z kodem
1 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Hoker Zahara
Tapicerowany, z imitacji skóry, koniakowy, wysokość siedziska 65 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wysokość siedziska (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Anibal
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, ciemnoszare
Dostawa od 16.10.2026
1 103 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
689,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adaya
2 szt., tapicerowane, aksamitne/sztruksowe, czarne
Dostawa od 16.10.2026
1 039 zł
z kodem
1 299 zł bez kodu
649,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, beżowe
(3)
Dostawa od 16.10.2026
1 103 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
689,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Hokery zestaw Avola
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, zielone, wysokość siedziska 69 cm
(5)
Dostawa od 19.10.2026
1 231 zł
z kodem
1 539 zł bez kodu
769,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Krzesła zestaw Vogue
2 szt., tapicerowane, skórzane, koniakowe
Dostawa od 19.10.2026
2 095 zł
z kodem
2 619 zł bez kodu
1 309,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(5)
Dostawa od 20.10.2026
1 823 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
1 139,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Fotele jadalniane zestaw Tissiana
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, z szenilu, beżowe
(1)
Dostawa od 14.12.2026
1 745 zł
z kodem
2 181 zł bez kodu
1 090,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Fotel jadalniany Elyna
Tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowy
(2)
Dostawa od 20.10.2026
959 zł
z kodem
1 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Kalune Design
Krzesło Stormi Sandalye
Tapicerowane, aksamitne, zielone
Dostawa od 04.11.2026
507 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Light & Living
Fotel jadalniany Elyna
Tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, biały
(2)
Dostawa od 20.10.2026
959 zł
z kodem
1 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Actona
Krzesło Becca
Tapicerowane, kremowe
Dostawa od 23.10.2026
755 zł
z kodem
944 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Krzesło Becca
Tapicerowane, szare
Dostawa od 23.10.2026
667 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Trout
Z podłokietnikami/bujane, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 21.10.2026
927 zł
z kodem
1 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Fotele jadalniane zestaw Elvira
2 szt., tapicerowane, aksamitne, zielone
(1)
Dostawa od 19.10.2026
1 383 zł
z kodem
1 729 zł bez kodu
864,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
21
22
23
24
25
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Krzesła i fotele biurowe
Ławki
Biurka
Stoliki i biurka dla dzieci
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła w stylu retro
Krzesła z regulowaną wysokością